שנת הארנב (2011) – פנג שואי קריסטל כדי לשפר את מזלך!

שנת ארנב 2011, אלמנט שנת מתכת יין ושינוי באנרגיות השנה. התכווננות לאלה משפרת באופן חיוני את הסיכויים לתקופה, בעוד שהחיים המריבים איתם עשויים להיות קשים ומתסכלים. קריסטל פנג שואי יכול לעזור לאנשים להשתלב בהרמוניה עם אנרגיות השנה ולהפיק תועלת מכך. גבישים ומינרלים מתאימים מודגשים במאמר הבא עם הצעות לגבי השימוש בהם והסבר על העקרונות המעורבים.

חיות ואלמנטים

מחזור החיות בן 12 השנים של סין, גלגל המזלות הסיני הוקם בסביבות 2,700 לפני הספירה על ידי הואנג די, הקיסר הצהוב, שהישגיו היו רבים ומתמשכים. ה-Huang Di Nei Jing (קנון הרפואה הפנימית של הקיסר הצהוב) מכיל תרופות וטיפולים שעדיין משתמשים בהם. עקרונות מפתח, כמו Yin/Yang, Five Elements (Wu Xing) ו-Eight Direction Theory (Pa Kua) תרמו לביסוס הציוויליזציה וחלחלו לנורמות תרבותיות. שנת ארנב 2011 היא שנה 4706 של לוח השנה הזה.

ליווה את מחזור בעלי החיים של 12 שנים היה מחזור יסודי נוסף בן 10 שנים עם 5 יסודות: אש, אדמה, מתכת, מים ועץ שחוזרים ברצף לראשונה בשנת 2011 במצב גדול/יאנג ואחר כך קטן/יין, רביעית במחזור 12 השנים הנוכחיים. (החל עם שנת עכברוש 2008) יש מתכת קטנה (יין) כאלמנט השנה הבסיסי, זה יצליח לשנת הנמר (2010) ו-Big/Yang Metal עם שנת הדרקון (2012) ו-Big/Yang Water לאחר מכן. אנרגיות השנה של בעלי חיים מווסתות על ידי האנרגיות של אלמנט השנה, ומייצרות 10 x 12=120 וריאציות שנתיות. שלושה טווחי 120 שנה כוללים שני מחזורים של 180 שנה – יאנג ויין.

התכווננות לאנרגיות השנה מקלה על בריאות, אושר והצלחה. כמו רוח עוקבת, הם יזרזו את ההתקדמות לעבר המטרות שלך. לפעול בניגוד לאנרגיות הללו זה כמו לשחות נגד הגאות, מתיש קשה ואיטי.

היכנסו למטאור!

לפני מיליוני שנים רבות פגע מטאור ענק בכדור הארץ ושבר את הקרום שלו לתוך הלוחות הטקטוניים של היום שסיים את 'יום הדינוזאורים', וגרם לסחף היבשת ולהטיית הצירית של כדור הארץ פעילות געשית החלה גם כאשר חומרים מגמטיים נשפכו על פני כדור הארץ, כולל ורידי מתכת שנכרו היום. גם גבישים היו תוצאה נוספת שכן התנאים השתנו באופן דרסטי בדרכים שהובילו בסופו של דבר לאבולוציה של האדם. Pa Kua של Fu Tsi (דיאגרמת שמונה מגזרים) מייצגת את ההבדלים בין שתי המדינות דרך מערך גן עדן מוקדם ומאוחר בהתאמה.

מכאן זיקתו של האדם לאבני חן, אבנים וקריסטלים, שניהם PM (פוסט-מטאור), למרות שהאחרונים, המורכבים מחומרים שנכחו כאשר המטאור פגע, עתיקים בהרבה! בתור ה'בכירים' שלו ומספקים קישור לזמנים שלפני מטאור, הם יכולים לעזור לאדם להסתגל לחיים על פני כדור הארץ בדרכים רבות. במונחי פנג שואי גבישים דורשים התייחסות מדוקדקת שכן כדור הארץ הוא אלמנט דומיננטי הקיים בכל. עם זאת, האלמנטים האחרים נוכחים גם בדרכים ובדרגות שונות – במונחים של מרכיבים, מאפיינים, צבע, צורה והשתלבות בקישוט, למשל.

