ריהוט נווד – עץ מלא מיטות פלטפורמה תוצרת ארה"ב

למרגלות הרי סנדיה ממש מחוץ לאלבוקרקי, ניו יורק ארה"ב נוצרו ועוצבו לפני יותר מ-30 שנה אוסף של מיטות בסגנון פלטפורמה על ידי יצרן ארונות מקצועי בשם דייב קיידי. דייב עיצב את עיצובי המיטה הללו מעץ מלא מאלון ומייפל והפך אותם לזמינים במגוון גדלים וסגנונות. מה שמייחד את המיטות הללו מאחרות היה היכולת לשנות ולבצע אפשרויות מבוקשות הלקוח שהפכו את עיצובי מיטות העץ הפשוטים הללו למיטות בהתאמה אישית במחירים נוחים. במאמר זה נדון ברהיטי Nomad ונבדוק מדוע הם דוגמה מצוינת ליצרן שמקשיב ופועל לפי בקשות הלקוחות.

זה עשוי להיות מפתיע לגלות שחברות כמו רהיטי Nomad מייצרות רהיטי חדר שינה כאן בארצות הברית. חלק גדול מתעשיית מיטות הפלטפורמות מורכב ממה שמכונה מיטות יבוא. ייבוא ​​רהיטי חדר שינה מיוצרים בחו"ל, בדרך כלל באסיה, ויש להם את ההבחנה להיות מיוצרים שוב ושוב באותו אופן ובגימור אחד או אחד בלבד נשלחים יותר מ-1000 בכל פעם במכולות לשוק האמריקאי. הבעיה עם זה היא שהמיטות האלה עשויות רק בכיוון אחד ולא לוקחות בחשבון שאדם שקונה מיטה עשוי להזדקק להגבהה של הבמה, אולי ישמש מזרון עבה יותר שצריך להזיז את גובה ראש המיטה למעלה או מיוחד ייתכן שיהיה צורך בדרישות דק. לא אפשרי על מיטות יבוא.

דייב ב-Nomad Furniture זיהה את הבעיה הזו בשלב מוקדם כאשר לקוחות שאלו לעתים קרובות אם ניתן להעלות את גובה הדקים או אם יכול להיות שיש יותר ראש מיטה מעל הדקים. רבות מהאפשרויות המצויות על מיטותיו כיום מגיעות ישירות מהצעות של לקוחות ומי עדיף לבנות אפשרויות לאיסוף מיטות מאשר אותם אנשים המשתמשים במיטה. כך נקבל את אפשרות המיטה הגבוהה ב-3 אינץ' המספקת יותר מקום מתחת למיטה ואת אפשרויות הרווחים של 3", 7 ו-10 אינץ' אשר מזיזות את גובה ראש המיטה כלפי מעלה כאשר משתמשים במזרן עבה יותר.

בנוסף, נוצרו אפשרויות מותאמות אישית רבות הן לחיזוק בסיס מיטת הפלטפורמה והן לעמוד בדרישות אחריות ספציפיות שיצרני מזרנים מסוימים מטילים על הצרכנים. דוגמה אחת כזו הייתה מתן אפשרויות דק נוספות. אלה כוללים את המרווח הסטנדרטי של 3 אינץ' ואפשרויות המציעות מרווח של 1.58 אינץ' או מרווח של 1/2 אינץ'. נראה שהמרחק בין הדקים הוא דרך עבור יצרני מזרנים מסוימים לנשל מיטות מהאחריות שלהם ומיטות ייבוא ​​רבות נופלות לרשימה זו. עם זאת, אפשרויות הדק של דייב מאפשרות למיטות פלטפורמה של רהיטי Nomad לעמוד בדרישות האחריות של כל יצרן מזרונים.

מיטות פלטפורמה של רהיטי נומד מבית דייב קיידי מציגות פתרון ייחודי בדרך של ריהוט מעץ מלא במחירים נוחים. ניתן לבחור מיטות אמריקאיות אלה עם מספר אפשרויות הניתנות להתאמה אישית שיכולות לשנות את החלל מתחת למיטה, להגדיל את ראש המיטה או לשנות את מערכת התמיכה של הדק כדי להיות מוצקה יותר וכן לעמוד בדרישות אחריות יצרן המזרן. מיטות פלטפורמה בסגנון אמריקאי אלו מציעות סגנון פשוט ופונקציונלי שניתן להתאים אישית ובמחיר סביר.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.