שולחן המטבח – מי המציא אותו?

הרבה דברים קטנים בחיי היומיום שלנו מגיעים אלינו בלי לשים לב ולא מוערכים כמו גלגלים, מחקים, מספריים ודברים שהופכים את החיים שלנו לקלים ונוחים יותר. האם אי פעם חשבת "איך החיים שלי יהיו בלי שולחן?" דברים לא רק שם מכל סיבה שהיא. מישהו בטח חשב למה זה צריך להיות שם. אתה חושב שלמטבח יש שולחנות רק בגלל?

אבל מי המציא את שולחן המטבח? למרות שלא היו הוכחות מוצקות לכך שהמצרים הקדמונים התחילו להשתמש קודם כל בשולחנות המטבח או לפחות המציאו אותו, רבים מאמינים שמטרת שולחנות המטבח הייתה לשמור על הכל מאורגן במטבח ולא רק לצורכי אוכל. בימי הביניים נאמר כי שולחן המטבח הוצב במטבח כדי שהמשרתים יוכלו לסעוד עליו.

רק ב-6 באוקטובר 1896 קיבל שולחן המטבח פטנט. אדם אחד, בשם הנרי א. ג'קסון, ממציא אפריקאי החליט שהגיע הזמן לארגן את המטבח ולפטנט על המצאתו. באותו זמן, דלפקי מטבח או איים עדיין לא היו מפורסמים. שולחן המטבח שימש את ייעודו להכנת אוכל וסעודה.

כמו כל דבר שמקורו בהיסטוריה העתיקה, גם שולחנות המטבח התפתחו והשתנו מאז. שולחן המטבח לקח שינויים בצורות, גדלים, צבע, חומר ועיצוב.

קשה להצביע על מי המציא את הטבלה בדיוק. אבל עבור מי שהוא או היא או הם היו, עלינו להיות אסירי תודה על כך שיש לנו משהו לארח כל אחד מבני המשפחה להתחבר אליו לארוחות בוקר, צהריים וערב.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.