תפאורה מודעת, ריהוט עץ משוחזר ודלתות

מיינדפולנס הוא מצב של רוגע, להיות מקורקע, ולהיות מודע לקיום שלך ברגע הנוכחי. תרגול של עולם ישן הנובע מעקרונות בודהיסטים והינדואים, מיינדפולנס הוא חלק גדול מתרבות הבריאות השולטת בחברה המודרנית. עיצוב קשוב בהשראת הארקה, הארקה של עצים וקווים פשוטים, בדים טבעיים וקווים פשוטים נקיים המעדיפים חללים לא מבולגנים.

עיצוב מודע מתחיל עם עיקרון פשוט שהכל משרת מטרה. עיצוב הבית שמחבר אותך לשורשים או תורם לבית שלך בצורה חיובית. קרדנזות עץ בעבודת יד וכפרי מביאות אנרגיה טובה, וארונות מגולפים בצ'אקרה עתיקים שואבים את אנרגיית השמש.

קחו בחשבון את הפונקציה של קרדנזה צהבהב במצוקה המשמשת כתיבה תקשורתית אמירה, תערובת הצבעים הכחולה והציפורניים המקרקות שמוציאות את היונים המזיקות וטוחנות אותן לאדמה דרך העץ המלא. לא רק שזה מעשי, ונותן לך הרבה אחסון אלא הוא עשוי בעבודת יד מיערות משוחזרים ישנים המשמשים אותם מחדש וניתנים מחדש לרהיטים יפים.

עצים משוחזרים ורהיטים בעבודת יד מטפחים מרחב קשוב, ומאזנים את הבית שלך, הם פונקציונליים ומביאים אנרגיה טובה. בהיותך מודע לעצמי הפנימי שלך אתה עושה מדיטציה על המטלות היומיומיות שלך, ויש לך מרחב מדיטציה ייעודי יעזור לנקות את התודעה וייתן לך מיקוד להכיר את האני הפנימי שלך.

פסל קיר מדהים של בודהה מגולף ביערות טבעיים כפריים או חליל קרישנה צבעוני, מנגן את מוזיקת ​​החיים ונותן לך כיוון כשאתה מסתכל לתוך עיניו השלוות השלוות, הגילופים קוראים לך להיות מודעים במחשבות ובפעולות שלך. מים מדורגים במזרקה הסמוכה עם גבישים מפוזרים מוסיפים למצב הרוח השלווה שלך.

הוסף צבע על ידי חשיבה על המקום האהוב עליך. הירוק הכהה של יער גשם שופע או הכחול האינסופי של האוקיינוס, אור השמש הבוהק המהמם או הגחלים הזוהרים של מדורה, צבעים שמתחברים להילה שלך ומחלחלים להוויה שלך. מצא את הצבעים האלה בחזה התבלינים השבטיים עם מראות מושלמות לאולם או כשולחן כניסה. בית מודע רואה יופי בכל פינה בבית. וילונות סארי רכים וקוליים המאפשרים אור שמש להיכנס לביתך הם שובבים ומדגישים את צבעי תיבת התבלינים. שולחן צ'אי גדול עשוי דלתות ישנות שעדיין יש בו שאריות של צבע ישן, כריות סארי טלאים מפוזרות על הרצפה וזרק כותנה מעץ! צייר תפאורה מושלמת ומזינה. היו מודעים במחשבה ובפעולה!

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.