ריהוט תעשייתי עירוני ופנים

סגנון עיצוב פנים תעשייתי מאופיין ברצפות בטון, קירות לבנים, קורות תקרות וצינורות עץ חשופים, צבע לא גמור, עץ כפרי וגימורים אדמתיים. ערבבו אותו עם כמה רהיטים בסגנון בית חווה ומשטחים מלוטשים עירוניים ותקבלו את המראה האופנתי יותר. מעט אלמנטים תעשייתיים אך מודגשים על ידי גימורים חלקים יותר כמו ארונות מלוטש אפור וארונות מסוידים בלבן עם עיטורי פליז טבעי מלוטש. צור איזון קפדני של סגנון תעשייתי ואלמנטים מעודנים עם המשיכה האסתטית של הריהוט והצבעים הכפריים שמתמזגים בסגנון כפרי.

כוננית ספרים לדלתות ברזל יצוק תעשייתיות וינטג' מעץ טבעי כפרי במצוקה, דלת ישנה שנועדה לשולחן קפה ומגוון בישול רציני במיוחד למראה מביא סגנון תעשייתי לבית הזה במיאמי.

קירות ירוקים ורכים מרגיעים, עיטורים וקורות לבנים חדים ונקיים, ורצפות עץ טבעיות בבית הזה בצפון קליפורניה יש גם אלמנטים של שיק תעשייתי וגם של משק חקלאי. מסכי וינטג' והשראה ממטבחים מסחריים, מכשירי הנירוסטה נותנים את האמירה העצבנית. ארון בלבן במצוקה עם מדליוני פליז ודלתות מקושתות מרכך את המראה.

הבית האנגלי הזה כולל שילוב מופלא של סגנון מסורתי, תעשייתי ומודרני. ראש המיטה המרהיב של הדלתות העתיקות, שולחנות הקונסולה מעץ משוחזר, גופי התאורה המתוחכמים וספות הספה המרופדות הרכות מעניקים סגנון מעצב.

קווים נקיים של קונסולת מזנון הדלת הישנה ועץ רב פטינה, תאורה רכה ונצנצים של ברזל חלוד מסמנים את חלל האוכל בניו יורק. עץ טיק מלא פשוט ומובנה, התיישן בצורה מושלמת ומיושן באופן טבעי, שולט בנוכחות ייחודית אך משלים את גווני השנהב של הקירות. כיסאות ברזל פשוטים, כשרון תעשייתי משתלב עם בית חווה כפרי. קערת פירות העשויה ממגשי לחם ישנים המשמשים את חקלאי השבט מביאה את החיבור המודע.

זכוכית ממראה בקשתות ענקיות, קונספט עיצובי שמגדיל את החלל, מרוכך על ידי חפצים אדריכליים אלגנטיים של אמצע המאה, חלקם מגולפים בסוסים ואחרים עם עיצובים פרחוניים מנוגדים לספה המפוצצת, השטיח המעוצב והווילונות הרכים מבד סארי שקוף. הכנס את הטעם של הבית הכפרי עם אהבה אורבנית מלוטשת לאסתטיקה המודרנית בחדר השמש הזה במרכז העיר אטלנטה עם ספסל עגלת שוורים.

המראה המשוחזר-אדריכלי-הצלה של דלת האסם ועמודי 18C, מעטה שנוצרה משאריות של קשתות, העץ הישן המרוכך על ידי וילונות עשויים מסארי וינטג', מצעים בשכבות וגוף תאורה טבעי מעניקים לחלל התעשייתי שקט. שולחן קפה אוקר במצוקה עם ארון וינטג' תואם עם פטינה המוצבת בסלון וגופי התאורה השחורים העזים משלימים את העיצוב

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.