5 גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ברזים למטבח

ברז למטבח הוא שסתום המסייע בשליטה על שחרור המים. מאז ימי הזיכרון, ברז הוא מרכיב עיצובי מרכזי בעיצוב המטבח. בקניית הברז יש לקחת בחשבון מספר גורמים כגון:

ידית

ישנן שתי אפשרויות ידית עיקריות שאתה יכול ללכת איתן: יחיד ושתי ידית. ברז בעל ידית אחת מסתובב בכיוון ומספק לך את היכולת לווסת את זרימת המים בתנועה למעלה ולמטה. הידית גם מאפשרת לך לשלוט בטמפרטורה בתנועה מצד לצד. היתרון העיקרי של ברז עם ידית אחת הוא בכך שהוא מאפשר להתאים מים ביד אחת בלבד.

לברז שתי ידיות לעומת זאת יש שתי ידיות: ידית אחת שולטת על זרימת המים הקרים והשנייה שולטת על זרימת המים החמים. הדבר המגניב עם ברז שתי ידיות הוא שהוא אלגנטי למראה.

הַרכָּבָה

אפשרויות ההרכבה תלויות בתרחיש ההתקנה ובתוכנית העיצוב שלך. ישנן שתי דרכים שבהן ניתן להרכיב את הברזים: על הסיפון והקיר.

ברזים לקיר מותקנים בתצורת שני חורים כאשר חור אחד מיועד למים קרים והשני מיועד למים חמים.

סיים

ברזי מטבח מגיעים בגימורים שונים כשהעיקריים שבהם: ניקל, פליז מלוטש, כרום, ברונזה משופשפת בשמן ונירוסטה. הגימורים השונים קובעים מאוד את מחיר הברז.

גובה פיה

לברזים יש גבהים שונים של פיה. לדוגמה, יש כאלו שיש להם פיות ישרות וקצרות בעוד שלאחרות יש פיות ארוכות וקשתיות גבוהות מאוד. ישנם אחרים שיש להם פיה נשלפת שהיא אידיאלית בשטיפת כלים גדולים או מביכים. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבחור את הגובה המתאים ליישום שלך.

אביזרים

כדי להעניק לברז שלכם מראה ייחודי, ישנם כמה ברזי מטבח המגיעים עם אביזרים. חלק מהאביזרים הללו הם: ידיות לברז, מרווחי אוויר, מרססים בצד, מתקן סבון, מתקנים חמים וקרים. אם אתם מתכננים לעצב את הברזים שלכם, כדאי לקנות אביזר שהוא אידיאלי עבורכם.

סיכום

אלו הם חלק מהגורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ברזים למטבח. בקניית הברזים צריך להיזהר ולקנות רק ממוכר בעל מוניטין. לאחר רכישת הברזים, כדאי לוודא שהתקנתם על ידי איש מקצוע מוסמך. זאת כדי למנוע נזק לקיר ולברז שלך.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.