רעיונות לעיצוב מטבחים למטבחים קטנים

הצורך בעיצובי מטבחים קטנים לא אומר בהכרח שהמטבח הקטן שלכם חייב להיות אכזבה. בימים אלה הכל הולך ונעשה קטן יותר – טלפונים, דיסקי וידאו ביתיים, נגני MP3. זה לא חייב להיות דבר רע. הסתכל על החלל הקטן יותר שעומד לרשותך כהזדמנות להגמיש את השרירים היצירתיים שלך. במטבחים קטנים, בהחלט יש צורך ביצירתיות כדי להפיק את המקסימום מהשטח הפנוי, אך יחד עם זאת, היא יכולה להיות נוחה יותר ולהוביל לכך שתבזבז פחות זמן במטבח ויותר בחלקי הבית שבהם, אולי , אתה מעדיף להיות. על מנת להפוך את המטבח שלכם לבלוט באמת, הנה שישה מהרעיונות הטובים ביותר למיצוי שטח ויעילות:

שטח אחסון. אם יש לך פחות מקום לזוז, אז אתה צריך להיות בטוח שאתה מפיק את המרב מהיכולת של המטבח להחזיק מכשירי חשמל, סירים, מחבתות, כלי מטבח ופריטים אחרים השייכים לשם. שום דבר לא כל כך מתסכל כמו מקום מוגבל לתנועה ואחסון. לכן חשוב, לא משנה מהו העיצוב הסופי שתבחרו, לכלול הרבה מקום אחסון לפריטים שאינם בשימוש. כדי לסייע בפונקציה זו, ייתכן שתרצה למקם במרכז המטבח אי המסוגל גם לאחסון וגם לשימוש. בין אם זה אומר מקום לקצוץ בצל, להכין ארוחות לתנור, או אפילו מקום לצלייה, האי יכול לשלב פונקציונליות ולהשאיר אותך עם פחות דרישות מקום.

גליי למעלה. עיצוב מטבח המטבח הוא גם כלי נהדר בארגז הכלים שלך של רעיונות עיצוב מטבחים קטנים. הצבת ארונות ומכשירי חשמל באופנת מסדרון יכולה לתת לך את היכולת לעשות הרבה בכמות מוגבלת של מקום, ובכך לקצץ בזמן. סגנון זה מדגיש פונקציה מרכזית שרוב בעלי המטבחים הקטנים שולטים בה בשלב מוקדם, והיא תפיסת "שתי ציפורים במכה אחת". אם אתה יכול לבצע יותר ממשימה אחת במיקום נתון, ודא שאתה עושה זאת.

מכשירי חשמל קומפקטיים. זוכרים קצת יותר בראש המאמר הזה כשהוזכר שלהיות קטן יותר לא אומר שאתה פחות? ובכן, מכשירי חשמל הם אחד התחומים הטובים ביותר שבהם קו החשיבה הקומפקטי הזה תפס אחיזה. היצרנים של היום מנסים לעזור לכם לחסוך במקום, כי כולם יודעים שחובב מטבחים אוהב נוחות לא פחות מפונקציה.

שולחנות קטנים, שולחנות נפילה וכיסאות בר. הרעיון של שילוב פונקציות יכול להתרחב גם לפינת האוכל במטבח שלך. על ידי שילוב של השניים, אתה יכול לתת לעצמך הזדמנות להתפשט. שולחנות נפולים, שולחנות קטנים וכיסאות בר יכולים להפוך את המטבח שלך ממעבדת מזון למרכז משפחתי.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.