תריסים אינטגרליים הם הפתרון הטוב ביותר לדלתות דו-פעמיות עם זיגוג כפול

דלתות דו-פיפול מאפשרות נוף ללא הפרעה של החוץ והן הבחירה הטובה ביותר, במיוחד כאשר המרחב הוא מועט. אפשר לבחור בדלתות בעלות זיגוג יחיד או בסוגי זיגוג כפול. האחרון הוא יתרון במיוחד מנקודת מבט של שימור אנרגיה ובידוד אקוסטי.

ללא קשר, יש לשקול את הבחירה של תריסים עבור דלתות bifold. תריסים נחוצים כאשר רוצים לכבות את האור. אפשר לבחור בוילונות כדרך הקלה ביותר ליצור פרטיות אך וילונות יכולים לעכב את הנוף כאשר הדלתות נפתחות. וילונות ונציאניים עשויים להיחשב, אך אלה מציגים מערכת בעיות משלהם. הוספת תריסים יוצרת חוסר הרמוניה בקומפוזיציה החזותית ומראה מאדים במיוחד כאשר הדלתות מקופלות לאחור. גם הפעלת תריסים כאלה יכולה להיות קצת מטרידה. כמו כן יש לנקות ולתחזק תריסים חיצוניים. הפתרון הוא לבחור בתריסים אינטגרליים בדלתות דו-פיפוליות עם זיגוג כפול. במכה אחת כל הנושאים מטופלים מבלי להפריע לנוחות התריסים.

במקום להזמין דלתות מזוגגות כפולות ואז להוסיף תריסים כדרך אגב, חכם יותר להזמין דלתות כאלה עם תריסים אינטגרליים לפתרון מסודר, חכם וארגונומי שנראה מסודר גם כן.

יצרני דלתות ביפולד איכותיות משלבות את התריס בזיגוג, ומשלבות אותו בצורה מסודרת בתוך המסגרת כך שהוא לא יהפוך למחסום כאשר פותחים את הדלת או מפריעים או מסתבכים ונפגעים בתהליך. התריסים חתוכים ומותאמים במדויק בתוך מסגרת החתך כדי להתאים לגודל זיגוג הזכוכית והמנגנון מסודר ומשתלב היטב עם המבנה הכללי. תריסים אינטגרליים כאלה פועלים בצורה חלקה ולעולם אינם מפריעים לסגירה או פתיחה של דלתות הדו-פיפול.

במקרה של דלתות מזוגגות כפולות הפתרון לשילוב התריס בין לוחות הזכוכית הוא אפילו טוב יותר כי אז, התריסים נשארים סגורים לחלוטין ולעולם אינם זקוקים לניקוי. מערכת מגנטית מאפשרת פתיחה או סגירה של התריסים באמצעות התועלת הפשוטה של ​​הזזה של ידית לא בולטת. אין צורך בכבל או במוטות. המראה משתפר בהרבה כאשר תריסים מוצמדים בין לוחות הזכוכית. גם בהיבט הבריאותי, תריסים סגורים מונעים הצטברות של חיידקים ולכלוך, וזו סיבה נוספת לשקול סוג זה של תריסים לדלתות וחלונות.

אם שוקלים התקנה של דופולים חדשים אז עדיף להזמין דלתות כאלה עם תריסים אינטגרליים. הפונקציונליות והאסתטיקה משתפרים עם תריסים משולבים כאלה. אם כבר יש לאחד זיגוג דו-כיווני יחיד, אז זה רעיון טוב לקבל חידוש של זיגוג כפול עם תריסים משולבים. זה אמנם מייצג השקעה מסוימת אבל השיפורים המתמשכים יעניקו כל כך הרבה קלות שימוש כמו גם תוספת ערך לבית. המגמה הנוכחית היא לכיוון מינימליזם וקווים נקיים ומסודרים בפנים. וילונות אינטגרליים מדגימים מגמה זו, ופותרים את כל השיקולים האסתטיים והמעשיים במכה אחת פשוטה.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.