שימוש ברהיטי מתכת בפנג שואי

פן שואי יכול להיות מורכב למדי, וכולל רעיונות פילוסופיים סיניים מתוחכמים, מסורות עתיקות ואמונות תרבותיות. על פי תורת Wu Xing, מבנה הקוסמוס משקף 5 שלבים. לכל שלב יש סדרה מורכבת של אסוציאציות עם היבטים שונים של הטבע ושל היסודות. הבית והגינה המושלמים חייבים לשלב את 5 האלמנטים הסיניים של מים, אש, עץ, אדמה ומתכת. כדי להדגים כיצד להצליח להציג אלמנט בבית שלך, הנה מדריך לרהיטי מתכת, אביזרים, עיצוב וצבע.

איזון

לכל חדר בבית שלך צריך להיות איזון עבודה של בין 3 ל-5 אלמנטים. הרעיון הוא למצוא את האיזון האישי שלך, בהתאם למי שגר בבית ולתחומי החיים שלך שאתה רוצה לעבוד עליהם. מתחילים רבים משתמשים באחוזים פשוטים, מתחילים ב-50% כדור הארץ, 40% מתכת ו-10% מים כמדריך. כדי להתאים אישית את הפנג שואי שלך, גלה את אלמנט הלידה שלך ואת מספר הקואה שלך. אם מתכת היא אלמנט הלידה שלך או שמספר הקואה שלך הוא 6 או 7, למזלך להגדיל את הייצוג של מתכת בבית ובגינה שלך. במקום להשתמש רק באדנית או במראה, אולי כדאי לשקול ריהוט מתכת, כגון מיטת מתכת, ערכת אוכל, שולחן קפה או סט פטיו.

מיקום

רהיטי מתכת, עיצוב ואביזרים חייבים להיות ממוקמים בצפון או בצפון מערב, בהתאם לבאגואה. זוהי מפת המיקום שלך המסמלת כיצד הסביבה שלך מחוברת לחיים שלך. הצפון ידוע במסע החיים, בהזדמנויות ובקריירה שלך, כך שמיקום רהיטי מתכת באזורים אלו יחזק את ההיבטים הללו בחייך. המערב ידוע בהשלמה וביצירתיות והצפון מערב באנשים מועילים ובנסיעות.

צוּרָה

כאשר מחפשים רהיטי מתכת ואביזרים לבית ולגינה, עליכם לקחת בחשבון גם שהצורה הנלווית לו היא עגולה. לכן, בחרו סט פטיו עגול מברזל יצוק או כל דבר עגול לחיזוק האפקט. כאשר אתה כולל רהיטי מתכת בעיצוב שלך, היזהר במיוחד מקצוות חדים. פינה חדה נחשבת 'שר' שפירושה רוצח או דיסהרמוניה. אז שוב, תמיד לכו על צורות עגולות.

צֶבַע

צבע הקשור למתכות הוא לבן; כדי באמת לחזק את ההזדמנויות בחיים ואת הקריירה שלך, הוסף כריות לבנות לכיסאות אוכל ממתכת או מצעים לבנים עם מיטת המתכת שלך. או שאתה יכול אולי לשקול ריהוט מתכת לבן אלגנטי להפליא כדי לשפר באמת את האזור הזה. אם אתה לא אוהב את הרעיון של ריהוט מתכת אתה יכול להשתמש באביזרים בצבע לבן או מתכתי או מראות כדי לייצג את האלמנט. לדוגמה, השתמש בבדים מנצנצים, מסגרות לתמונות כסף, פסלי ברונזה או פיוטר או פסלונים.

עונה

האלמנט קשור גם לעונת הסתיו, שיכולה להיות די מסובכת לייצג בפנים שלך. מדפי ברזל יצוק יכולים להציג כמה הדפסי נוף סתוויים או צילומים. או אדניות מתכת גדולות יכולות להכיל צמחים המבטאים את העונות המתחלפות. המפתח לפנג שואי מוצלח הוא יצירתיות.

זוהר

היזהרו מהעובדה שמתכת מבריקה מקרינה כמות גדולה יותר של צ'י מאשר מתכות עמומות. רהיטים ואביזרים מברזל יצוק הם בחירה טובה, כך שלא תצטרך לדאוג להגזים. נושא ברזל יצוק הוא גם ממש קל ליישום בכל הבית והגינה. ריהוט קלאסי, נצחי ועיטורים נהדרים רבים כגון אמנות קיר ואביזרי תאורה זמינים בקלות.

קיצוץ והמסה

האלמנטים מכונים פאזות בגלל יחסיהם זה עם זה; יש שלב פרודוקטיבי (הרמוני) וביטוי הרסני (לא הרמוני) – אז האלמנטים פועלים בהרמוניה או הורסים זה את זה. במחזור הייצור האדמה מתקשה למתכת (יוצרת) ומתכת נשחקת למים (מייצרת). בעוד שבשלב ההרסני, אש ממיסה מתכת אך מתכת חותכת עץ. אז הגדלת אלמנט המתכת שלך לא אומר שאתה צריך להוסיף עוד רהיטי מתכת, למעשה אתה יכול להשתמש יותר בכדור הארץ מכיוון שזה מעודד מתכת. באופן דומה, אם אתה צריך להפחית את השפעתו הוסף אש כדי 'להמיס' אותו, באמצעות ציור אדום תוסס או הדפס למשל. מסובך לא?

בין אם אתם בוחרים ברהיטי מתכת, מראות, פמוטים, אדניות, דוכן מעילים או ביתן, וודאו שאתם מקבלים את האיזון והמיקום הנכון. תהנה מאיכויות השכל, החדות, הבהירות והיעילות שהמתכת תעודד בחייך.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.