5 שלבים לתיקון חור לריהוט נצרים פולי קש

הכל, אפילו רהיטי הנצרים האהובים עליך, עלולים להינזק מתישהו. אחד הנזקים הנפוצים שכל בעלים היה נתקל בהם הוא חור רהיטים.

אולי תחשוב להחליף את הרהיטים בהתחלה, אבל העלות תפגע בכיס שלך. חוץ מזה, זה האהוב עליך אחרי הכל. אז תיקון הוא פתרון אפשרי והגיוני לבעיה זו. אם זה לא רציני מדי, או שאתה רוצה לעשות עשה זאת בעצמך, שים לב לחמשת השלבים האלה כדי לתקן את חור רהיטי הקש הנצרים שלך כראוי.

  1. זיהוי הנזק

ראשית, עליך להסתכל מקרוב על רהיטי הנצרים שלך מקש כדי להבין את הנזק. שלב זה נועד לשקול את פעולת התיקון, האם לשזור את הקש או פשוט למשוך אותו למקומו. כמו כן, ודא כי חלקי הרהיטים נקיים על ידי שטיפת לכלוך והסרת עלים. על ידי כך, אתה יכול בקלות למצוא נזקים נסתרים נוספים שיש לטפל בהם.

  1. הכנת כלים וחומרים

בהתאם למצב החור, יהיו דברים שונים הדרושים. חלק מהכלים הנדרשים הם צבת, חותך תיל וכלי משיכה מיוחדים לרהיטי נצרים.

אם יש קש שבור, תזדקק לכמה חומרים נוספים כדי למלא את החור. את הכלים תוכלו להשיג מכל חנות לחומרי בניין ולרכוש חומרי ראטן מיצרני רהיטים או ספקי נצרים.

  1. חיתוך החלק השבור

הערה: אתה יכול לדלג על שלב זה אם הראטן שלך לא שבור.

אם החור גדול והראטן שבור, ייתכן שיהיה עליך לחתוך אותו. השתמש בצבת ובכלי המשיכה כדי למשוך אותו ולהסיר את הראטן הפגום על ידי חותך חוט או מספריים מיוחדים.

  1. אריגה או משיכת הראטן למקומו

הכן ראטן שנרכש לאחרונה כדי למלא את החור. יש צורך לבדוק את סגנון האריגה של רהיטי הקש הנצרים שלך. השתמש במחט כדי לעזור למשוך את חוט הראטן פנימה והחוצה. אל תשכחו לחתוך את השאריות ולדחוף אותה חזרה פנימה.

עבור חור קטן יותר או הראטן לא שבור, רק כפוף, אתה יכול להשתמש במחט כדי למשוך ולדחוף את הראטן למקומו. ארגן מחדש בזהירות והדק אותו עד שהחור לא נראה בבירור.

  1. צביעת רהיטי הקש (במידת הצורך)

לאחר כיסוי החור, תצטרכו לצבוע אותו מחדש כך שהראטן הישן והחדש יתאימו לגבי הצבע. שים לב ששלב זה נחוץ רק כאשר אתה צריך לשזור את הרהיטים שלך.

אחרי הכל, זכרו לבדוק את אטימות הקש. משוך פנימה או חתך כל חלק עודף לחלקות. אם אינכם מכירים ומנוסים בתיקון רהיטי קש, הוא עשוי להיות מעט רופף ולא מושלם כפי שיצרני רהיטים היו עושים, אך התוצאה שווה את המאמץ שלכם ב-DIY.

אלה כל השלבים לתיקון חור ריהוט החוץ הנצרים. רוצים לקבל מבט ברור ומעשי יותר כיצד לתקן את החור? בדוק את זה תיקון רהיטי נצרים וִידֵאוֹ.

אנו מקווים שתוכל ללמוד מהטיפ הזה ולהצליח לתקן את רהיטי הנצרים שלך בעצמך. היה גאה במיומנות ה-DIY שלך.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.