5 טיפים לפנג שואי קלאסי כדי להבטיח שתצאו לדייט עם שגשוג!

עומדים לפתוח חשבון בנק, להתחתן, לקבוע ניתוח או לערוך מצגת עסקית? לתאריך שתבחר יכולה להיות השפעה עצומה על התוצאה.

באסיה, אנשים לא מתכננים אירועי חיים גדולים מבלי לבדוק תחילה אם תאריך מסוים משמח – כאשר כוכבי הלכת מיושרים לטובתכם לאירוע מסוים. זה אולי נשמע מטופש למערביים, אבל חישובי פנג שואי קלאסי יכולים למעשה להעריך אם לדייט מסוים יש אנרגיה טובה עבורך ויכולים לתמוך בתוצאה משמחת עבור הפעולות שאתה נוקט באותו תאריך.

בכלכלה של היום, מי יכול להרשות לעצמו לא להשתמש בכל יתרון בתכנון תוכניות ובהמשך?

להלן 5 מצבים שבהם בחירת תאריך פנג שואי יכולה לעשות את כל ההבדל:

1. רכישה גדולה מתרגל פנג שואי קלאסי יכול לאתר תאריך משמח על ידי התאמת האנרגיה שלך לשילוב הנכון של השפעות פלנטריות. למשל, הפנג שואי יכול לחשוף ימים שבהם שילוב ההשפעות יבטיח למעשה שהמכונית שתרכשו באותם תאריכים תעשה לכם צרות – ואף עשויה למשוך תאונות מרובות. גם אם אינך נהג פזיז, תאריך רכישה לא תקין יכול לקבוע את הטון לגבי העתיד.

דוגמא: מישהו שאני מכיר קנה אודי חדש לפני כמה שנים. הוא קיבל אותו טיפול קבוע על ידי מכונאי מנוסה. אבל לפני מספר חודשים התקלקל מנוע הרכב לחלוטין. חמור מכך, הנזק נגרם מטעות קטנה של המכונאי שביטלה את האחריות לרכב. הבעלים של אאודי נותר עם מכונית חסרת ערך לחלוטין שעליה הוא עדיין חייב סכום כסף נכבד. חזרתי והסתכלתי על תאריך הרכישה בפועל ומה שראיתי זעזע אותי: הכוכבים ביום הזה של האדם המסוים הזה ציינו שהרכישה תהיה "קצרת מועד".

2. ביצוע השקעות אם אתה קונה השקעות ביום שבו יש מזל כסף בתרשים הפנג שואי הייחודי שלך, תרוויח כסף. אם בתרשים שלך אין מזל כסף, לא תרוויח כסף – באחריות. כן, גם בשוק הפכפך הזה, אתה עדיין יכול להרוויח כסף אם תבחר בתאריך הנכון. אבל ביום לא טוב, אפילו בחירה שנחשבת כ"יקירה" של וול סטריט עדיין תגרום להפסד עבורך. זה נכון: גם אם המחיר של המניה הזו יעלה עם הזמן, האנרגיות של ההשקעה הזו עדיין קשורות לאנרגיות המזיקות בעבודה ביום שרכשת אותה, ובהכרח הנסיבות בחייך יגרמו לך למכור בהפסד . זכור, הכל ביקום הוא אנרגיה ולמרות שהכל נראה אקראי, שום דבר אינו צירוף מקרים.

3. ניתוח אם אתה צריך ניתוח או הליך רפואי, בחירת תאריך משמח היא בעלת חשיבות עליונה. נניח, למשל, שאתה עובר ניתוח להסרת גידול סרטני או אפילו גידול שפיר. אתה לא רוצה לעבור את ההליך הזה ביום שבו השפעות אנרגטיות מסוימות מעדיפות "צמיחה מחודשת". במקום זאת, אתה רוצה לבחור יום שבו האנרגיות יעזרו להבטיח שהגידול לא יצמח בחזרה. באופן דומה, אם אתה עובר ניתוח פלסטי מסיבות קוסמטיות, אתה רוצה לבחור תאריך שמעיד שתהיה מרוצה מהתוצאות – ויעזור לך להימנע מניתוח אף מקולקל, סיבוכים ממתיחת פנים או הפתעות לא נעימות אחרות.

4. החלטות עסקיות אם אתה מגיש הצעות, פותח חשבון בנק, לוקח שותף או אפילו משלב את העסק שלך, בחירת תאריך יכולה לתת לך יתרון משמעותי. גם אם אתה מבצע פרויקטים של פרסום או שיווק, השפעות פלנטריות מסוימות יכולות להקל על המאמצים שלך – ולתת לך יתרון על פני המתחרים. נניח, למשל, שאתה רוצה לשלב את העסק החדש שלך. בחירת תאריך מבשר היא קריטית מכיוון שהיא הופכת ליום הולדת העסק שלך. דרך הפנג שואי תוכלו להסתכל קדימה ולמצוא תאריך שמסומן עבורכם עם פוטנציאל להרוויח כסף. הייתה לי לקוחה שהעסק שלו פשוט צלע למרות כל העבודה הקשה שהיא השקיעה בו. לאחר ניתוח תאריך ההתאגדות שלה, הצעתי לה לסגור את התאגיד הישן ולהתאגד מחדש בתאריך חדש. תוך פחות מ-6 שבועות מההתארגנות מחדש בדייט שהיה בעל פוטנציאל חזק למזל כסף, העסק שלה התחיל לפרוח כמו שלא חוותה מעולם. היא לא עבדה קשה יותר – אבל ההורוסקופ העסקי שלה עבד עמה איתה ולא נגדה.

5. משפצים אם אתם מתכננים לשפץ את הבית, תאריך תחילת העבודה הוא קריטי. בהודו, יש אפילו תקופות מסוימות במהלך השנה שבהן לא מתבצעות עבודות בנייה בגלל אנרגיות לא טובות מסוימות. כאשר אתה משלב הורוסקופ פנג שואי משלך עם השפעות פלנטריות, תאריכים מסוימים יכולים להצביע על אנרגיות שימשכו עיכובים גדולים, בנייה עלובה ותוצאות מאכזבות. שמעתם סיפורי זוועה שבהם קבלנים בורחים עם הכסף ומשאירים את העבודה לא גמורה. נקיטת אמצעי הזהירות של בחירת תאריך "טוב" יכולה לעזור למנוע את זה – והיא יכולה לעזור לוודא שהשיפורים עומדים בציפיות הגבוהות ביותר שלך.

שורה תחתונה: ההחלטות והפעולות שלך מקבלים את הדפוס האנרגטי של הימים שבהם הם "נולדים". על ידי הקדשת זמן לבחירת ימים מוצלחים, אתה יכול ממש לעשות דייט עם שגשוג.

(ג) 2009 רופאל מהטה טרנר

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.