ריהוט עץ בקוסטה ריקה

קוסטה ריקה מציעה סגנונות שונים של רהיטים ואפשרויות רבות של עצים לבחירה. בארץ הזו, עץ עדיין זול וניתן להשגה. בין סוגי העצים השונים המשמשים לרהיטים ניתן למנות בין היתר Guanacaste, Cedar, Cenizaro ומלינה.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם בקניית רהיטי עץ הוא הטיפול שעבר העץ לפני הייצור. זאת, מכיוון שלקוסטה ריקה יש אקלים רבים ושונים והעץ המשמש לייצור בעמק המרכזי עלול לפעמים להתכווץ או להתרחב כאשר הפריטים מועברים לחוף, למשל. הטמפרטורות הגבוהות יחד עם האקלים היבש של גואנקסטה, גורמים לפעמים לפריטי עץ להיסדק או להתרחב. כמו כן, ישנן חברות יצרניות המציעות סגנונות נחמדים של רהיטים ובמחירים נוחים עם עצים מטופלים ויבשים בסטנדרטים גבוהים. יש לנו קטלוג מעניין של רהיטים מתוצרת קוסטה ריקה שרוב הלקוחות שלנו אוהבים לבדוק.

אפשרות טובה נוספת היא עץ טיק. רהיט זה הוא מייצור עדכני בארץ מכיוון שהעץ הזה לא היה בשוק כל כך הרבה זמן. רוב עץ הטיק בקוסטה ריקה משמש לריהוט חוץ. על מנת לקבל ריהוט עץ טיק מיושן צריך להסתכל על פריטים מיובאים אינדונזיים שלפעמים הם לא כל כך רעים במחיר בהתחשב ביופי שבגילופים ובאיכות העץ. האיזון במחיר ניתן על ידי עלות העבודה הנמוכה באותן מדינות בהשוואה לעבודה בקוסטה ריקה. כמובן שהפריטים משלמים מכס אבל אולי תופתעו למצוא חלקים במחירי מציאה מספקים מסוימים.

נוחות היא לא אחד מיתרונות הרהיטים בקוסטה ריקה. בדרך כלל אנו ממליצים על פריטים מיובאים כאשר הלקוחות שלנו זקוקים לספות או ספות מיטה בשל האיכות והצפיפות של הקצף שנמצא כאן. יש יצרנים בהתאמה אישית שעושים עבודה טובה בספות אך אנו מעדיפים לייעץ לגבי פריטים מיובאים כי המחיר דומה ולעיתים נמוך יותר בהשוואה לפריטים המיוצרים במקום.

בין רהיטי העץ שמיוצרים בעיקר בקוסטה ריקה ניתן למנות מיטות. עם מיטות תמצאו משהו שונה מאוד מהרגיל בארצות הברית. רוב המיטות בקוסטה ריקה אינן עולות קפיצים. במקום זאת, יש להם פלטפורמה המשמשת כבסיס והופכת את המיטה למוצקה מאוד. זה מוזיל את עלות המיטה מכיוון שאינך צריך לקנות קפיצים ואתה נמנע מחרקים שאוכלים את הקפיצים שלך.

פריט מעניין אחד שאנו מוכרים הרבה הוא מיטות העץ המגולפות. יצרנים מקומיים מגלפים את דמות החיה הרצויה. בדרך זו, אנשים שחיים באוקיינוס ​​אוהבים לגלף דגי מפרש, צבים וכו' במיטותיהם וגם במגירות של שידות הלילה שלהם.

רוב יצרני העץ ממוקמים בעמק המרכזי, ליד סן חוזה, יוון ואלחואלה. יש להם תרבות של עיבוד עץ ומומחיות בייצור. חלק מהלקוחות שלנו רוצים לקבל פריטים מותאמים אישית ממגזין, אבל באמצעות היער המקומי והיצרנים שלנו יכינו כל מה שהם רוצים. להפתעתם, הם בדרך כלל משיגים את מה שהם רוצים במחירים סבירים מאוד.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.