רשימת ה-5 S של שינה משותפת – פנג שואי לתינוק ולמשפחה המאושרים ביותר בלוק

אין מקום לחדר ילדים? אין בעיה. בזמנים של היום שבהם חיסכון במקום פירושו חיסכון בכסף, ישנה אפשרות מעשית: שתף את אותה מיטה עם התוספת החדשה שלך. במשפחות אסייתיות רבות גם היום, ילודים חולקים את אותה מיטה כמו הוריהם. בנוסף, הורים חד הוריים חוסכים כסף ומוותרים על רעיון העריסה. אפילו אם חד הורית אחת אני יודע מי יש ל עריסה פשוט מעדיפה את בנה בן השנתיים לישון באותה מיטה בשביל חברה. כמו כן, שינה משותפת עשויה להוביל לאוצר של זמן משפחתי, שכן מחנכת אמנות אחת שאני מכיר שיתפה שהיא גדלה כילד אחד מתוך 3 במיטה עם אבא ואמא, בעוד שאבא קרא סיפורים לפני השינה בקול לפני שכולם הלכו לישון . רק אתה תדע מה הכי טוב למצבך.

אם אתה מחליט לישון ביחד, פעל לפי 5 הס'ים האלה. לא רק שתהיה לך מצב נהדר של חיסכון במקום וחיסכון בכסף. תוכלו גם להסתמך על העקרונות העתיקים של הפנג שואי כדי למקסם את זרימת האנרגיה והיעילות, תקבלו ידע מפורט ומעשי ברשימת הבדיקה למטה, ואכן יש לכם את התינוק והמשפחה המאושרים ביותר על הבלוק!

1. סֶקֶר החדר או האזור שאתה מייעד לשינה.

~איפה הדלת?

~איפה החלון?

~איפה פתחי החום והמיזוג?

~איפה שקעי החשמל?

~איפה הגאדג'טים האלקטרוניים התוספים?

פעולה: פנג שואי לתינוק הוא הגנה. עשה כמיטב יכולתך להרחיק את התינוק (ואת המיטה שלך) הכי רחוק מכל התכונות שלעיל.

2. צור בטוח מֶרחָב לעצמך, לתינוק שלך ולשותף שלך.

~מהי העמדה הכי מוגנת במיטה?

~מי נוטה להתחמם או להתקרר במהלך השינה?

~ מי יכול לטפל הכי טוב בתינוק?

פעולה: פנג שואי עוסק בנוחות, הידוע גם כקלות זרימת האנרגיה. בדרך כלל, מרכז המיטה הוא המיקום המוגן ביותר עבור תינוקות. כך שני ההורים יכולים לטפל בתינוק לצורך החלפת חיתולים והאכלות. ודא שהתינוק שוכב על הגב ויש לו שמיכה משלו. צור מגבות מגולגלות כמחסומים בינך לבין התינוק כדי שהתינוק לא יימעך. השתמשו בשימוש במצעים נושמים טבעיים כדי למנוע היווצרות מוך. מקם את האדם שנוטה להתחמם הכי קרוב לדלת. ודא ששולחן ההחתלה יהיה הקרוב ביותר לאדם שיש לו משמרת לילה להחלפת חיתולים והאכלות.

3. שפר את האיכות שלך לִישׁוֹן.

~ מיהו ישן קל או ישן כבד?

פעולה: פנג שואי עוסק בשינה נינוחה. אם אתה ישן קל, השתמש באטמי אוזניים. אם אתה ישן כבד, מקם את התינוק קרוב יותר אליך מאשר בן הזוג שלך. הבכי של התינוק יעיר אותך בזמן למשמרת הלילה שלך.

4. להעסיק את השימוש של שתיקה.

~האם אתה נוטה לדבר או לשיר לתינוק שלך כדי להרגיע אותו כשהוא או היא מתעוררים במהלך הלילה?

פעולה: אנרגיית הפנג שואי בלילה אמורה להיות שקטה ושקטה ככל האפשר, שכן לאנרגיה יש גם מחזורים. הפסק לדבר או לשיר לתינוק שלך כשהוא או היא מתעוררים במהלך הלילה. זה יעזור לתינוק שלך לחזור לישון ממש מהר. אם התינוק מתקשה לחזור למיטה, אז החזיקו אותו וטפחו על הגב. אם זה עדיין לא עובד, קום מהמיטה כדי להמשיך להחזיק אותו או אותה ולהסתובב. לאחר מכן הנח אותו או אותה בחזרה במיטה.

5. הכי חשוב, החלף זה למעלה!

~האם אתה נוטה לישון תמיד בצד אחד של המיטה?

~האם תינוק נוטה להסתובב לצד אחד, להיות מעורסל או להאכיל אותו בעיקר מצד אחד?

~האם צוואר התינוק נוטה להטות לזווית אחת בעת ישיבה, שכיבה או עמידה זקופה?

פעולה: פנג שואי עוסק במאזן אנרגיה, שיכול להשתקף דרך השרירים שלנו. אם יש חוסר איזון שמתפתח, יכול להיות שהתינוק התרגל יותר מדי להסתובב לצד אחד במהלך הלילה. אז וודא שאתה מחליף אותו כך שאתה, התינוק שלך ובן הזוג שלך לא תפתח חוסר איזון שרירי ואנרגטי כרוני.

תהנה מהיתרונות וספר לי איך הטיפים האלה עובדים בשבילך!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.