קניית מתלה Bakers

מתלים של Bakers הם שיפור מושלם לכל מטבח, בין אם למגורים או לשימוש מסחרי. לאחר שקיים שנים רבות, פריט דקורטיבי זה מוסיף נופך של קסם כמו גם נוחות ויעילות. כיום, תוכלו למצוא מדפי אופים הזמינים במגוון רחב של סגנונות וגדלים. לדוגמה, חלק מהמתלים לאופים כוללים מתלה יין יפה ומובנה, בחלקם יש קרשי חיתוך, וחלקם פשטניים יותר, מושלמים לשימוש יומיומי.

עבור רוב האנשים, משטחי המטבח הופכים למאגר בנוסף למקום לאחסון מכשירי חשמל קטנים, ומשאירים מעט מקום לפריטים אחרים או לשטח עבודה. הדבר הנחמד בשימוש במתלה לאופה הוא שהם מספקים מקום לכמה פריטי משטח, מה שאומר שיש לך מרחב עבודה טוב יותר ומטבח מאורגן יותר.

בנוסף, מכיוון שיש כל כך הרבה עיצובים של מדפי אפייה זמינים כיום, יהיו לך מספר אפשרויות ללא קשר לסגנון המטבח או העיצוב שלך. במילים אחרות, אם המטבח שלכם כפרי, ים תיכוני או עכשווי, מתלה לאפייה ייראה נהדר תוך שהוא פונקציונאלי. להלן רק כמה מהסגנונות שתוכלו לשקול: אפילו תמצאו מתלים לאופים שיוצרו במיוחד כחוסכי מקום, כמו מתלה האופים הפינתי שמשתלב היטב מהדרך ועדיין מספק את כל הנוחות שאתם צריכים.

o אלגנטיות – מראה פלטינה או גימור ברונזה מוברש עם מבטאי שיש מוסיף נופך של מעמד ואלגנטיות. עיצוב מתלה האופים הספציפי הזה הוא חינני אך מציע אפקט מסנוור. מדף שיש אחד מושלם לאחסון אטרקטיבי ויכול לשמש גם כמדף תצוגה.

o שאבי שיק – מתלה לאופה עם מדף עץ ועץ צבעוני משופשף או במצוקה נראה נהדר בכל מטבח עלוב. העיצוב נקי ופשוט, שמשתלב בצורה מושלמת. מתלה האופה הזה זמין במספר גימורים בצבעים ומגיע בסגנונות של שניים, שלושה או ארבעה מדפים לתוספת שטח אחסון ותצוגה.

o ים תיכוני – הקימורים הרכים והרגליים הדקורטיביות הופכים את זה לבחירה המושלמת עבור מטבח לא רשמי או רשמי כאחד. התחכום עדין עם פירוט חם ומזמין. בדרך כלל, תמצא סוג זה של מתלה לאופה בצבעים כגון שחור, דבש או ירוק כהה.

o מדינה – לרוב מטבחי הכפר יש נושא ספציפי הכולל קומקומים, תרנגולים או פירות, או אולי מראה אקלקטי נפלא. בלי קשר, תוכלו לגלות מספר מתלים לאופים נושא כפרי המוסיפים חמימות וקצת גחמה. מתלים אלה יש לעתים קרובות מדפים מרובים עבור צדדיות וסוג כלשהו של מוטיב מצויר ביד.

o פורמלי – מתלה לאפייה עשוי ברזל יצוק ומדף יין מובנה נראה מושלם במטבח רשמי או עכשווי. הברזל היצוק כולל בדרך כלל עיצוב גלילה נחמד שהוא פשוט אך יפה. תמצאו מתלים אלו מעץ אורן וברזל יצוק או מהגוני ונירוסטה.

o מעבר – בתים רבים מעוטרים כיום במראה מעברי שהוא גם מסורתי וגם עכשווי. כדי להתאים לסגנון זה, מתלה אופה מעץ אורן או עץ אלון עם גב ברזל יצוק, שני מדפים עליונים, מדף שולחן ומדף תחתון אחד עושה את הבחירה המושלמת.

עם מדפי אופים המחיר נע בין 100 $ ל -2,000 $ ומעלה. מה שתשלם יהיה תלוי בחומרים המשמשים, ביצרן, בסגנון ובגודל. המפתח הוא לקבוע היכן ימוקם מדף האופה כך שנבחר הגודל המתאים. זכור כי בעוד מתלה לאופה מוצב בדרך כלל במטבח, רהיט זה נראה נפלא גם בחדרי אוכל רבים.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.