תחזית שנתית ותרופות פנג שואי לשנת 2007: שנת יין אדום חזיר אש – מזל דרקון סיני

אסטרולוגיה של גלגל המזלות הסיני היא עתיקה, מעניינת, מדויקת ואהובה על מיליונים ברחבי העולם. גלגל המזלות הסיני מבוסס על תפיסה מחזורית של זמן: מחזור של 12 שנים שחוזר על עצמו שוב ושוב. 12 השנים קשורות ל-12 חיות שמימיות: חולדה (או עכבר על נמיה), שור (או באפלו או שור או פרה), נמר, ארנב (או ארנבת או חתול), דרקון, נחש (או נחש), סוס, עז ( או כבשה או איל), קוף, תרנגול (או תרנגולת או תרנגולת או עוף או עוף), כלב וחזיר (או חזיר או חזיר). שמות בעלי החיים שונים מדי פעם עם הארץ המזרחית שהם מקורם. ההורוסקופים השנתיים הסיניים בנויים בעצם סביב 12 סימני החיות הללו.

סימן החיות האסטרולוגי הסיני שלך מבוסס ישירות על שנת הלידה הירחית הסינית שנולדת. ראש השנה הסיני הוא נייד ויכול להתחיל בכל מקום בין ה-21 בינואר ל-20 בפברואר, בהתאם לשנה. אם תאריך הלידה שלך נופל לאחת משנות הירח הסיניות הבאות, אז בגלל שאתה נולד בשנת הדרקון, אתה מזוהה באופן סמלי על ידי החיה השמימית שלך, "הדרקון":

מ-16 בפברואר 1904 עד 03 בפברואר 1905

מ-03 בפברואר 1916 עד 22 בינואר 1917

מ-23 בינואר 1928 עד 09 בפברואר 1929

מ-08 בפברואר 1940 עד 26 בינואר 1941

מ-27 בינואר 1952 עד 13 בפברואר 1953

מה-13 בפברואר 1964 עד ה-1 בפברואר 1965

מ-31 בינואר 1976 עד 17 בפברואר 1977

מ-17 בפברואר 1988 עד 05 בפברואר 1989

מה-5 בפברואר 2000 עד ה-23 בינואר 2001

בלוח השנה הסיני Hsia, 2007 היא השנה ה-4704, ובאופן משמעותי, היא גם השנה הרביעית של התקופה המחזורית החדשה של הפנג שואי ארץ מזל 8. שנת הירח הסינית החדשה המתקרבת היא מה-18 בפברואר 2007 עד ה-6 בפברואר 2008. ראש השנה הסיני הבא , חולדת כדור הארץ היאנג תתחיל ב-7 בפברואר 2008.

תהנה מהתחזיות השנתיות ולמד על תרופות הפנג שואי וקריסטל המוצעות שאולי תזדקק להן לקראת "שנת הירח החדשה 2007: דינג האי, שנת חזיר האש האדום של היין":

קריירה שנת 2007 היא שנה של הבטחות ניכרות ומאותתת על עלייה בהון שלך. סוף סוף אפשר לראות את קרני התקווה בקצה המנהרה החשוכה. נצל כל הזדמנות והפק קילומטראז' מהניסיון והיכולות שלך. זכור לקבל את העצות והתמיכה של החברים והקולגות שלך. עבודת צוות תניב תוצאות טובות בהרבה. עבודה קשה והתמדה יביאו לך הצלחה. לחץ ותחרות חיצוניים יופיעו אך עזרה בזמן מהנדיבים שלך תעזור לך לזכות בהם. ודאו שאתם שולטים במזגכם, אחרת אתם עלולים בסופו של דבר לשבש כמה יחסים בין אישיים טובים. היזהרו מדוקרות גב. שמרו על קור רוח והיו צנועים וצנועים לגבי הצלחתכם. אם אתם עוסקים במסחר, נסיעות, שיווק, יצוא ויבוא, בתי מלון ואולמות נישואין, תצליחו הרבה יותר מאחרים. אם אתה עובד בשכר, ההכרה תגיע בדרך שלך עם קידום ותוספת שכר. אבל היו ערניים ואל תתערבו בקרבות על השפעה ואל תקחו צד בפוליטיקה הפנימית. אם אתה רוצה לצאת לבד או בשותפות, עכשיו זה הזמן הנכון. הצג את הפסל או התמונה האמיתית של המנטור הגדול קואן קונג בצפון מערב שלך כדי להפיק את המיטב משנת 2007. השתתפות בשיעורי הדרכה או קורסי ריענון יתרמו רבות לסיכויי העתיד שלך. שמור את היומנים והמסמכים שלך נעולים בכספת; הצפין את קבצי המחשב שלך והקצה סיסמה בטוחה והיזהר מאויבים שמאזינים לשיחות שלך בסתר – סביר להניח שתהיו קורבן לגניבת מידע השנה ותסבלו מהידרדרות בתהילה ובמוניטין בגלל זה.

