שימוש במים בגינון פנג שואי

אם למדת את העקרונות הבסיסיים של הפנג שואי, אז אתה בוודאי יודע שאחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשפר את האנרגיה של הבית שלך הוא לכלול תכונות מים בחזית הבית שלך. זה מאפשר לאנרגיה טובה, חיובית ומרפאה לזרום מהחלק החיצוני של הבית שלך אל פנים הבית שלך. אחרי הכל, מרחב המחיה החיצוני שלך הוא פשוט הרחבה של הבית שלך, ולכן הוא צריך להזמין ולהפנות אנרגיה ממריצה ומעוררת השראה לתוך מרחב המחיה הפנימי שלך.

יצירת זרימת אנרגיה זו באמצעות מים אינה קשה לביצוע. אחת הדרכים הקלות ביותר שבהן אתה יכול ליצור זרימת אנרגיה על בסיס מים לתוך הבית שלך היא להשתמש במזרקות ליד הכניסה. לאלו מכם שדמיינים חפירה אינסופית של תעלות עבור חוטי חשמל, קווי מים וכו', תירגעו! כעת ניתן לרכוש מזרקות במגוון צורות וגדלים המופעלות לחלוטין על ידי תאים סולאריים הממוקמים בחלק העליון של המזרקה. תאים אטומים למים וצלולים אלה יכולים להפעיל מזרקה במשך 10-12 שעות בכל פעם, ויכולים לעבוד בכל מקום שמקבל לפחות 6 שעות של אור שמש ביום. אם חזית הבית שלך, במיוחד ליד הכניסה, מקבלת אור שמש נאות, אתה יכול בקלות ובמהירות למקם מזרקות ליד דלת הכניסה שלך כדי לעזור להוביל שגשוג, שפע ואושר לתוך מרחב המחיה שלך.

דרך נוספת להשתמש במים כדי ליצור אנרגיה תוססת לבית שלך היא ליצור בריכות באזור הקדמי של הבית שלך. בריכות הן מקורות אנרגיה פנטסטיים, מכיוון שלא רק שהן יוצרות זרימת אנרגיה לתוך הבית שלך על ידי שילוב אלמנט המים, הן גם עוזרות לטפח אנרגיית חיים עבור סביבת המגורים שלך בכך שהיא מאפשרת לך להכניס בקלות דגים, צבים וצמחי מים .

דגים הם סמל פנג שואי פופולרי, וצבים כבר מזמן נערצים כזרזים לשגשוג. צמחי מים גם עוזרים להכניס חיים ושפע למרחב החיצוני שלך, במיוחד אם אתה בוחר בצמחים התואמים ליצירת אנרגיה חיובית. רוב צמחי המים שימושיים להגברה של אנרגיה טובה וחיובית, שכן הם מותאמים לזרימת המים המנחמת אך המשתנה ללא הרף.

בריכות שחייה יכולות גם לסייע ביצירת זרימת אנרגיה טובה, אם הן מתוחזקות כראוי ומוזרמות כראוי. בנוסף להכנסת אלמנט המים, בריכות שחייה גם מטפחות אנרגיה טובה על ידי מתן מקום להתכנס אחרי יום ארוך של לימודים או עבודה. זוהי דרך מצוינת לבנות מערכות יחסים חיוביות ואוהבות בין בני משפחתך, כך שתוכל לחוות מערכות יחסים הרמוניות בתוך משק הבית שלך.

תן להצעות אלה לשמש קרש קפיצה לדמיון שלך. מצאו דרכים אחרות לשלב מים שמרגישות לכם טוב, וצפו כיצד הן הופכות את מרחב המחיה שלכם למקום של שלווה, התחדשות ואהבה. תגלו שהמאמץ שתשקיעו ביצירת מרחב מים מיוחד יהיה שווה את זה.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.