שאריות גרניט – קבלו חינם גרניט

האם אתה אוהב את המראה והעמידות של גרניט אבל חושב שאתה לא יכול להרשות זאת לעצמך? אתה במזל!

למרבה המזל, מדידה וחיתוך משטחי גרניט להתקנה במטבחים ובחדרי רחצה אינם מדע מדויק. בכל עבודת התקנה נותרו חתיכות גרניט. הרבה מחתיכות הגרניט האלה קטנות ומגיעות לפח. מצד שני בחלק מהלוחות של גרניט נשארו שאריות ענק. רבים משאריות הגרניט הללו הן יותר מגדולות מספיק כדי ליצור משטחים יפים למטבח קטן עד בינוני.

חנות הגרניט או חצר האבן כבר מכרו את הגרניט הזה פעם אחת. הם כבר גבו ממישהו עבור הלוח ועשו את כספם על הגרניט. זה אומר שהם יכולים למכור לך את זה בהנחה משמעותית. אם תעשה קניות בסביבה תמצא חיסכון של 10%-70% הנחה מהמחיר המלא של הגרניט. הם עשויים אפילו לתת לך כמה שאריות קטנות יותר שגדולות מספיק עבור חדר אמבטיה בחינם.

יש רק חיסרון אחד אבל אלא אם כן אתה בררן להפליא, לא תמצא שזו בעיה.

החיסרון הוא שצריך לבחור מאיזה גרניט יש בחצר האבן בהישג יד. תצטרך להיות גמיש לגבי מה שאתה מוכן להתקין במטבח או בחדר האמבטיה שלך. אפשר גם להתאזר בסבלנות. מלאי חצרות האבן של חלקי שאריות יכול להשתנות מיום ליום אם מדובר בחנות עמוסה. בדוק שוב לעתים קרובות ובהחלט תוכל למצוא משהו שייראה יפה בבית שלך.

ברגע שאתה מוצא לוח גרניט גדול מספיק ושאתה נהנה ניתן לסיים אותו כמו כל לוח גרניט אחר. אתה יכול לחתוך ולעצב אותו לכל צורה שאתה צריך. אתה יכול לבחור לחתוך גב גרניט תואם מאותו חלק. חצר האבן יכולה לעבוד את הגרניט כמו כל פריט אחר. זה יבריק את הקצוות ואטום אותו עבורך. אף אחד לעולם לא יידע שהגרניט שלך נשאר מהתקנה אחרת ושרכשת אותו בהנחה משמעותית.

About admin

Check Also

מוכן להרכבת ארונות – סעו בכביש המהיר

לפני זמן לא רב, בעלי בתים שרצו לעצב את ארונות המטבח שלהם נאלצו לחלק הון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.