10 סכנות הבטיחות המובילות בבית

לפני שנתיים ילד בן 4 ירה והתאבד בטעות עם אקדח שנמצא בבעלות אביו. התאונה אירעה בביתו בבאטון רוז', לואיזיאנה. עד כה, התיק טרם הוסדר.

במקרה זה, אביו לא הבין שהאקדח שלו יכול להרוג את הילד שלו. תאונה זו היא רק דוגמה אחת לסכנות בטיחותיות שעלולות להימשך בביתך.

הורים רבים עשויים שלא להבין את הסכנה הזו. הם אינם מקפידים מספיק על מפגעי בטיחות שעלולים להתקיים בבתיהם. מה שהם יכולים לעשות זה רק להצטער על מה שקרה. כמובן שזה מאוחר מדי וכואב.

לכן, כהורה עליך תמיד להיזהר מפני סכנות בטיחותיות, שעלולות להזיק לכל בני משפחתך. לדעת עליהם בדיוק זה חצי קרב.

לכן אני כותב את המאמר הזה. זה כדי לעזור לך לזהות את עשרת הסכנות הבטיחותיות המובילות בבית. אתה עשוי למצוא את כולם בבית שלך. אבל, חלקכם אולי לא. זה ייחודי לכל בית.

10 מפגעי הבטיחות המובילים בבית

תוכל לראות בבירור את רוב מפגעי הבטיחות למטה. אבל, יש סכנה בטיחותית אחת שאינך יכול לראות, להריח ולטעום.

אני אפרט תחילה את המפגע הבלתי נראה על מנת לקבל ממך יותר תשומת לב שכן לעולם לא תדע על קיומו כלל. אלא שאתה משתמש בגלאי.

  1. סכנת פחמן חד חמצני. זה גז רעיל. אנשים קוראים לזה כרוצח שקט מכיוון שהגז הזה הוא חסר צבע, חסר ריח וחסר טעם. אתה לא יכול להשתמש בחוש שלך כדי לזהות את הגז הזה. זיהוי יכול להתבצע רק על ידי גלאי פחמן חד חמצני. ודא שכבר התקנת אותם בביתך.
  2. אקדח בבית. בפסקת הפתיחה אני כבר מראה סיפור עצוב הקשור לסכנת נשק. אם יש לך אחד בבית, וודא שילדיך מונעים לשחק בו. רק אתה יכול להשתמש בו.
  3. רצפה חלקה. ייבש מיד מים ונוזלים שנשפכו על הרצפה. ילדים מתחת לגיל חמש והורים מבוגרים עלולים ליפול בקלות ולהיפצע. צפה גם ברצפת חדר האמבטיה שלך מכיוון שבדרך כלל היא חלקה.
  4. קצה חד. לא זכרתי כמה פעמים הראש שלי נפצע בגלל קצה חד במיוחד בקצה השולחן. התקנת מגן שולחן יכולה להיות הגנה מצוינת מפני סכנה זו.
  5. סכנת שריפה. היזהר עם סכנה זו. אתה יכול בקלות למצוא מקורות שריפה רבים בביתך; אח, כיריים גז, סיגריה, נרות כולל גריל. יתר על כן, סכנת שריפה מייצרת סכנות אחרות כגון הרעלת פחמן חד חמצני.
  6. חלקים קטנים. יש להרחיק חלקי צעצוע, מחט, מגנט קטן וכל חלק קטן אחר מילדים צעירים מתחת לגיל חמש. דברים אלה יכולים להיבלע בקלות בטעות.
  7. ריהוט מתהפך. לפי נתוני הנציבות לבטיחות מוצרי צריכה, בין השנים 2000 ל-2011 היו 105 הרוגים שנגרמו לנפילת רהיטים. נתון זה אמור לגרום לך להיות זהיר יותר לגבי סוג זה של סכנה.
  8. מפגעי חשמל. שקע AC ללא תקע, שקעים קרובים למים, חוטי חשמל פגומים ושקעי נזק הם דוגמאות לסכנות חשמליות הנפוצות בבית.
  9. נופל מגובה. השתמש בסולם בצורה נכונה כאשר אתה מנסה לתקן משהו על הגג. ומעולם לא השתמשו בסולם נזקים כדי לטפס למעלה. נפילה מגובה עלולה לגרום לפציעה ולמוות. לעולם אל תכריח את עצמך לטפס למעלה אם אתה לא בטוח. תן את העבודה על ידי איש שירות מנוסה.
  10. סכנות כימיות. דוחה יתושים, כימיקלים לניקוי, כלי פלסטיק המכילים BPA וחומרי הדברה מכילים כימיקלים מסוכנים כמרכיביהם. השתמש במוצרים אלה כפי שהומלץ על ידי היצרנים והרחיק מהישג ידם של ילדים.

סיכום

לעולם אל תחשוב שתתמקד רק באלו שמעל לסכנות הבטיחותיות בבית. אולי, יש עדיין הרבה סכנות אחרות בבית. תמיד תשמור על הבית שלך.

ומה שאתה צריך לעשות זה להרחיק אותם מכל המשפחה שלך ואם זה אפשרי לחנך את המשפחה שלך לגבי הסיכונים האלה שכן חינוך הוא הגישה הטובה ביותר להגן על המשפחה שלך מפניהם.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.