שימוש בפנג שואי בחדר השינה כדי לשפר את התנהגותו של ילד בגיל ההתבגרות

פנג שואי עוסק בשימוש בסביבה של שינוי או שינוי התנהגות. כידוע, זה חלק מהתפתחות הילד שההתנהגויות של ילדים בגיל ההתבגרות ישתנו. לפעמים זה יכול להיות די גרוע. זה נורמלי וטבעי ואנחנו צריכים לקבל את זה. אנחנו יודעים שקיים איזון בין שני הקצוות של "אהבה" ושימוש ב"עונש". יש לנו שביל צר לצעוד בו.

יש טכניקה שאינה בשימוש טוב במערב לשיפור ההתנהגות. זה שימוש בפנג שואי בחדר השינה.

איך זה עובד?

פנג שואי היא מערכת סינית לניהול סביבתי שהתפתחה עם עליית הציוויליזציה הסינית לפני כ-40 מאות שנה. מדובר בניהול הסביבה כדי לשנות או לשנות התנהגות. ההצעות במאמר זה עוסקות ביצירת סביבה "לא תוקפנית". כמו כן, התנהגות הילד תהיה תואמת יותר לערכי ההורה.

זה כרוך בקישוט מחדש של חדר השינה.

1. צבע

יש לשנות את צבע החדר לצבע לא אגרסיבי או ניטרלי כמו בז' או כל גוון אדמה. הימנעו מוורוד או פוקסיה לנערות צעירות – הן יתבגרו מוקדם מדי ואולי יתפסו את ערכי תרבות הסלבריטאים האשפה. כמו כן, אין לך צבעים חזקים כמו שחור, אדום או כחול גם כן.

2. תמונות

הסר את התמונות האגרסיביות ושנה אותן לשאיפות וחיוביות – כמו גיבורי ספורט, כוכבי מוזיקה וטלוויזיה בעלי מעמד טוב, אפילו אנשי עסקים או חוקרים מצטיינים. האם הדגש את ערכי המוסר הטוב ואי-אלימות.

3. בלאגן.

נקה את החדר מעומס, במיוחד דברים מתחת למיטה. היכן שאפשר, זה אימון טוב לסדר את המיטה כראוי כל יום. כמו כן, חזקו את ההרגל לשמור על החדר נקי ומסודר.

4. מיקום המיטה.

כחלק מהקישוט מחדש, מקמו מחדש את המיטה כך שתצביע לאותו כיוון של ההורים. לילד יהיו דעות דומות יותר לזו של ההורים.

סיכום:

ללדת ילד מתבגר שמתנהג בצורה לא טובה היא מצב קשה למשפחה. שיטה זו היא פסיבית כוללת את חדר השינה שבו הילד מבלה לפחות 8 שעות ביום.

(ג) זכויות יוצרים – ד"ר מייקל און. כל הזכויות שמורות ברחבי העולם.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.