תמונה, תמונה על הקיר – איך אמנות יכולה להשפיע על הפנג שואי שלך

כל יום אנו מושפעים ממה שסביבנו… המילים הנאמרות, הריחות שאנו מריחים, המראות שאנו בולטים. מטרת הפנג שואי היא לקדם יופי, הרמוניה ושאיפה, הרמת המראות שלנו לעבר מטרות נעלות, אצילות וראויות.

המשוררת מאיה אנג'לו אמרה שעלינו להיזהר במילים שאנו מדברים כי המילים "יתלו על הקירות". כמובן, היא מדברת על מה שאנחנו עושים במובן הפיגורטיבי. עם זאת זה נכון גם לגבי מה שאנו תולים על הקירות שלנו במובן המילולי. לכן חשוב שנקיף את עצמנו במראות מרוממים.

פנג שואי מעודד יישום של תמונות יפות ומקיימות. תמונות ויצירות אמנות של נושאים מדכאים, אלימות או תמונות שנוכחותן מצערת או מצערת אותנו אינן מתאימות או מתאימות לקירות ביתנו. במקום זאת, יש למקם רק את התמונות מעוררות השראה, מרוממות ויפות על הקירות.

למרבה המזל, אתה יכול לתרגל פנג שואי סמלי על ידי בחירת תמונות מסוימות, כגון אנשים, אירועים משמחים, יופי, עושר או כוח. לתמונות מסוימות בפנג שואי יש משמעויות מיוחדות וניתן להשתמש בהן בכל מקום שתרצו יותר עניין. לדוגמה, פוסטר או ציור של נפילת מים הם דרך מצוינת להגביר את הקריירה הפנג שואי – ואת ההכנסה!

כאשר אתם מחפשים לשפר את הפנג שואי שלכם, שקול פשוט להסתכל מסביב. לאחר מכן, בדוק אם התמונות שאתה מסתכל עליהן אומרות את מה שאתה רוצה. אם לא, שקול להחליף את התמונות האלה בתמונות שיוצרות אמירה חיובית ומרגשת. בדוק את העצות שלהלן לרעיונות נוספים של תמונות פנג שואי חיוביות.

1. השתמש בתמונות מים יפות לעזרה בקריירה או בעושר. כשהם ממוקמים במגזר הצפוני של הבית, הסלון או המשרד, תמונות אלו יכולות לספק דחיפה מיידית לקריירה. כדי להגביר את הצ'י הקריירה בחדר השינה (או בכל מקום!) שקול להוסיף תמונה של צב.

תמונות של מפלים ואגמים מתאימות גם למגזר העושר הדרום מזרחי. לקבלת עזרה נוספת בקריירה או בעושר, שקול להוסיף תמונה של ספינה המפליגה אל הבית או המשרד שלך. ספינות הן מבשרות משמחות במיוחד לעושר מגיע. כדאי לשקול להוסיף תמונת ספינה בדרום מערב, שם היא תעזור למערכות יחסים ולעושר כי מים מועילים ב-SW עד 2023.

2. השג הכרה, חברים ומערכות יחסים מועילות עם תמונות של אנשים מאושרים. מחפש עוד חברים או חיי חברה פעילים יותר? אולי אפילו FAME? תמונות של אירועים משמחים ואנשים שמחים הן דרכים מצוינות להביא עוד אנשים לחייך, כמו גם מערכות יחסים מאושרות יותר והכרה חברתית גדולה יותר. תמונות כמו אלה למטה מצוינות לשיפור המעמד החברתי שלך, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.

ניתן לתלות אותם בפינות הדרום או הדרום מערבי. אפשרויות טובות נוספות לדרום ולדרום מערב הן סוסים וציפורים. סוסים שנתלו בגזרה הדרום-מערבית יכולים להציע סיכוי טוב לנסוע, אז היו מוכנים אם תולים כאן תמונה של סוס!

3. קבל עזרה ממנטורים ואנשים משפיעים עם תמונות ב-NW. כדי לקבל עזרה ממי שנמצאים בעמדה להציע לך קידום בקריירה, בלימודים או בחיים בכלל, עליך לשפר את מגזר "אנשי הכוח" שלך. זוהי הפינה המערבית של הבית, הסלון או המשרד שלך.

תמונות של סצנות בינלאומיות כמו מגדל אייפל, מגדל לונדון, הפירמידות של גיזה וסצנות נוספות מצוינות לקבלת עזרה מכל קצוות תבל. כמו כן, תמונות של מבני מתכת, תמונות מעגליות וצבעים זהובים או מתכתיים הם כולם בחירה מצוינת.

מפות, תמונות של מפות, גלובוסים וכו' מועילים למגזר הצפון-מערבי של הבית, המשרד או הסלון שלך. מכיוון שזהו מיקום "גן עדן", זהו גם מיקום נפלא לתמונות ותמונות של דמויות דתיות או אלוהויות, מלאכים או מקומות דתיים כמו ירושלים או מכה. אנשים גדולים כמו אלברט איינשטיין, מרטין לותר קינג, גנדי או מנהיגי עולם הם גם בחירות נפלאות להגדלת העזרה של אנשים חזקים.

הקפידו להקיף את עצמכם בתמונות של אנשים או מקומות שאליהם אתם שואפים ומעוררי השראה. לכולנו חייב להיות משהו שמרים אותנו וגורם לנו לרצות להשיג יותר ולכוון גבוה יותר בחיינו. מצא תמונה שמסמלת את זה בשבילך.

4. הימנע מתמונות מדכאות, שליליות או אלימות. האם יש לך תמונות בבית שמזכירות לך משהו עצוב, מרושע, אלים או כישלון? אם כך, התמונות הללו מחזקות כל הזמן את המסרים השליליים הללו. הסתכל מסביב ואם יש לך תמונות או אלמנטים כאלה, שקול להחליף אותם. אחרת, תמונות אלה ימשיכו להחדיר את הבית שלך באנרגיה שלילית. כן, גם אם התמונה שלכם נחשבת ל"אמנות יפה", לא כדאי להקריב את האנרגיה של הבית בשביל ההשקעה הזו בשליליות.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.