8 הדרכים הטובות והמשתלמות ביותר לעדכן את המטבח שלך מבלי לשפץ

מתכננים שיפוץ של הבית, כולל המטבח? אם כן, אז אתה במקום הנכון. כשתקראו את זה תלמדו דרכים שלא חותכות חור בכיס אלא מעניקות למטבח שלכם מראה חדש. כן, למרבה הפלא, הדרכים עליהן נדבר הן סבירות אך ישפרו ויעדכנו את עיצוב המטבח שלכם ויבטיחו מראה חדש.

ישנן דרכים רבות לבצע שיפורים במחיר סביר לעיצוב המטבח שלך. אנו דנים בשמונה כאלה כדי לעדכן את המטבח שלך.

1. עדכון ארונות המטבח

אם אתה רוצה, ויש לך את היכולת, אתה יכול להחליף את ארונות המטבח שיש לך אבל למה לא ללכת על חלופה משתלמת יותר ולעדכן אותם לקבל מראה חדש? שינויים פשוטים שנעשו בכפתורים ובצירים יציעו מראה חדש למטבח. אם יש לך ארונות עץ אתה עצמך יכול לבצע את השיוף ולצבוע אותו בשכבה חדשה של צבע כדי שהמטבח שלך ייראה נהדר.

2. לרכוש משטחים חסכוניים

אם אתה לא מחליף את הארונות שיש לך במטבח שלך אז אתה לא צריך משטחים יוקרתיים. אתה יכול בקלות למצוא משטחים במחיר סביר והחלפת הישן/ים באלה תעניק למטבח שלך מראה חדש.

כאשר אתם רוכשים משטחים שמרו על ראש פתוח לגבי חומרים למשטח ותראו שישנן אפשרויות שונות ומשתלמת לבחירה. על ידי התאמת צבע השיש לזה של ארון המטבח שלך, אתה תופתע מהמראה החדש של המטבח שלך.

3. יש מדפים נפתחים

אם אתם מרגישים שהחזקת ארון חדש עולה ביוקר, וצורת הארון שיש לכם כרגע אינה משתלמת לשיפוץ, אז תוכלו בקלות להחליף למדפים נפתחים במקום הארונות הישנים. הם חסכוניים וגם יעזרו לך לחסוך מקום וכסף תוך מתן מראה חדש לחלוטין למטבח שלך.

לא רק זה, מדפים כאלה מתאימים גם לכל מי שיש לו בעיות בניידות. זה יהפוך את הבישול במטבח ליותר עניין של הנאה מאשר של אחריות.

4. לשחק עם האור

אורות, והמתגים שלהם, יכולים לשחק תפקיד גדול בהענקת מראה חדש למטבח מבלי לבזבז הרבה כסף. ככלל, אתה חייב להיות אור חם במטבח שלך. אתה יכול בקלות לקנות גופי תאורה ומתגים חדשים בחנויות תקציב ובעלות משתלמת תוכל לשנות את כל המראה של המטבח שלך.

אולי ראיתם גוף תאורה דקורטיבי או סוג ייחודי של מתג במגזיני עיצוב. אם תחפשו תוכלו למצוא אב טיפוס של אלה במחיר סביר בחנות בקרבת מקום. אז רכשו אותם ותראו באיזו יעילות מתקנים כאלה משנים את כל המראה של המטבח שלכם.

מצאתם דרך אידיאלית לגרום למטבח שלכם להיראות חדש מבלי לבזבז הרבה? אם לא עשית זאת, אין מה לדאוג. הנה עוד כמה רעיונות, ואני מקווה שתמצא אחד שיתאים לטעם ולתקציב שלך.

5. לצבוע מחדש ולהחליף את הווילונות

אם יש לכם שיחה עם מעצב פנים אז תגלו שהם נותנים הערכה רבה לצביעה מחדש והחלפת וילונות כשהם רוצים לעדכן מטבח במחיר סביר. אם אתה רוצה לשנות את צבע המטבח שלך ולקבל מראה חדש אז אתה רק צריך שכבת צבע חדש. כדאי לבחור בצבעים על בסיס שמן כדי שיהיה קל יותר לנקות כתמים.

התאימו את צבע הווילונות שלכם במטבח שלכם לצבע הצבע החדש ותראו איזה הבדל זה עושה למטבח שלכם. יש להחליף וילונות באופן קבוע מכיוון שהם סופגים ריחות שמן וריחות מזון במטבח שלך. עקוב אחר שתי הדרכים הזולות האלה וקבל מטבח במראה חדש מבלי להכניס חור לכיס שלך.

6. החלף את הברז במטבח

ברז חדש במטבח שלך לא רק יעניק מראה חדש למטבח שלך אלא יקל על הבישול. אתה יכול להחליף לברז גבוה יותר, כך מילוי וניקוי כלים גדולים יותר קל לבצע. ניתן לקבל גימור אופנתי כך שלמטבח יהיה מראה חדש.

7. יש אזור backsplash

אם אין לך אזור אחורי במטבח שלך או שלא היה לך אחד עשוי מאריחים מעוצבים ישנים, יהיה זה נבון לשנות אותם. אפשרות זו תקל על הניקוי ובו זמנית תעניק מראה חדש למטבח שלכם. אם אתה מרגיש שרכישת אריחים משפיעה על התקציב שלך, תוכל להשתמש בשיטת הסטנסיל והצבע בכדי לקבל אחת שתוסיף ממד חדש למטבח שלך.

8. קנה מכשירים חדשים

אתה עשוי לתהות אם זה זול. יש לך עין וראש פתוחים בעת הרכישה. ישנם מספר ארגונים המציעים מכשירים שימושיים עבור המטבח שלך במחירים נוחים. אתה יכול לקנות אלה תוך שמירה על עיניים פקוחות כך שתקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שאתה מוציא.

אם החלטתם לקבל מראה חדש למטבח שלכם אז ודאי שמתם לב שמכירות והנחות שונות מוצעות על ידי יצרנים נחשבים של מוצרי מטבח. אתה צריך לתפוס את האפשרויות האלה ולקנות מכשירי חשמל שאתה צריך. מכשירי החשמל לא רק יהפכו את הבישול לתענוג אלא גם ישפרו את העיצוב של המטבח שלכם.

אני מקווה שעכשיו מצאת כמה דרכים לעדכן את המטבח שלך במחיר סביר. אינך צריך ליישם את כל האפשרויות הנבחרות לעיל, פשוט בחר את אלו שמתאימות לטעם ולתקציב שלך. אם תעשה זאת, אנו בטוחים שיהיה לך מטבח במראה חדש.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.