קרוב משפחה של פנג שואי: קי תשעה כוכבים

קי של תשעה כוכבים, (מבוטא כמו "מפתח"), נכתב גם באופן מספרי כ-9 כוכבים Ki. "קי" הוא שם נרדף למילה הסינית "צ'י" המבוטאת כמו "צ'י" ומגדירה סוג אתרי של אנרגיה החודרת לזמן ולמרחב. באימון פורמלי, ביטויים שונים מכונים צ'י שמים, צ'י מאן וצ'י כדור הארץ.

במסגרת ניתוח קי של תשעה כוכבים, נוכל להבין טוב יותר את מזגו, האופי, האישיות של האדם, כמו גם את החוזקות והחולשות הפוטנציאליות שלו. אנו יכולים לחזות כיצד האדם עשוי להתייחס לאחרים בקשרים אישיים או מקצועיים וכיצד אותו אדם עשוי להיות המתאים ביותר, לנצל את כישרונותיו בעולם.

אנחנו יכולים לקבל מושג טוב על איך הבריאות החוקתית של אדם עשויה להיות ועל האתגרים הייחודיים שהוא עלול להיתקל בהם אם הוא מנהל אורח חיים לא מאוזן או מלחיץ.

Nine Star Ki מגיע מאותו מקורות כמו הפנג שואי והמטאפיזיקה הסינית, בכללותה. זה אומר שהוא בן כמה אלפי שנים, לפחות, בידי הסינים. מאסטרים יפניים בולטים פיתחו עוד מנהג זה וכך נודע מאוחר יותר כאמנות עתידות יפנית.

על פני השטח, ובשל היעדר משהו שידוע קונבנציונלית להשוות אותו אליו, נראה כי תשע כוכבים קי בתחילה הוא סוג של אסטרולוגיה, מכיוון שאנו מגיעים למסקנות לגבי אדם על סמך נתוני הלידה שלו. כל אדם עובר מחזורי 9 שנים חוזרים משלו, בתוך מחזורים ארציים גדולים יותר. היבטים של תורת היין-יאנג וחמשת האלמנטים מהמטאפיזיקה הסינית באים לידי ביטוי ברבים מהיישומים להבנה טובה יותר של המקום שלנו בזמן. כל אדם עובר מחזורים חודשיים ויומיים, שהם המיקרוקוסמוס לעומת המאקרוקוסמוס שמאפשר לנו להשתמש ב-Nine Star Ki כדי לחזות גם מגמות עולמיות במזג האוויר, פוליטיקה, אירועים טבעיים ומעשה ידי אדם.

אפילו המדע המערבי מכיר כעת בהבחנות הצפויות בין אנשים שנולדו בעונות שונות או בשעות שונות ביום. Nine Star Ki לוקח את זה לרמה מאוד מתוחכמת באותו אופן שבו הפנג שואי בוחן עד כמה אנחנו תוצר של הסביבה שלנו, בדרכים לא ברורות ובולטות.

Nine Star Ki יכול לחשוף כיצד אנו רואים את האני שלנו, את העולם שלנו, ואפילו אם יש אי התאמה בין איך אנחנו באמת לעומת איך שאחרים רואים אותנו. הכל בחיים מסתכם במערכות יחסים, ולכן די מרתק לראות מערכת כה עתיקה להצביע כל כך באלגנטיות על פרופילים פסיכולוגיים ולהשתמש בידע הזה כדי ליצור מערכות יחסים מוצלחות יותר, תקשורת טובה יותר ויציבות רגשית עם כל מי שאנו יוצרים איתו אינטראקציה.

עם הטכנולוגיה המודרנית, העולם נעשה קטן יותר וכולנו משפיעים אחד על השני. אנו עשויים לדעת תוך שניות על משהו שקורה על פני הגלובוס. ב-Nine Star Ki, לעתים קרובות אנו יכולים לחזות או לצפות את האירועים הללו ולפעמים הם יתגלו בכל עיר.

בדומה למערכות אסטרולוגיה אחרות, תשע כוכבים קי מציעה קריאה מסוג "לידה", כסקירה כללית של האדם. אז יש גם תחזיות שנתיות וחודשיות שיכולות לגרום לחיים להיראות גורליים למדי. ובכל זאת, זה מה שאנחנו עושים עם המידע הזה והנטיות האלה שאפשר לכנות את הרצון החופשי שלנו.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.