רעיונות לשיפוץ מטבח קטן

המטבח שלכם הוא אחד החדרים המשומשים ביותר בבית שלכם וישנן סיבות רבות לבצע שיפוץ מטבח. זה יכול להיות לעדכן מכשירי חשמל או לרכוש קטנים יותר, או להרחיב את המטבח, במיוחד אם מדובר במטבח קטן יותר. כאשר מבצעים שיפוץ מטבח קטן, הקפידו להפוך אותו למקום נעים לבילוי, פונקציונלי וידידותי למשתמש. ערכו רשימה של מה שאתם רוצים לעשות לאחר הגדרת תקציב.

כאשר מבצעים שיפוץ מטבח קטן הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להגדיר תקציב כי זהו פרויקט שעלול להתייקר. אתה רוצה לוודא שלא ייגמר לך הכסף בחלק מהדרך של הפרויקט. אם התקציב שלכם מאפשר זאת תוכלו לבצע שיפוץ מטבח מלא הכולל החלפת משטחי השיש, הארונות, הרצפות ולקנות מוצרי חשמל חדשים. זה יכול להיות גם כרוך בהזמנת קבלן שיפוצים כי עם שיפוצים מלאים תרצו לוודא שהכל נעשה על פי חוקי הבנייה המקומיים. אנשים רבים לא יכולים להרשות לעצמם הוצאה גדולה כל כך ולכן הם עושים דברים קטנים. דבר אחד חשוב לעשות בעת שיפוץ מטבח קטן הוא למקסם את החלל. השתמש בפריטים פונקציונליים ודקורטיביים.

דוגמה אחת תהיה מתלה סירים שניתן להתקין על התקרה. על ידי התקנת זה הוא יכול לפנות מקום בארון ושטח דלפק. זה יכול גם להוסיף עניין ויזואלי לאזור. אותה מטרה יכולה להתבצע על ידי הרכבת ווים מתחת לארונות להחזקת ספלי קפה. ניצול החלל מתחת לארונות יכול להיות מקום נהדר לתלות בו פריטים כך שתוכל לפנות מקום בדלפק. כדי להגדיל את שטח השימושים תוכל להחליף שולחן מטבח גדול עבור שולחן קטן יותר, להסיר אי מרכזי גדול או להוסיף מדפים מובנים. השתמש בווילונות בצבעים בהירים בעת בחירת אלה לקישוט החלונות שלך. אל תעמיס על הקירות שלך הרבה פריטים דקורטיביים שכן זה יגרום לחדר להיראות קטן יותר.

שתי דרכים פשוטות להתחיל בשיפוץ המטבח הקטן שלך היא לשנות את חומרת הארון או לצבוע מחדש את המטבח. אתה יכול גם לצבוע או לצבוע את ארונות המטבח שלך. בעת צביעת הקירות הקפידו על צבעים בהירים כדי לתת אשליה של יותר מקום. אפשר גם אור טבעי ככל שתוכל להיכנס לחדר. אם תחליטו לעצב מחדש את הרצפה השתמשו באריחים גדולים יותר כדי לתת גם אשליה של חלל גדול יותר. אתה יכול גם להחליף חלק מהמכשירים במטבח, כמו שאתה יכול להחליף את המקרר הגדול שלך אם אתה כבר לא צריך אחד גדול עם אחד קטן יותר. כדי להרוויח יותר מקום בדלפק בעת החלפת הדלפק שלך, החלף את הכיור הגדול יותר בכיור קטן יותר.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.