שלושה דברים שכדאי לדעת על בדיקות EIFS

הדבר הראשון שכדאי לדעת על בדיקות בית של EIFS הוא שלבודק בית טיפוסי אין מספיק ידע על המוצר כדי לבדוק אותו כראוי. חובה מפקח מנוסה ובעל ידע רב במוצר. המפקח צריך להיות בעל ניסיון מסוים גם ביישום המוצר. אתה לא יכול ללמוד כל מה שצריך לדעת רק מקריאת ספר ומעבר במבחן, לדעתי. באופן אידיאלי, הוא צריך להיות אומן אמן בטיח סינטטי ומעודכן בטכניקות ובמפרטים העדכניים ביותר של בידוד וגימור חיצוני.

הדבר השני שכדאי לדעת הוא שלבדיקה יש היבטים רבים. הבדיקה תכלול הרבה יותר מסתם הטיח הסינטטי. הוא יכלול כל מוצר/חומר אחר שנוגע בו. ההבהובים, החלונות, האיטום וכו' יבדקו כולם כדי לקבוע את ההשפעה שיש להם על מערכת הבידוד והגימור החיצונית, אם בכלל. דברים אחרים כמו ציון ואישורים מתאימים יישמרו.

לבסוף, עליך לדעת כי הבדיקה צריכה לכלול שימוש בציוד לבדיקת רטיבות. אם מפקח מגיע לבדוק את ביתך ב-EIFS והוא אינו משתמש בציוד לבדיקת רטיבות, אזי חסרה להם הסיבה העיקרית לבדיקה. אין ספק שליישום החדש של מערכת בידוד וגימור חיצוני יש מערכת ניקוז לחות טובה מאוד, אבל בגרסאות הישנות של המוצר לא הייתה מערכת ניקוז לחות כלל וחשוב מאוד לבדוק אם יש לחות כלואה מאחורי המערכת. הדרך הטובה ביותר לבדוק רטיבות מאחורי המערכת היא באמצעות בודק לחות בדיקה. ההליך בעת השימוש בבודק הבדיקה הוא פולשני, וזה רחוק מלהיות אידיאלי מכיוון שאתה חודר חורים דרך הטיח כדי למדוד את תכולת הלחות של העץ שמאחוריו. עם זאת, זו ללא ספק הדרך הטובה ביותר למצוא את בעיות הלחות שלא נקרעות לתוך הקיר. החורים שעשה הבוחן קטנים ולמעשה נראים דומים לנשיכת ערפד. החורים הקטנים האלה מתמלאים בדרך כלל בחומר סיום לאחר סיום הבדיקה. לפעמים בעל בית שמוכר את ביתו לא רוצה להכניס בו חורים לא משנה מה, אז במקרה זה יש סורק משטח שאינו פולשני. הבעיה עם הסורק מסוג פני השטח היא שטווח העומק שלו הוא כסנטימטר אחד והתקן של המוצר הוא בעובי של יותר מ אינץ' וחצי. האזור די יצטרך להרוות את הקצף לפחות חצי אינץ 'כדי שהסורק יקלוט קריאת לחות מדויקת. זה לא עושה עבודה טובה למדידת תכולת הלחות של העץ בפועל.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.