5 גורמים שיש לקחת בחשבון לפני שתבחרו בבדיקה אוטומטית

אם העסק שלך מייצר חלקים קטנים ומדויקים, האיכות היא הדבר החשוב ביותר עבורך. למעשה, איכות היא עמוד השדרה של כל תהליך הייצור. אם אתה רוצה לשפר את האיכות, אתה יכול לבחור ב-AVCs, המתייחס למערכות בקרה ויזואלית אוטומטית.

למעשה, מכונות אלו עושות שימוש בטכנולוגיית ראייה ממוחשבת על מנת לבדוק רכיבים עבור פגמים, כגון עיוותים, שקעים, שריטות וזיהומים, רק כדי להזכיר כמה. לפני שאתה הולך לבדיקה ויזואלית אוטומטית, אנו מציעים לך לשקול את הגורמים המתוארים להלן. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

1. פתרון אחר לכל חלק

זה לא קל לתכנן AVC לבדיקת סוגים שונים של רכיבים. הסיבה היא שהגיאומטריה של חלקים עלולה להסתגר. למעשה, מגבלות אלה נובעות מעיצוב המוצר שכן בדיקה אוטומטית אינה מעורבת בתהליך העיצוב.

מהירות המצלמה, הרזולוציה, התאורה והפגמים יכולים לעזור לך לקבל ניתוח טוב יותר. מצד שני, מפעיל אנושי יכול להסתכל שוב על הדבר במקרה של חשדות. אבל מכונה מהירה יותר.

2. בדיקת משטח ומדידה מידות

ישנם שני סוגים של AVCs. האחד משמש לבדיקת פני השטח והשני משמש למדידת ממדים. המערכת המאוחרת הרבה יותר קלה להכנה. יתר על כן, שיטות סטטיסטיות שמבינות את יעילותו של פתרון אינן קשות לעיצוב.

אם מפרטי החלקים מוגדרים מוקדם יותר, למערכת יהיה קל יותר לזהות פרמטרים חשובים.

בדיקת משטח, לעומת זאת, יכולה להיות קשה. אם תיעדת הנחיות להדריך את חברי הצוות לבדוק רכיב בצורה הנכונה, תוכל לבצע בדיקות טובות יותר. אבל הוראות אלה לא יועילו למתכנת לתכנן את הקוד המתאים למכונה.

3. ביצוע קטגוריית ליקויים

הגדרת פגמים והצבתם בקטגוריות שונות חיונית לתהליך הפיתוח. לכן, מהנדסים הרכיבו קטלוג פגמים לפני תחילת פיתוח AVC. זה כולל רשימה של פגמים וחלקים פגומים או נדחים. לכן, ודא שהמכונה יכולה לזהות פגמים אלה.

4. תכנות לזיהוי ליקויים

התוכנית עבור המכונה אמורה להיות מסוגלת למקם חלקים, לפלח תמונות ולבצע אופטימיזציה של רעשים. כמובן, איתור פגמים הוא ההיבט הקריטי, שאמור להיות המאפיין החשוב ביותר של המערכת הנכונה.

5. לוודא שהתמונה טובה מספיק

בדרך כלל, בדיקה טובה תלויה בתמונה באיכות גבוהה. אתה יכול לעשות הרבה דברים כדי לוודא שמערכות הבדיקה עומדות במטרה. איכות התמונה מבוססת על הגדרת המצלמה והתאורה. מלבד זאת, גורמים נוספים חשובים, כמו מניעת דחיות שווא, שימוש יעיל בשטח המכונה והקפדה על זמן המחזור.

בקיצור, עם מערכות AVC תוכלו לצמצם את תלונות הלקוחות. עבור סוגים מסוימים של חלקים, אתה לא יכול לקבל תלונות. בשוק, אתה כבר יכול למצוא מכונות שכבר כוללות מערכות פיקוח חזותי חכם שאתה יכול לקנות.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.