5 הטעויות המובילות שיש להימנע בבחירת דלתות ארונות מטבח

מתכננים שיפוץ מטבח? ובכן, זה לא מוגבל רק למגבי התזה, אריחים או משטחי עבודה למטבח. אתה נדרש להרחיב את החזון שלך כדי להוסיף מגע עכשווי למטבח שלך המציע גם סגנון וגם פונקציונליות. התקנת דלתות המטבח הנכונות עבור ארונות האחסון היא אחד הגורמים החיוניים מבין אלה שעליכם לשקול כדי לוודא שהמטבח ייראה נפלא. בעוד שרוב האנשים נוטים לחוסר רצון לחקור את הסגנונות המרובים של דלתות הארונות מכיוון שהם מאמינים שהכל זהה, אתה לא צריך להיות אחד מהם שעושה את אותה טעות.

בין אם אתה צריך לשמור אותו עדין וטבעי או לשקול להוסיף צבעים לארונות, אין אלטרנטיבה טובה יותר לדלתות אלה. עברו על הדברים הבאים כדי ללמוד על כמה מאותן טעויות שעליכם להימנע מהן בעת ​​בחירת דלתות הארונות כדי לוודא שהשקעתכם ומאמץ של שיפוץ המטבח עולים לשווא.

לא חוקרים

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שכל בעל בית נוטה לעשות היא לקבל החלטה פתאומית מבלי לעשות מחקר. למרבה האירוניה, רוב האנשים האלה לא מצליחים להבין כיצד דלתות המטבח הטובות ביותר יכולות לעזור בסופו של דבר בשמירה על המזון המאוחסן או בשיפור מראה המטבח שלך. מחקר מקיף יכול לסייע לכם במציאת דלתות הארונות במחירים הטובים ביותר הקיימים בשוק. יתר על כן, ניתן לחקור את העיצובים והמגוון של סעיף זה רק עם מחקר מעמיק.

לא סגנון מאלתר

חלק גדול מהאנשים מתעלם מהצורך להוסיף סגנון לדלתות הארונות. עם זאת, יעניין אותך לדעת כי הכללת ידיות עכשוויות, צירים, ידיות ואפשרויות משיכה אחרות ישפרו את מראה דלתות המטבח ויהפכו את התפעול לקל. ידיות ברונזה בגימור שמן וניקל סאטן מוברש הם חלק מהבחירות הפופולריות ביותר מבין הסגנונות הזמינים עבור ידיות בשוק. שדרוג החומרה של הדלתות שלך וערבוב שלה עם זה של הידיות האחרות במגירות יכול להעלות את הזוהר של המטבח שלך באופן מיידי.

אי בחירת דלת ארון משלימה את עיצוב המטבח שלך

אתה תמיד יכול להתנסות בסגנונות הדלתות ולבחור בכל אחת מהאפשרויות הזמינות, אך וודא שהיא משלימה את כל העיצוב של המטבח שלך. בואו נודה בעובדה. הגזמה בכל דבר, במיוחד כשמדובר בדלתות מטבח, אינה נחשבת כהחלטה הנכונה. שמור על העיצוב והצבע מינימליים כדי למשוך את רוב תשומת הלב. יש להשלים את צבע משטחי התזה יחד עם עיצוב משטחי העבודה לבישול על ידי דלתות הארונות שאתם בוחרים.

מתרכז בעיצוב, לא בפונקציונליות

אל תעשה את הטעות בבחירת עיצוב על פני פונקציונליות. בחירת חומר עמיד אך קל משקל לדלתות המטבח היא הכרח מוחלט. דלתות אלו נחשבות לדבר הכי משומש במטבח שלכם. לכן, הסתפקו בעיצוב שיקל מתמיד על הנגישות שלכם לארונות.

הולך להתקנת עשה זאת בעצמך

אנשים טועים לעתים קרובות בכך שהם בעלי ביטחון עצמי מוגזם בעניין זה והולכים להתקנת עשה זאת בעצמך, ומבטלים את הצורך באנשי מקצוע בביתם. ובכן, זו לא החלטה נבונה מצידך אם אין לך את המיומנות והמומחיות המתאימה לבצע את התהליך כולו. יתרה מכך, נדרשים גם ציוד וכלים נחוצים להענקת טאץ' מקצועי להתקנת דלתות המטבח. מספיקה טעות מינימלית במדידה כדי לסכן את ההשקעה, הזמן והמאמץ שלך.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.