שיפוץ מטבח במחיר סביר עם שיפוע משטח גרניט

חידוש מטבח שמתאים לכיס שלך:

ישנם כמה צעדים בסיסיים שעליך לנקוט כאשר אתה מחליט לשפץ את המטבח שלך. כאן אציג בפניכם סקירה מהירה של מה שאתם צריכים לעשות בעת שיפוץ המטבח שלכם; תוכל למצוא פרטים נוספים באתר זה. הצעד הראשון הוא, כמובן, החלטה על המטרות שלך למטבח. מה אתה רוצה שהשיפוץ שלך ישיג עבורך?

תרצה לעשות קצת מחקר אפילו בשלב מוקדם זה. באילו סוגי חומרים תרצו להשתמש למשטחים? גרניט פופולרי מאוד, וכך גם Siltstone, שעשוי מקוורץ טבעי ומגיע במגוון עצום של צבעים. איזה סוג עץ אתה רוצה לארונות שלך, וכמה בהיר או כהה הם צריכים להיות? מה לגבי ריצוף? לאחר מכן עליכם לשקול אילו מכשירי חשמל יהיה צורך להחליף, כיצד תרצו לצבוע את החדר, תאורה וכל שינוי מהותי בפריסה של המטבח שלכם.

מאיפה להתחיל:

כמובן, יש עוד מטרה חשובה אחת שתשקול – התקציב שלך! כמה תרצה להוציא? האם תרצו לקבל הלוואת הון עצמי לשיפוץ שלכם או שחסכתם כסף לפרויקט זה? עכשיו תרצה להתחיל לשרטט את הרעיונות שלך. אתה לא צריך להיות אמן גדול; פשוט קחו נייר גרפי, עט או עיפרון וסרגל והתחילו למפות דברים. כמובן שאם אתם בעלי נטייה טכנולוגית יותר, תוכלו לעשות זאת גם במחשב אם יש לכם את התוכנה הנכונה.

באופן כללי, תרצו שהמקרר, הכיריים והכיור שלכם יהוו משולש במטבח שלכם. כלול הרבה שטח הליכה ומקום לאכילה. האם תרצו אי במטבח שלכם או שזה רק יפריע? איך השולחן יתאים? תרצה גם לבדוק היכן נמצאים שקעים, תוך התחשבות היכן אתה מתכנן למקם את מכשירי החשמל שלך. ייתכן שתצטרך להעביר שקעים או אינסטלציה אם אתה מסדר מחדש את הפריסה שלך. אל תשכח לשקול התקנת שקעים נוספים.

ודא שהסקיצות שלך כוללות מידות. בין אם אתם עושים זאת בעצמכם או מזמינים אנשי מקצוע, מידות מדויקות יעזרו לכם לתכנן היטב ויתנו את התחושה הטובה ביותר שסקיצת נייר יכולה לתת לאופן שבו המטבח שלכם ייראה. בחנויות רבות לשיפורי הבית יהיו מעצבי מטבחים בסגל, וזהו משאב שכדאי לנצל אותו. הם יעברו איתך על התוכניות שלך ואולי יהיו להם רעיונות שלא שקלת.

התלבט בכיס ובחירה:

כשמגיע הזמן לבצע את ההזמנה, ודא שהמידות שלך מאוד מאוד מדויקות או שיהיה לך נורא עם שיפוץ המטבח שלך. אתה יכול לגרום לאנשי מקצוע לצאת ולבצע עבורך את המדידות. למעשה, אם יש לך את שלך ארונות ומשטחי עבודה מותקן בצורה מקצועית, יהיו לך אנשי מקצוע שיוציאו מדידות. אם המידות שלך מתקבלות בחנות ללא שאלה ובלי לשלוח אנשים משלהן, סביר להניח שתרצה לקנות במקום אחר. אתה מוציא יותר מדי כסף על שיפוץ המטבח שלך כדי לקחת סיכון כזה.

הארונות שלך, כמובן, יותקנו לפני המשטחים החדשים שלך. למעשה, עד שהארונות שלך לא יותקנו, הם אפילו לא יכולים להתחיל לעבוד על המשטחים שלך אם בחרת במשטחי גרניט או סילטסטון (או אבן אחרת), כי הם צריכים ליצור תבנית. בקשו להתקין משטחים זמניים וכיור כדי שלא תאכלו בחוץ כל הזמן שאתם מחכים לחיתוך המשטחים שלכם. זה עלול לקחת שבועות.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.