5 מפתחות לעיצוב מטבח עמיד לגיל

הדלפקים שרוטים, הארונות רעועים, הכיור דולף, והרצפות שהיו פעם מבריקות עכשיו עלובות במקרה הטוב. זה, בקצרה, סיוט המטבח הגרוע ביותר – והמציאות הקשה של יותר מדי אנשים! אם המטבח שלך אמור לעבור שיפוץ, תדע כמה זמן, לא נוח ויקר הפרויקט הזה יכול להיות. עם זאת, על ידי קבלת החלטות חכמות שעומדות במבחן הזמן, תבטיחו שהחלל שלכם יישאר מטופח לעשרות שנים קדימה. כדי לעזור לכם לעצב חדר עמיד בפני גיל, בואו נסתכל על חמשת המאפיינים של כל המטבחים האיכותיים.

1. עיצוב ללא תאריכים

כשזה מגיע לפריסת המטבח שלך, קל ליפול למלכודת של מתן עדיפות לשיק על פני פונקציונלי. אבל בעוד שהאי המשולש ושולחן האוכל החלקלק והנשלף עשויים להיות מסוגננים, כמה תשמחו כאשר פינות האי שלכם ימשיכו להפריע לכם ושטח הפנים קטן מדי? או כשאתם מקדישים 15 דקות נוספות לסדרת השולחן שלכם לפני כל ארוחה קבוצתית? במוקדם או במאוחר, התסכול שלך יעלה על שביעות הרצון שלך, ותרצה שבחרת בפריסה מעשית יותר מלכתחילה. לכן, אל תזלזלו בערכו של עיצוב פשוט בחלל פתוח, הכולל שבילים רחבים ומשטחים מרווחים ונגישים בקלות. זה עושה פלאים בכל המטבחים האיכותיים!

2. ריצוף פנטסטי

יש מה לומר על רצפות עץ מבריקות, אבל מהר קדימה כמה שנים: איך תרגיש כשהברק ייגמר, הן מכוסות בסימני מים, והקרשים חורקים מתחת לרגליים? כדי לחסוך לעצמך הרבה זמן, עבודה וכסף בהמשך הדרך, עדיף לבחור באפשרות זולה יותר, כגון אריחים או עץ מהונדס. משטחים אלה לא רק אסתטיים, אלא יש להם יתרון נוסף שהם עמידים בהחלקה ובמים. שתי ציפורים, אבן אחת.

3. ארונות שקולים בקפידה

ייתכן שהנטייה שלך היא ללכת עם ארונות מסורתיים, המצוידים בחזיתות הדלתות. עם זאת, בעוד שהעיצוב הזה שולט בסצנה במשך שנים, מטבחים איכותיים מודרניים רבים מנסים משהו חדש: יותר מגירות. פלאי האחסון הנרחבים לחלוטין אלה לא רק נראים מקסימים, אלא גם שימושיים מאוד, ומאפשרים לך לעשות מלאי של תכולתם במבט אחד ולמקסם את השטח. מה יש לא לאהוב?

4. שקעי סאונד

בהחלט ייתכן שלא הקדשתם מחשבה רבה לכיור שלכם, אבל בניגוד למה שנהוג לחשוב, מדובר בתכונה חיונית למטבח שקל לטעות בה. לדוגמה, בעוד שחומרים כגון פורצלן עשויים להיראות אלגנטיים, הם מכתימים ומתפצלים בקלות, וכתוצאה מכך זמן ניקוי נוסף ועבודות תחזוקה מצידך. ככלל אצבע, הכיור שלך צריך לא רק להיראות מדהים, אלא גם להיות יעיל. הנירוסטה מייצרת איזון אידיאלי בין שני הקריטריונים הללו, וכך גם גימורים מאט, ברזל יצוק וכיורים סמוכים.

5. משטחי עבודה נוחים

עבור בשלנים נלהבים, החלטה זו היא גורם הפוך או הפסקה ויש לשקול אותה בזהירות. שוב, אולי תתפתו ללכת עם חומר משטח יפהפה בסגנון קלאסי כמו עץ, אבל עד עכשיו בטח הבנתם שרק לחשוב על איך זה יראה זה לא נורא. מכתמי מים, עובש ועד שריטות, אתה מכין את עצמך לסיוט תחזוקה, אז שקול את החלופות המעשיות. חלק מהמתחרים המובילים למטבחים איכותיים הם קוורץ ומשטחי עבודה, הידועים במגוון ובעמידות שלהם. אבל נאולית, אבן סינטרת מספרד, היא ללא ספק קרם היבול, הודות לתכונות העמידות בפני מים, חום ושריטות. אה, וזה גם נראה די מדהים!

שיפוץ יכול להיות מרתיע ויקר, אבל תוך התחשבות בתמונה הגדולה

ביצוע בחירות מעשיות בטוח יחסוך לך הרבה זמן, תסכול וכסף בטווח הארוך. על ידי בחירה בעיצוב חסר גיל, רוב הסיכויים שהחלל שלך עדיין ייראה טוב כמו חדש עשר שנים בהמשך – המאפיין המכונן של כל המטבחים האיכותיים!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.