שלושה דברים שכל רוכש דירה בפעם הראשונה צריך לדעת

למרות שרכישת דירה היא אחד האירועים המרגשים בחייו של אדם, היא גם יכולה להיות אחד המלחיצים ביותר. זה נכון במיוחד עבור רוכשי דירה בפעם הראשונה שמעולם לא עברו את התהליך לפני כן. הנה שלושה דברים שכדאי לדעת אם אתם בתהליך של חיפוש אחר הנכס הראשון שלכם:

רק בגלל שאושרת מראש עבור $400,000 לא אומר שאתה צריך להוציא אותו: אנשים עם אשראי טוב והכנסה הגונה מקבלים לעתים קרובות אישור למשכנתאות גדולות להחריד. אבל זכור, זה לא אומר שאתה צריך (או צריך) להוציא את הכל. בררו למה יעבדו התשלומים החודשיים (אל תשכחו ארנונה, ביטוח דירה וביטוח חיים). אם המספר נראה גבוה, חפשו בתים קצת יותר זולים. אתה לא רוצה לקנות בית מדהים ובסופו של דבר להיות כל כך מתוח כלכלית שאתה לא יכול להרשות לעצמך רהיטים או מצרכים.

חשוב לקחת בחשבון את כל ההוצאות הכרוכות בקניית בית: לא משנה איזה סוג של בית תחליט לקנות, העלויות הנלוות יהיו ככל הנראה באלפים ברגע שהכל יסתיים. נסה כמיטב יכולתך להעריך את ההוצאות הללו לפני שאתה מציע הצעה. ההפרשה של הכסף הזה בהחלט תהפוך את התהליך לפחות מלחיץ. קחו בחשבון דברים כמו שכר טרחת עורך דין, בדק בית, עלויות הובלה וכל זמן שתצטרכו להפסיק לעבוד. כפי שתגלה, ההוצאות הללו מסתכמות במהירות.

שום בית שנבנה מראש לא יהיה מושלם: זה משהו שאף רוכש דירה לא רוצה לשמוע, אבל זה נכון למרבה הצער. אלא אם כן יש לך כספים בלתי מוגבלים לבניית בית חלומות משלך, סביר מאוד ששום בית לא יהיה מושלם לחלוטין. אולי תאהבו הכל בבונגלו מלבד המיקום הכפרי שלו, או אולי תחשבו שהדבר היחיד שלא בסדר בדירה הוא חדר השינה הראשי שלו בגודל ארון. ערכו רשימה קטנה של תכונות שאתם מסרבים להסתפק בהן, ולאחר מכן נסו לשמור על ראש פתוח לגבי כל השאר. אחרת, אתה עלול לעשות קניות בסביבה במשך זמן רב מאוד.

בעלות על בית הוא החלום האמריקאי. אבל אלא אם כן אתה מוכן ללחץ של חיפוש בית, זה יכול להיות קל להתייאש. אז ככל שתהיו מוכנים יותר, התהליך יהיה קל יותר. אבל פשוט תהיה מוכן כשהדברים לא הולכים לפי התוכנית שלך, והיה מוכן עם תוכנית ב'.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.