ראיון על בדק בית עם שון פוסטר מבדיקות בלוווטר

להלן קטע מתוך ראיון עם שון פוסטר מ- Bluewater Inspections שהתקיים בלילה של ה -12 באוקטובר 2009 בחוף הרמוסה, קליפורניה:

טוני: שון, תודה שהסכמת לשבת איתי לדבר על בדיקות בית. כמה זמן אתה גר במפרץ הדרומי?

שון: עברתי לכאן בשנת 2001. אני במקור מקנזס סיטי, אבל גרתי באזור Taos, NM כמו גם בסקוטסדייל, AZ.

טוני: מתי התעסקת לראשונה עם דיור?

שון: כשהייתי בן 14 הייתה לי עבודה בעבודה עם בנאים בעבודות מריצה וערבוב. מאז אני די עוסק בדיור. עשיתי מסגרות, חיווט, צביעה וכל מיני עבודות על בתים.

טוני: מתי התחלת לבצע בדיקות ביתיות?

שון: אני עושה בדיקות בית מאז 2002. בשלב זה, עשיתי לפחות 2,500 מהן.

טוני: אני מניח שהיקף העסקים שלך קשור למספר הבתים שמוכרים. בשנה שעברה, קצת פחות ממחצית מספר הבתים שנמכרו ב-2002 נמכרו במנהטן ביץ'. האם חווית ירידות דומות בעסק שלך?

שון: בהחלט! השוק ירד משמעותית בשנים שאני עושה את זה. למעשה, רבים מהמתווכים שעבדתי איתם עברו למקצועות אחרים. אף על פי כן, אני נהנה מזה ופשוט משלים את הרפיון בעבודות קשורות.

טוני: אילו שינויים נוספים חווית במהלך התקופה הזו?

שון: נהגתי להביא איתי ספר עיון גדול כשנכנסתי לתחום. זה היה מסורבל ולקח זמן. בשנתיים האחרונות התחלתי להשתמש במחשב כף יד בשביל זה במקום זה. אני יכול לעשות טיול בתוך שעה בערך וללכוד את כל ההערות שלי במכשיר היד שלי. אני יכול להוריד את ההערות שלי כשאחזור למשרד שלי ולסנכרן את כל התמונות שצילמתי. זה לא רק עושה את החיים הרבה יותר קלים, אבל אני חושב שהתוצאות אפילו טובות יותר עבור הלקוחות שלי. הם מקבלים דוח מלא עם תמונות מפתח וכן רשימת חבטות של כל מה שהם יצטרכו לעשות כדי לשפר את הבית.

שינוי נוסף הוא שנראה כי זהו שוק הקונים יותר בשלב זה. זה יכול להשפיע על הגורמים המניעים מאחורי הבדיקות ואולי על תהליך המשא ומתן הביתי.

טוני: מהו האתגר הגדול ביותר בבתים כיום והאם הוא נפוץ?

שון: התשובה תהיה עובש, שיש הרבה סוגים ממנו. זה לא רק בעיה פיזית עבור המבנה, אלא זה יכול להוות סיכונים בריאותיים עבור הדיירים. למרבה המזל, זה לא נפוץ מאוד במפרץ הדרומי.

טוני: יש לך סיפורים מעניינים מהשטח?

שון: אני זוכר בית אחד מאחורי השערים בפאלוס ורדס שקונה שקל. מדהים כמה עובש שורץ בו. הקונה הפוטנציאלי והסוכן שלו המתינו בחוץ בזמן שאני בדקתי מבפנים. יצאתי החוצה לאחר זמן קצר והלכתי למכונית שלי לקחת מכונת הנשמה וכפפות לאחר שראיתי כמה ניזוק הבית הזה. למדתי מאוחר יותר שהקונה העביר את הבית המסוים הזה. הוא שיתף אותי שהמבט על הפנים שלי כשהלכתי למכונית שלי הוא שהצביע לו על מידת האתגרים בפנים. לעולם לא אשכח את המקום הזה.

טוני: שוב תודה שהקדשת מזמנך לשוחח איתי.

שון: הבנת. תודה.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.