שניים למכירה לפי בעלים דיל קילרס

זה עתה ניהלתם משא ומתן על עסקה עם קונה ויש לכם חוזה מכר חתום. החדשות הטובות הן שאתה כמעט שם. החדשות הרעות הן שקו הסיום עדיין לא קרוב כמו שאתה חושב. למרות שאתה והקונה סיכמו על מחיר, עדיין יש מקום לעסקה להיכשל. שני חלקים גדולים מהעסקה עדיין לפנינו – הבדיקה והמשכנתא של הקונה.

בדק בית

ברוב חוזי המכירה הסטנדרטיים, הקונה יבקש לאפשר להם לבצע בדיקת בית. אם בדיקה זו אינה מספקת את הקונה, העסקה עלולה למות ממש שם. ישנם שלושה סוגים עיקריים של בדיקות שהקונה יכול היה לבצע.

  • בדיקת טרמיטים. בהתאם לחוקי המדינה שלך, אתה או הקונה יכולים להיות אחראים לבדיקת הטרמיטים. אם זה באחריותך כמוכר, אז אתה חייב לקבל מכתב מחברת הדברה מורשית המציין שבביתך אין טרמיטים. בין אם אתה או הקונה משלמים עבור הבדיקה, מחובתך לסדר את הבעיה לפני הסגירה.
  • בדיקת גג. במידה ובדיקת הגג תביא לסיום תיקונים, אתם נדרשים לכסות את התיקונים.
  • בדיקה כללית. מדובר בבדיקת מכשירי חשמל מרכזיים, מיזוג אוויר, חימום, אינסטלציה ומערכות חשמל. כמוכר, אתה נדרש לתקן או להחליף כל אחד מהפריטים הללו שנכשלים בבדיקה.

הימנע מבעיות בדיקה על ידי השלמת בדיקה משלך לפני שאתה מוציא את הבית שלך לשוק. כך יש לך זמן לבצע את התיקונים לפני שמפקח הקונה יתפוס אותם.

לחלופין, אתה יכול למכור את הבית שלך "כמו שהוא". תנאי כזה חייב להיכלל בחוזה המכר ומאפשר לקונה לדעת כי לא תתקן בעיות שעלולות לצוץ מכל בדיקה.

החיסרון הגדול במכירת הבית שלך "כמות שהוא" הוא שכל קונה פוטנציאלי יניח שאתה יודע על בעיות בבית שלך יקרות מדי בשבילך לתקן, ובכך גורם להם להסס מאוד לרצות אפילו להציע הצעה. אם כן, אל תתפלאו אם הוא נמוך משמעותית מהמחיר המבוקש שלכם.

מפלי בור למשכנתאות

יכולתו של הרוכש לרכוש את ביתכם מותנית באישורו למשכנתא. אם הקונה לא יקבל אישור למשכנתא שגדולה מספיק כדי לרכוש את ביתך, העסקה תיפול אלא אם כן אתה מוכן להוריד את מחיר הרכישה. ללא מימון, לא ייתכן שהקונה ירכוש את ביתך.

מה אתה יכול לעשות כדי להימנע מבעיה זו? ודא שכל הקונים מוסמכים מראש לפני שתתחיל במשא ומתן. בקש מהקונים הפוטנציאליים מכתב אישור מראש ממלווה. קונים רציניים כבר יקבלו אישור מראש למשכנתא. ודאו שהסכום שהרוכש אושר לו מראש יכסה את מחיר המכירה של ביתכם.

תוכל גם לעבוד עם הרוכש כדי להשיג מימון. אם אתה עובד עם עורך דין נדל"ן, הוא או היא עשויים להיות משאב שיכול לסייע לקונה ליצור קשר עם מלווה או מתווך משכנתאות. לחלופין, תוכל לפנות לסוכנות נדל"ן מקומית כדי לקבל המלצות על מלווים או מתווכים.

זה שהם נדחו על ידי מלווה אחד לא אומר שאחר לא יאשר להם הלוואה. היו סבלניים ותמשיכו לעבוד.

בתור מתווך ראיתי את חלקי ההוגן במכירות בתים נופלים בגלל בדיקות כושלות וחוסר מימון.

כבעלים, אתה שולט בבדיקה. אתה יכול לבחור לתקן את כל הבעיות שמפקח מוצא.

מימון לעומת זאת דורש כמות משמעותית של אמונה, ולעתים קרובות תקווה. אז בזמן שאתה מחכה לאישור המימון של הקונה, השאר את הבית שלך בשוק והמשיכו לעבוד על הצעות בתקווה שתוכלו לקבל הצעה משנית שתוכל לחזור עליה אם ההצעה המקורית תיפול .

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.