ריהוט משוחזר עתיק

שילוב אקלקטי של עתיקות, פריטי וינטג' ואפילו כמה פריטים חדשים יותר שיוצרו מחדש מעצי וינטג' הופכים בית ל"בית" שלך ורוטט עם האנרגיות של הימים העתיקים.

פטינת עץ כפרית, דלתות עתיקות פנים וחוץ ולוחות מגולפים ביד הם בנייה מעץ קשה וננצלו מבתים עתיקים או מהבלי. גילופי זן יפים של צ'אקרות ופולקלור בעלי חיים הופכים את הדלתות ליצירות אמנות ונושאות ערך היסטורי רב. רבים כוללים חומרה מקורית, כולל תפסי ברזל וידיות פליז לדלתות וידיות מעוטרות.

רהיטי וינטג' עתיקים כמו "דמצ'יה" ו"מנג'וש" הם שידות הודיות מסורתיות המשמשות לאחסון טקסטיל או דגנים, שילוב יוצא דופן ואקלקטי של סגנונות הרהיטים המסורתיים והפשוטים יותר. שולחנות קפה העשויים מדלתות ושידות משוחזרות ביערות במצוקה עם גילופים עצומים ומכניסים רעידות חיוביות לביתכם.

מיטות קינג סייז גדולות מגולפות ביד, קמינים משוחזרים, פתחים וקשתות עתיקות, לוחות זן בודהה, מזנונים מעץ במצוקה, ארונות גנשה וראשי מיטה עתיקים של קמאסוטרה מוסיפים מגע אקזוטי לבית שלך.

מבחר מפואר של דלתות חילוץ אדריכליות פנים וחוץ, קשתות הודיות ופאנלים אדריכליים, עשירים בהיסטוריה ומבוקשים מאוד דלתות ישנות ווינטג' אלו זמינות במגוון סגנונות כגון דלתות ג'איפור, פתחי מקדשים, לוחות גוג'ראטי, שערי האולי ועמודים דרום הודיים. ניתן להדגיש ולהדגיש חללי פנים הודיים רבים על ידי הקווים המעוצבים בעבודת יד, נוי והקשתות של הדלתות.

רהיטים ישנים ממוחזרים יכולים להוסיף אופי מקסים כמעט לכל דבר באופן מיידי. דלתות פאנל אקלקטי מגולף ביד, חלונות, גילופים הודיים, דלתות אסם, פטינות כפריות, קשתות עתיקות מביאים את ההילה של העתיק. עיצוב בסגנון הודי עשיר בצבעי תכשיט אקזוטיים, עשיר מבחינה רוחנית, מפתה בקסם ומביא אווירה נינוחה מאוד. לוחות קיר מגולפים בעבודת יד Vastu יכולים לשמש כאמנות ולהוסיף נופך אתני וחם לכל חדר ולשפר את עיצוב הבית שלך.

בודהה, רוקדים שיווה וגנשה, פרוורטי, קרישנה, ​​קאלי, דורגה וטארה מעוררים השראה להוסיף נופך של המיסטיקן לבית, לסטודיו ליוגה או למשרד. כל ראש מיטה / לוח מספר סיפור עשיר בהיסטוריה ובמסורת. גאנש רוקד על לוטוס במודרת הגנה, מברך בודהה יושב באדמה נוגע במודרה, גאנשה על הסירה, קרישנה מוזיקלי מנגן בחליל או ראשי מיטה של ​​קמאסוטרה הודית ולוחות קיר מביאים אנרגיה חיובית לפנים שלך.

פטינות כפריות צבעוניות מוסיפות ממד לגילופים ומעוררות אותם לחיים בחום ואינדיבידואליות. אומנות הקישוט בסגנון הודי נשלטת על ידי Vaastu, הוודות של הפנים. Vaastu הינה אלגנטית להפליא ומאושרת באופנתיות, מקרינה חיוביות, ומשלבת עיצוב פנים עם המסורות העתיקות של הוודות ההינדיות. הוסף נופך של אלוהות מיסטית לחלל הפנים שלך עם רהיטים ואמנות מהודו.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.