ריהוט ואביזרים לקרקע הארקה

המסורות העתיקות של רוחניות ועיצוב סוללות את הדרך לחוכמה פנימית או לעלייה של תנודות הנשמה המשלבות חיבור עם אמא אדמה. זכור שהמטרה הסופית היא לנהל את הכמויות המוגברות של הכרה ולהיות בעל יכולת לתאם את האנרגיות הגבוהות הללו לתוך הגוף הפיזי שלנו. אנחנו צריכים לרוחניות את הגשמיות שלנו כדי להיות מסוגלים ליהנות מהנאה, שגשוג ואחדות שהיקום מציע לנו.

אמא אדמה קברה עמוק בחייה המופלאים שנותנת אוצרות וחוכמה קוסמית בלתי מוגבלת במחזור ההרמוני של עונות השנה. הים חסרי התחתית, האדמה המטפחת, האבנים והסלעים היקרות, הצמחים והחיות, כולם נמצאים בשפע עבורנו לנצל. אנו מחזקים את השלמות והרווחה החיוניים שלנו על ידי גירוי והכרה בעצמנו. אנו מגלים כוכב הלכת כדור הארץ קטן בתוכנו עם 5 היסודות של אוויר, מים, אש, שמש ואתר, כפי שנאמר בטקסט העתיק של האיורוודה. המציאות שלנו לבדה היא אישור לכך.

כדור הארץ מעודד אותנו לקרקע לתחום הפיזי שלה. כל חלק אחרון מהצמחים שלה, המוצרים האורגניים, הירקות ואפילו הפריחה, עשבים שוטים, אבנים יקרות שופעים אמת מתמשכת. אמא אדמה עובדת עם השמש, הירח, המים, האוויר ועונות השנה כדי ללדת, למתן חיים, לפתח מינים חדשים, אנרגיות קרקע ולהעביר את ההזנה והידע הזה בצורה פיזית עם שימוש הולם עבורנו.

היא מראה לנו לקרקע את גופנו בעזרת כוח המשיכה וחמשת החושים שלנו, ומדגימה לנו את התענוג בלהיות, ליצור, לקיים אחרים ולהיות הגבול הפנימי והחיצוני שלנו ביחס לשפע. רעידות הגעש, הרי הגעש וטלטולי הברקים שלה מגלים שהיא לא בטוחה ללחץ מתמיד, שמצפים ממנה לחפור צער עמוקים ולשפוך את המהומה הפנימית שלה בחגיגת התחלות חדשות.

רוב האנרגיה החיובית בגופנו מאומצת מאמא אדמה שעוזרת לרפא את הגוף והנשמה שלנו ולהישאר מחוברים רגשית לחיים. כאשר האנרגיה הזו לוקה בחסר, חסרה לך תחושת הרווחה. מתח וחרדה קיימים בכל פעם שהאיזון של האנרגיה החיובית בגופנו מופר. לכן חוסר באנרגיה של הארקת כדור הארץ מוביל לדיכאון.

ניתן להגביר את המחסור הזה באנרגיית כדור הארץ על ידי אימוץ פרקטיקות מסוימות בחיי היום-יום שלנו. ברכה לכדור הארץ על ידי עמידה יחפה על הקרקע תעזור לאנרגיה האדמה להיכנס לגופך. תרגול יוגה על אדמה חשופה הוא דרך מצוינת לבסס את עצמך ולשחרר את כל היונים השליליים. חרוזי מדיטציה כמו רודרקשה וטולסי המשולבים באבנים חצי יקרות כמו קוורץ שקוף וקוורץ מעושן מפרקים כל הזמן את השליליות מההילה שלנו.

שימוש ברהיטים הארקת אדמה העשויים מעצים הודיים ישנים משובצים פליז וברזל המושכים את המטען האלקטרומגנטי ומקרקע אותו דרך העץ לתוך האדמה. גילופי עץ ופסלים של גנשה, שהוא אדון צ'אקרת השורש והוא המקור הראשוני ליצירה הם רעיונות תפאורה יפים וייחודיים לתודעה שלך. היו מודעים בחיים, בעשייה ובמחשבה, היו מודרכים על ידי רוחניות עתיקה והיו אחד עם אמא אדמה, תהיו מקורקעים למקור שלה והיא תיקח אתכם לאופקים חדשים ומוארים יותר, תגביר את הרטט שבתוככם.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.