ריהוט ארגונומי וכיצד הוא יכול לשפר את הפרודוקטיביות במשרד שלך

אם אתה קורא את זה, סביר להניח שאתה בתהליך של הקמת חלל משרדי חדש עבור החברה שלך, או שאתה בוחן לרהט מחדש אחד קיים עם ריהוט משרדי אידיאלי… מה שלא יהיה, כאן מאמר אנו הולכים לחקור כמה מהיתרונות הרבים של התאמת המשרד שלך עם ריהוט ארגונומי.

מהי ארגונומיה? ובכן, בקצרה: ארגונומיה היא חקר יעילותם של אנשים בסביבת העבודה שלהם. אז מה ריהוט ארגונומי הוא עיצוב ויצירת רהיטים שלא רק יעזרו לשפר את ביצועי העבודה של אנשים; אבל גם, הבריאות והנוחות שלהם בו זמנית.

שמא נשכח את הימים ההם בבית הספר שבהם היינו צריכים לשבת על הכיסאות הקשים עד כאב; או כשמנסים לכתוב חיבור על שולחן שלא יפסיק להתנדנד!

1 – חיזוק המורל

זה אולי לא נראה כך במבט ראשון, אבל זה ללא ספק אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת ריהוט ארגונומי. אל תחשוב על היתרונות הבריאותיים הרבים שמגיעים עם זה, אבל חיזוק המורל.

שביעות הרצון מהעבודה, במיוחד בסביבה משרדית, היא בהחלט לא הגבוהה ביותר. רוב האנשים מרגישים בנוח עם העבודה שלהם, אם כי רק מעטים מתלהבים מהכניסה למשרד.

משהו פשוט כמו לזרוק את כל הרהיטים הישנים והחלפתם ברהיטים חדשים לגמרי, מתקדמים ביותר, מסייע רבות לעובדים שלך להרגיש טוב יותר בעבודתם.

לא רק זה, אלא:

2 – זה מראה שאכפת לך

אולי אתה עושה, אולי אתה לא, (אני מקווה שכן) זה לא משנה. כך או כך, השקעה בריהוט ארגונומי למשרדכם מוכיחה כי בריאותו, הנוחות ושביעות הרצון של העובד שלכם חשובים לכם. זה מראה שאתה עושה מאמצים רבים על חשבון החברה כדי לדאוג לאושרם. זה הולך הרבה בעסקים.

3 – שומר על העובדים במשימה ומפחית היעדרות

זה נשמע טיפשי; הרעיון שקניית כיסא חדש למישהו תקטין את הסיכוי שייקרא חולה אבל זו האמת. ריהוט משרדי גרוע באמת מעמיס על הגוף, במיוחד על הצוואר, הכתפיים והגב התחתון. כשיושבים ליד שולחן שעות על גבי שעות, זה גובה את שלו מהגוף. במהלך השנים זה יכול להשפיע לרעה על הגוף.

משהו פשוט כמו החלפת הכיסאות הקיימים שלך לאלו שתוכננו לתמוך בגוף הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות, הן מנקודת מבט עסקית והן מנקודת מבט הומניטרית.

אתה תעשה הבדל משמעותי לבריאות הפיזית של העובד שלך, אבל גם לרמות הריכוז שלו. כאבים יכולים להסיח את הדעת בצורה יוצאת דופן, בעוד ריהוט ארגונומי יכול לעזור להם להישאר ממוקדים במשימה שלפניכם.

4 – זה מקל על העבודה ומפחית טעויות

קח לדוגמא; התכונה המסתובבת של רוב הכיסאות הארגונומיים. עצם היכולת להתפתל ולהסתובב מנקודה אחת לאחרת מאפשרת לעובדים את החופש לתמרן מבלי לקום ממושביהם. זה מאפשר סגנון עבודה יעיל יותר ומפחית את מספר הטעויות שנעשו.

כאשר אדם אינו חש אי נוחות, הוא יכול להתמקד יותר במה שהוא עושה. רמות ריכוז משופרות אלו יחוללו פלאים עבור הביצועים הכוללים במשרד שלך.

אלו הם רק חלק מהיתרונות המעשיים של רכישת ריהוט ארגונומי. העובדה היא, שיש עוד הרבה יתרונות; במיוחד כשזה נוגע לבריאותו של אדם. שמרו על העובדים שלכם והבטיחו את שלומם במקום עבודתכם – כמעסיקם חלה עליכם חובת זהירות. תעשה את העבודה שלך.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.