שיפוץ מטבח – עובדות לזכור

המטבח בבית הוא האזור המרכזי שתמיד שוקק פעילות. בימים עברו, המטבח היה המקום בו נשמרה האש הפתוחה משחר עד בין ערביים לא רק כדי לבשל ארוחות למשפחה אלא גם כדי להתחמם בזמנים של מזג אוויר רטוב וקר.

אנו חיים בזמנים אולטרה מודרניים כיום, בהם בתים ובתים מעוצבים בצורה אופנתית כדי להצהיר על הטעם וההנאה של הבעלים או הדייר. רוב האנשים לוקחים על עצמם את עבודת השינויים והשיפוצים כפרויקט עשה זאת בעצמך בכדי לתת מקום לרעיונות היצירתיים ולדמיון שלהם. שיפוץ או שיפוץ המטבח הוא קונספט עשה זאת בעצמך מאוד פופולרי שנשמע אטרקטיבי להמוני אנשים, אפילו חובבנים ללא ניסיון קודם בשיפוץ או שיפוץ. למרות שזוהי דרך יצירתית וחסכונית למדי לעצב מחדש את אותו אזור בבית המחזיק זיכרונות לכל החיים, אך חשוב שתזכור כמה גורמים בסיסיים אך חיוניים ביותר העולים בקנה אחד עם שיפוץ המטבח.

1. אל 'תלך לבד' – גם אם אתה מאמין בעצמך מתלהב, התייעצות עם מומחה לעיצוב או שיפוץ לפני תחילת הפרויקט תעזור לכוונן את תוכנית השיפוצים ולהביא רעיונות והצעות חדשות שאולי פספסת. חלק מחנויות העיצוב מציעות ייעוץ חינם.

2. זכור את התקציב – הקצאת כספים תוך התחשבות בתכונות הנוספות או החדשות הנדרשות; דברים כמו ארונות יכולים להוות שליש מהעלות הכוללת.

3. התקמצנות בפתרונות אחסון – אחסון ארונות, חוצצי מגירות, יציאות למזווה הם פתרונות אחסון למטבח הגיוניים ויעילים ביותר וצריך לחשוב עליהם בהתחלה.

4. אל תדמיינו את זה כשדרוג – שיפוץ מטבח הוא הוצאה משמעותית וזו שאמורה להימשך מספר שנים ולכן יש להקדיש מחשבה רבה לגורמים כמו אורח חיים, חברתי וכדומה שישתקפו בעיצוב הכללי.

5. לעולם אל תשכח את 'התמונה הגדולה' – כל אלמנט חשוב בשיפוץ – ריצוף, צבע קירות, חומרה, מכשירי חשמל וכן הלאה כי כולם צריכים להיקשר יחד.

6. תעדוף את תהליך העבודה – 'משולש העבודה' במטבח סובב סביב המקרר, הכיור והכיריים. לפיכך, יש לתכנן את מיקומם כדי למקסם את היעילות.

7. הכניסו הרבה מקום לדלפק – זהו אלמנט חיוני בהחלט בעיצוב מטבח טוב; ניתן לספק הרחבות על ידי משטחים מתקפלים, תומכי מדפים וכן הלאה.

8. זכרו לבחור מכשירי חשמל תחילה – בחירת מכשירי חשמל וגאדג'טים לפני מהפך למטבח היא קריטית שכן היא צריכה להשתלב בעיצוב מחדש של החלל.

9. הגן על חללים אחרים – יש לעבוד על כל שיפוץ בית בעיצוב מחדש סביב הגנה על קירות, משטחים ואזורים אחרים מפני טפטופי צבע, שיפוץ חומר ופסולת.

10. תהנה – מטבח הוא גם אזור שאפשר לגרום לו להיראות יפה – מלבד ריהוט אלגנטי, משטחי ארונות, אריחים וכן הלאה, שימוש במשחק צבעים או פריט ארט דקו כדי לתת מראה שונה מוסיף לאוברול. תראה.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.