רעיונות לעיצוב עבור איי המטבח

רוב בתי מסגרת העץ נבנים בהתאמה אישית כדי להתאים להעדפת בעל הבית לגבי כמה חדרי שינה הם צריכים, איך צריך לעצב את המטבח ועוד. אם אתה בשלב התכנון של בניית בית משלך עץ, הנה כמה עיצובים של אי למטבח שיעזרו לך לתכנן את המטבח המושלם שלך. איי מטבח יכולים להרחיב את מרחב העבודה שלך, לתת למטבח שלך אישיות משלו, ולהגיע במגוון אפשרויות עיצוב.

אי גדול

כיום יותר אנשים מארחים ואוכלים בבית, כך שאי מטבח גדול יעזור מאוד שיהיה בסביבה. ניתן לבנות אותו כך שיוכל להיות מרחב עבודה ומקום עבור הילדים להכין שיעורי בית ולאכול ארוחת בוקר. חלקם יכולים אפילו להיבנות ארוכים ורזים כך שיוכלו להיות עד שמונה מושבים או יותר ויותר מקום מסביב. כמה זמן יהיה תלוי בשטח הפנוי.

פסגות ועמקים

כיום, לאנשים רבים יש איי מטבח רב-מפלסים. עיצוב זה נהדר בהסתרת בלגן הכנה לארוחה. אומנות התחפושת היא לא הסיבה היחידה לבחור עיצוב זה עבור בתי מסגרת העץ שלך. ניתן גם לשלב מגוון חומרי משטח כמו אזור קצבים לקיצוץ הירקות, דף גרניט להנחת מחבתות לוהטות או שיש טוב לרידוד בצק פאי. המשטחים והגבהים השונים מוסיפים מימד ותפקוד לעיצוב המטבח שלכם,

קפיצת איים

אם אתה בעל בית שמוצא אי מטבח אחד לא מספיק, אתה תמיד יכול לבנות שני איים אם יש לך את המקום לעשות זאת. עם אי-דילוג, או כפול איים, יכולים להיות אזורי אחסון מיוחדים ואזורי עבודה ייעודיים.

הרחק מהכל

זהו עוד סגנון פופולרי יותר ויותר של איי מטבח עבור בית מסגרת העץ החדש שלך. מעצבים קוראים לזה "המראה הלא מתאים". בעצם, זה נראה כמו רהיט, לא רכיב ששייך למטבח. אתה יכול לתת לרכיב ארון מטבח זה משטח דלפק שונה, רגל מסובבת, יחד עם פירוט אחר עבור רכיבים בסגנון רהיטים. לעתים קרובות הוא מודגש על ידי הנחתו על שטיח שטח צבעוני.

קו חוף משונן

עיצוב דלפק המטבח הזה מציע לך מגוון עיצובים כגון בלתי ניתנים להגדרה, בצורת סהר או גלי. אם זה מתאים למטבח, התקציב והטעם שלך, בונה את השיש במטבח שרוצים. עם עיצוב ייחודי, זה יהיה הטוסט של האינטרנט.

מעל ומעבר

בבית מסגרת עץ, אתה לא צריך לעצור את גובה רמת היצירה שלך במותניים. עם עיצוב הבית הנכון ותכנון נכון, אתה יכול אפילו לבנות סט של ארונות מעל עם דלתות זכוכית כך שכולם יוכלו לראות את האוספים המשתנים שלך.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.