ארנב מטאל מלא

התכונות של מתכת: חזק, תקשורתי, מבריק, אינטנסיבי. מחזק, מדויק, מוליך; צבעי יסוד זהב, אפור, אדום, כסף, לבן; גוף התכתבויות עור, ריאות.

גילוי ושימוש במתכות היו גורם מתמשך התומך באבולוציה של האדם, בציוויליזציה ובחברה. ברגע שהאדם פיתח כלי מתכת הוא יכול היה לבשל ירקות ארוכות. מיצוי תכולת הוויטמינים והמינרלים המזינים שלהם, מאמינים הסינים, גרמה לגודל ויכולת המוח לגדול באופן דרמטי במהירות יחסית ולהופעת הומו סאפיינס או האדם המודרני.

קריסטלים ומינרלים המאפשרים התאמה לאנרגיות שנת ארנב מתכת לבריאות, מזל טוב ושיפור סיכויים בדרך כלל כוללים את הדברים הבאים:

קְוָרץ: זנים לבנים/צלולים במיוחד, חתיכות ואשכולות בודדים. לקוורץ יש תכונות רבות הדומות למתכת. הוא יכול לאחסן, להוליך ולשדר אנרגיות על פני מגוון שלם של תדרים המחליפים מתכת במעגלים מיקרו-מעגליים שחולל מהפכה בתקשורת, עיבוד מידע ועיצוב מכשירים וכו'. המשפיעים ומשפרים היבטים רבים בחיי היומיום של האדם.

פיריטים של ברזל: זהב, מבריק, מחזיר אור (כאשר מלוטש) ומגן הם מהווים תצוגות שולחניות ושולחן אידיאליות.

המטייט: גם זה הוא גביש שנת ארנב בר מזל, הן זן אפור פלדה מלוטש והן אבני כליות אדומות.

גלנה: מכיל עקבות של כסף צבעו האפור-כסף נובע יותר לתכולת העופרת הגבוהה שלו ובהתאם יש להרחיק אותו מהישג ידם של ילדים, הרחק ממקורות חום ואין לטפל בו יתר על המידה.

מלאכיט ואזוריט: גבוה בתכולת נחושת, לאבני חן אלו יש השפעה מרוממת טרנספורמציה.

יהלום ויהלום הרקימר; הראשון ללבוש אישי והשני לתצוגה. הקשיות והאיכות העמידה של יהלום דומות לדמיון של יהלומי מתכת ושל Herkimer Diamonds הופכות את התחליפים המקובלים הללו על פי עקרונות הפנג שואי.

המגזר הצפון-מערבי של חדרים, המשויך למתכת, מתאים להצבה ותצוגה של קריסטל. במונחים של 5 אלמנטים כדור הארץ תומך/ מייצר מתכת ורקע צבע כדור הארץ (צהוב, חום, בז') ישפר את האפקט של כל תצוגה (כולל השימוש בהם לקישוט אישי). מראות הן מתכת במונחים של פנג שואי ומיקום של מסך מחזיר אור אחד או יותר יכול להכפיל את השפעתן ולכוון את האנרגיות המועילות שלהן למרכז החדר.

ארנב כסף!

2010, שנת הנמר הסוערת ו-Big Metal Year Element, ראו מצבי חירום פיננסיים והתערבויות בינלאומיות ובנק מרכזי שהשפיעו על מדינות רבות. שנות ארנב, זמנים שלווים, רגועים ונינוחים יותר לתרבות וטיפוח (כמו 2011) עשויים לספק הפוגה מבורכת מהמהומה הקודמת. אלמנט שנת המתכת הקטנה מציע מעבר של מיקוד מהוצאות לאומיות להוצאות אישיות ואנשים צריכים להימנע מעודף ורפיון בתחום זה בפרט, כמו גם בכלל בתקופה זו.

פיריטים, המזכירים מאוד זהב, יכולים להחליף אותו בפנג שואי כמשוך עושר פוטנציאלי וניתן לשפר אותו על ידי מטבעות פנג שואי, מטילי וקישוטים כגון הקרפדה בעלת שלוש הרגליים. זה יכול להיות גם השפעה חיובית על שולחנות עבודה.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.