5 טיפים כדי לגרום למטבח קטן להיראות מרווח

אף מטבח אינו קטן מכדי להיות מסוגנן. יש הרבה שינויים שאתה יכול לעשות כדי לפתוח חלל קטן ולגרום לו להיראות ולהרגיש מסביר פנים. זה ידרוש קצת ארגון, קצת התעסקות וקצת יצירתיות כדי לשדרג מטבח קטנטן, אבל בקרוב יהיה לך נוח יותר ותכין ארוחות בקלות באזור הבישול המשודרג החדש שלך!

היפטר מדברים שאתה לא צריך

לפני שאתם מבצעים שינויים גדולים יותר במטבח שלכם, השלב הראשון החשוב ביותר הוא התנתקות. להיפטר מדברים שאתה לא צריך, פריטים שאתה לא משתמש בהם וחלקי חילוף.

פעולה זו תפנה מקום ותקל עליך לארגן את הדברים שאתה מחליט לשמור. האם אתה באמת צריך לשמור על מכונת הקפה המסורבלת הישנה שלך שמונחת על השיש שלך כאשר היית רק מכונת תרמיל הקפה החדשה שלך?

שמור על הכל מאורגן

מי לא היה רוצה להיכנס למטבח שבו הכל במקום? ארגון נכון הוא המפתח לשמירה על מראה של כל חדר מרווח יותר, במיוחד המטבח שבו יש יותר פריטים. כיום, לקונים לא יהיה קשה מכיוון שיש הרבה אפשרויות אחסון שתוכננו במיוחד עבור חללים קטנים. אז קבל את מתלה התבלינים הזזה או את מתלה הסכינים המגנטי שאתה יכול לשים על הקיר, ומשאיר יותר מקום בדלפק שלך!

שנה את הצבעים

אחת הדרכים הקלות ביותר לשדרג את המטבח הקטנטן שלך היא על ידי שינוי צבע הקיר שלך. שימוש בצבעים בהירים ונייטרליים באמת יפתח חלל קטן. אם אתה רוצה להכניס לזה קצת אישיות, אתה יכול להוסיף הדגשות צבע – אתה יכול להפוך את המטבח החיוני שלך למלוכד בצבע, או שאתה יכול לצבוע את הארונות שלך עם בחירת צבע נועזת!

ויהי אור

אם כבר מדברים על דרכים לגרום לחדר להרגיש גדול יותר, תאורה היא משהו שאתה גם צריך לשקול. תושבות שטיפה, מנורות תקרה בהר סמיכות למחצה ותאורה שקועה הן בחירות מצוינות עבור מטבחים קטנים מכיוון שהם אינם תופסים יותר מדי מקום. ניתן גם להתקין מראה או שתיים – מראות מקפיצות אור ברחבי החדר ומעולות גם לפתיחת חלל קטן.

החלף מכשירי חשמל מגושמים

כעת, אם יש לך את התקציב ואתה רוצה ללכת עד הסוף עם שדרוג המטבח הקטנטן שלך, אתה יכול לבחור להקטין את גודל המכשירים שבו. אתה לא צריך לעשות הכל בבת אחת. אתה יכול להתחיל במכשירי חשמל קטנים שיש לך – דגמים ישנים ששירתו היטב אך זקוקים לשדרוג/החלפה. זה יכול להיות הטוסטר שלכם, הבלנדר, המיקרוגל וכדומה. מאוחר יותר תוכל לעבור למקרר ולמכשירים גדולים אחרים.

לא רק שתוכל לפנות מקום, אלא שיהיו לך מכשירים חדשים ופונקציונליים יותר לעבוד איתם!

עקוב אחר הטיפים הבאים להפיכת מטבח קטן למרווח יותר!

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.