שפר את החלל שלך עם דלתות ארונות מהרצפה עד התקרה

אם אתה מתכנן להפוך את החדר המסורתי שלך לחדר עכשווי, נסה דלתות ארון מהרצפה עד התקרה כאופציה. יש לך סגנונות רבים לבחירה, כולל מראה, רפפה, הזזה, מעקף, אקורדיון או וילונות.

דלת מהרצפה עד התקרה מושלמת גם עבור חדרי ארונות או כל שטח גדול. הוא מספק גישה מלאה לחפצים שלך עבור ארון מאורגן היטב. מחירי דלתות ארונות מהרצפה עד התקרה משתנים בהתאם לבחירת החומרים, הגדלים המועדפים, הצבעים והגימורים. תסתכל על כמה דלתות ארונות מהרצפה עד התקרה הזמינות בשוק (כלומר discountdoor.com, bikudo.com).

מערכות דלתות ארונות בהתאמה אישית:

אתה יכול לקבל דלתות ארון בהתאמה אישית בסגנונות של פנלים שטוחים, מראה, דו-כיפול או הזזה עוקפת. אפשרות דלת מראות משפרת את עיצוב החדר שלך על ידי הוספת אור ועומק כדי ליצור אשליה של אזור גדול יותר. אפשרות לדלת הזזה מתאימה לרוחבים הנעים בין 30 אינץ' ועד 191 אינץ' בסידורי פאנל שונים. מערכת דלת ללא מסגרת יכולה להיות בעלת זכוכית משופעת או קצוות מלוטשים לתוספת אלגנטיות בעוד שמערכת דלת ממוסגרת מציעה אלגנטיות וחסכון.

בינתיים, דלת מראה דו-פיפולית מספקת גישה מלאה למגוון פתחי ארון. אפשרויות המראה הן גוון ברונזה, גוון אפור ושקוף. אפשרויות גימור הן זהב סאטן, לבן, שחור, שקד, כסף ארקטי, פליז מלוטש, כרום מלוטש וכרום סאטן.

סדרת CDD 1000 צבועה פלדה דלת דו-פס ויניל לוח:

דלת לוח ויניל זו היא רב-תכליתית וחסכונית. העיצוב גורם לך להחליף את לוח הוויניל למראה בהצמדה קלה אחת. הדלת עשויה להתאים לפתחים בגודל מיוחד, מקיר לקיר ומקיר לקיר. פתחי הגימור הזמינים הם 47 אינץ' רוחב על 80 אינץ' גובה, 59 אינץ' רוחב על 80 אינץ' גובה, 47 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה, 59 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה, 71 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה, 83 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גבוה, 95 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה, 107 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה, 119 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה ו-143 אינץ' רוחב על 96 אינץ' גובה.

סדרת CDD 9000 אלומיניום דלת מראה Bi-Pass ללא מסגרת:

העיצוב של דלת זו הוא בהשראת מראה הקיר המראה כדי לתת לך השתקפות ללא הפרעה. הוסף כיסוי מראה משופע או קצוות משופעים למגע האלגנטי הזה. זה מגיע עם מגן קצוות בלעדי, גזרות להגנה על מראות מפני שבבים, גלילים נגד קפיצות ומסלול תחתון נמוך. בחירת הצבעים היא כסף מלוטש, זהב מלוטש וניקל מוברש.

סדרת CDD 7000 אלומיניום פרופיל רחב סגנון:

לדלת זו עיצוב צינור חלול, תעלת משיכת אצבע מובנית, מנגנון נגד קפיצות ומסלול כותרת עליונה בגודל 2 ו-¼ אינץ'. יש לך מבחר של צבעים כולל זהב אנודייז, זהב מלוטש, כסף מלוטש, לבן בוהק וברונזה מלוטש.

סדרת CDD 5700 אלומיניום דלת מראה פרופיל צר בסגנון:

דלת עוקפת זו כוללת משיכת אצבע מובנית, ראש מסלול עמוק, גלילים נגד קפיצות וקצוות מראה עם זיגוג גומי למניעת שבירה בשוגג. בחירת הצבעים שלו היא ברונזה משופשפת בשמן, ניקל מוברש, כסף מלוטש, זהב מלוטש, זהב אנודייז ולבן בוהק.

וילון חרוזי קריסטל אקרילי:

וילון חרוזים זה הוא תחליף נהדר לדלת הארון שלך או לכל דלת רגילה. זה יכול גם לספק מגע דקורטיבי לחדרי החלון, חדר השינה, המזווה, הכביסה, השירותים והמצעים שלך. זמינים אורכים ורוחב בלתי מוגבלים.

About admin

Check Also

חשיבות הגנת הדלת, המשקוף והסף הזמניים במהלך בנייה ושיפוץ

הכניסה הקדמית הכוללת את הדלת, המשקופים והסף הוא נקודת המוקד של בית הלקוח שלך. זה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.