כֶּסֶף מבחינה כלכלית, שנה מעודדת עם עלייה בהכנסה בתוספת עמלות. ההשקעות שלך ישלמו. עודפי כסף יצטברו. שים איסור על נסיעות ההוצאות היוקרתיות שלך ותכנן היטב את התקציב שלך. להטיל משמעת פיסקלית על חשבונות הבנק שלך. זה הזמן להפחית את ההלוואות שלך (אם יש לך כאלה) ולחסוך לרכישת נכסים בעתיד. הנח קרפדה בעלת שלוש רגליים (מול הדלת הראשית שלך, אבל כאילו היא נכנסת לביתך) כדי ליצור אווירה נוחה לקניית נכסים. אם נולדת בשנת 1976, אתה עשוי לקבל מזל מדהים. אם נולדת ב-1964, אתה עלול להיפגע מתביעות משפטיות השנה.

בְּרִיאוּת רובכם תתמודדו עם בעיות בריאותיות רבות כולל רמות מתח גבוהות, אלרגיות בעור, נדודי שינה, הרעלת מזון, מיגרנות, הפרעות במערכת העיכול והנשימה. נקבות צריכות להיזהר מבעיות הקשורות לאיברי המין. אם אתה נקבה ובהחלמה לאחר לידה, עליך להגביר את כוחות החסינות של הגוף שלך. הימנע מהפקרות מינית. אם אתה סובל מבעיות בטן ועיכול משנה שעברה, זה עלול להחמיר השנה. תאונות עלולות להתרחש במהלך נסיעות או בספורט. תלו שני דלעת סינית קדושה טבעית וגדולה במידות גדולות: אחת ליד הכניסה הראשית שלכם והשנייה בחדר השינה שלכם, בצד ראש המיטה. שמור על עץ קריסטל טורמלן שחור ליד המיטה שלך. אם נולדת בשנת 1928, אתה עלול להיות קל ראש, חלש ולא בשליטה מלאה על תפקודי הגוף שלך. אם אתה נקבה ילידת 1964, אתה עלול להיות מושפע ממחלות גינקולוגיות.

אהבה מזל אהבה מעולה עם רמות גבוהות של תיאבון מיני. שנה טובה לנישואין ולהולדת ילדים. רווקים יתארסו ואז יתחתנו תוך פרק זמן קצר. אם אתה נשוי, אתה עשוי להשתמש באנרגיה המינית האינטנסיבית באוויר כדי לחזק מחדש את הקשר שלך עם בן הזוג ולבנות משוואה הרמונית יותר. עם זאת, הימנע מלהתעסק ברומנים מחוץ לנישואין, אחרת אתה צפוי לעונשים חמורים בעתיד הקרוב. התקן את האייקון של תרנגול בדרום מערב חדר השינה שלך ונשא איתך סט של 3 מטבעות קווי-יונג תמיד כדי לפקח על עצמך. אם נולדת בשנת 1964, אתה עלול להתמודד עם בעיה רצינית במשולש האהבה.

לימודים שנה טובה לכל הלומדים. אבל אתה צריך רמה גבוהה יותר של מוטיבציה. הציבו לעצמכם אתגר. אתגר שיהיה ריאלי וגם מהנה. ואז תצליח. זו שנה לפעול לפי רעיונות. אתה יכול ללמוד מיומנות ידע חדשה או להתחיל עניין חברתי חדש, לסיפוק אישי. אולי תצטרף לחברה מקומית או תארגן קבוצת מפגש לחובבים אחרים. זה יפתח נוף חדש של הזדמנויות ואנשי קשר שתוקיר בשנים הבאות. אם את נקבה שנולדה ב-1988, תהיי שקועה במזל פריחת האפרסק: אל תאבד את הראש או הצניעות, אלא תתרכז רק בלימודים. התקן מגדל פגודה בצפון מזרח חדר העבודה שלך.

אֶבֶן הַמַזָל : רובי יחסים טובים עם : חולדה, תרנגול וקוף, לשנת 2007 מתנגשים עם : Tiger Ox and Dog, לשנת 2007 כוח קוטביות : עוד יאנג מספרי מזל : 3, 4, 5, 6, 15, 21, 34, 35, 36 ו-45 מגן גלגל המזלות : פוקסיאן או סמנטאבהדרה (סנסקריט)

הערה לגבי תרופות:

הניתוח לעיל הציע כמה תרופות/תרופות להפחתת ההשפעה של אנרגיה שלילית והמליץ ​​על משפרים מסוימים להגדלה ושיפור של האנרגיה המועילה של השנה. כדי שהתרופות/המשפריות יהיו אפקטיביות, יש לנקות אותן, להמריץ, לברך ולתכנת אותן לא רק עבור הפרט/המשפחה המסוימים אלא גם למטרה/בעיה הספציפית. יש למקם אותם גם במיקום המצוין, כדי להפיק את התועלת המרבית. ניתן לעשות שימוש חוזר בכל אחת מהתרופות הללו או בכל אחת מהן לשנים החדשות הקרובות, אך ייתכן שיהיה צורך למקם אותן בהתאם לשנה החדשה הספציפית.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.