שלב ראשון למכירת ביתך בעצמך

אמנם לא תמיד כדאי, אבל בהחלט אפשר למכור את הבית שלך בעצמך – במילים אחרות, ללא מתווך. אם אתה מאורגן ובצע את השלבים שלהלן, אתה יכול לחסוך 2-3% בעמלות המתווך. במחיר ממוצע של בית, המשמעות היא חיסכון בין $3000 – $4500!

עכשיו בבקשה זכור: המשמעות היא הוצאה של כ-1,000 דולר מראש כדי באמת לעשות הכל נכון. אתה יכול פשוט להסתכל על זה כהשקעה בחיסכון בכסף, עם זאת, ברגע שאתה באמת מוכר את הבית.

שלב 1 – בצעו בדיקה מקצועית של הבית שלכם.

תלוי בגודל הבית שלך, זה יעלה בין $200 ל-$400. כמעט כל הרוכשים יקבלו בדיקת בית, אבל אני ממליץ לך – המוכר – לעשות זאת בעצמך לפני הוצאת הבית לשוק.

הסיבה לכך פשוטה: אתה צריך לדעת יותר על הבית מאשר הקונה שלך כשמגיע הזמן למשא ומתן על המחיר.

בדרך כלל הבית עובר חוזה במחיר מסוים, ואז הקונה הפוטנציאלי מקבל את הבית בבדיקה. זה מעמיד אותך, המוכר, בעמדת נחיתות. הסיבה לכך היא שעדיף לך להכיר בעיות פוטנציאליות כשאתה מתמחר את הבית, במקום לגלות אותן ברגע שיש לך קונה.

הרשו לי לנסח זאת כך: האם אתם יודעים אם הבית שלכם מחובר לקוד? אלא אם כן אתה חשמלאי, כנראה שלא. עכשיו תחשוב על זה: מה עדיף שתדע שהבית שלך לא מחובר לקוד ותמחר אותו בהתאם, או שתגלה זאת לאחר שקונה חוזה את הבית שלך?

במשא ומתן ביתי, ידע הוא כוח! זה שווה $300 כדי לקבל את היתרון במחלקה הזו.

וודא גם שאתה מקבל בדיקת טרמיטים אם טרמיטים הם בעיה במקום שאתה גר. טרמיטים יכולים להרוס את הבית שלכם במהירות, והרבה פעמים לא תדעו זאת עד שיהיה מאוחר מדי. החדשות הטובות הן שרוב חברות הטרמיטים יבדקו את הבית שלך בחינם כדרך להרוויח את העסק שלך. אתה יכול אפילו לגרום ליותר מחברה אחת לעשות את הבדיקה הזו.

אני ממליץ לך לעשות את הבדיקות האלה לפני שאתה עושה משהו אחר. בדיקת הבית אורכת לרוב כ-3 שעות, ובדיקת הטרמיטים אורכת כשעה. מלבד להכניס את הפקחים פנימה, אתה אפילו לא צריך להיות נוכח בבית! רוב המפקחים יכולים לתזמן את עבודתם להסתיים תוך שבוע.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.