ריהוט פטיו חיצוני שעוזר לנקות את האוקיינוסים?

זה חלומו של הפעיל הסביבתי העצלן: ריהוט טרקלין חיצוני שפועל לניקוי האוקיינוסים בזמן שאתה נרגע ולוגמת את הפינה קולדה שלך על החוף. טוב מכדי להיות אמיתי? למעשה זו אחת הפעמים הנדירות שבהן אתה יכול לשתות את הקוקטייל שלך ולשתות אותו גם כן. מסתבר שהחדש ביותר ברהיטי פטיו חיצוניים יוקרתיים הוא קו של כיסאות ידידותיים לסביבה, שולחנות, טרקלינים ומנדנדות, כולם עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. החלק הטוב ביותר: הרהיטים מעוצבים היטב, יפים ומחזיקים מעמד לאורך שנים רבות.

Ever Wood ריהוט מרפסת חיצוני. המכונה Ever Wood, ריהוט פטיו ידידותי לסביבה החדשני הזה נוצר מעץ פלסטיק ממוחזר (נקרא גם RPL או פוליווד) תוך שימוש בתהליך אקסטרוזיה המשכפל את המראה והמרקם של עץ אמיתי. מכולות HDPE ממוחזרות לאחר צרכן כגון מים, סודה, חלב או קנקני ניקוי מהווים 90-100% מריהוט זה. הם הופכים למלאי לוח עמיד, כבד ונוקשה במיוחד שנראה כמו עץ ​​מלא אמיתי אך יכול לעמוד בפני התעללות חיצונית מגשם, שלג, קרח, שמש ומים מלוחים.

פתרון אלגנטי לבעיית סילוק הפלסטיק. תשקול את זה:

  • האמריקאים משתמשים ב-2.5 מיליון בקבוקי פלסטיק בכל שעה ורובם נזרקים לפח
  • אשפה מפלסטיק שנזרק לאוקיינוס ​​הורגת כמיליון יצורי ים מדי שנה
  • זבל פלסטיק אינו מתכלה

שני גאונים, דאג ראסי ומארק פילבאום הסתכלו על העובדות הללו וראו מקור רב של חומרי גלם לייצור רהיטי חוץ שאינם ניתנים להריסה כמעט. בדיוק כמו אשפה מפלסטיק שלנו, רהיטי הגן שלהם מפוליווד אינם מתקלקלים עקב מזג אוויר, חרקים או לחות. הוא לא נרקב, מתפצל או נסדק. למרבה הצער, זבל פלסטיק יהיה בסביבה לנצח, אבל בצד החיובי, זה מה שמאפשר לריהוט פולי חוץ של Ever Wood לתת אחריות לכל החיים. שוחרי איכות הסביבה שימו לב. לנקות את החוף מעולם לא היה כל כך מתוק!

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.