קניות עבור ריהוט מרפסת חיצוני: מדוע ריהוט אלומיניום יצוק Hanamint כל כך פופולרי?

אולי זה עתה עברת לבית חדש או סתם הרחבת את מרחב המחיה החיצוני שלך, כך או כך אם אתה מחפש ריהוט מרפסת חדש, סביר להניח שראית את המותג Hanamint בחיפושך. הנמינט מוכרת ארצית מחוף לחוף ונמצאת כמעט בכל חנות לריהוט גן. אבל למה זה כל כך פופולרי?

במהלך העשורים האחרונים, ככל שהתפתחו ריהוט המרפסת, נראה שחומר מסגרת אחד עבר לקדמת הבמה בפופולריות. החומר הזה הוא אלומיניום יצוק. אלומיניום יצוק הוא תהליך שיוצר את החומר הנטול ביותר תחזוקה לחלקים יפים של אמנות מרפסת. תהליכי היציקה מאפשרים לסגנון ייחודי בעולם הישן להפוך למאפיין סטנדרטי ברהיטים.

אף אחד לא מתקרב לערך שהנמינט מספק בריהוט המרפסת יצוק האלומיניום שלהם. אתה יכול לקנות מותגים אחרים אבל כנראה תבזבז את זמנך. לחנמינט סטים רבים ושונים כולל; גרנד טוסקנה, טוסקנה, סנט אוגוסטין, מייפייר, ברקשייר, סטרטפורד, בלה וסנט מוריץ. אם אתה רוצה את זה למרפסת שלך, Hanamint עושה את זה. כיסאות נוח, מערכות אוכל, סידורי ספות ישיבה עמוקות, כסאות בר, שולחנות בגובה בר, כסאות דלפק, שולחנות אוכל בגובה דלפק, ספסלים, בורות אש, חלקים וסורגים.

בדרך כלל, הגימור המבוקש ביותר הוא ארד במדבר אך הם מציעים גם כמה סטים בשחור. ברונזה מדברית היא גימור נהדר מכיוון שהוא נראה נהדר עם רוב צבעי הבית החיצוניים וערכות צבעי המרפסת. באור יום, ברונזה מדברית מציגה צבע ברונזה עשיר עם טקסטורות או שכבות רבות בגימור. בשעת בין ערביים או באור נמוך, ברונזה מדברית כמעט נראית שחורה. ברונזה מדברית כה כהה.

Hanamint מציעה וכמות ללא תחרות של בד יוקרתי כדי להחמיא לגימורים היפים של המסגרות. Sunbrella היא המובילה בתעשייה בבדי חוץ. Hanamint יקנה בדי Sunbrella רבים להציע כאפשרויות על הכריות שלהם. Sunbrella הפכה למילה נרדפת לאיכות לאחר שהייתה אחת מהראשונות שהציעו 100% בדים אקריליים צבועים בתמיסה. בד אקרילי יחזיק מעמד מכיוון שהשמש יכולה לדעוך רק את הבד באחוז אחד בשנה. עשה לעצמך טובה ורק על ידי בד אקרילי על כריות ה-Hanamint שלך.

Hanamint הציגה לאחרונה קולקציית 2014 בשם Stratford. Stratford נראה עכשווי יותר בעיצוב עם עיצוב חוצה קו ישר.

לא משנה באיזו קולקציית Hanamint תבחר, אתה תעשה את הבחירה הנכונה. קניתי את אוסף Hanamint Grand Tuscany שלי באינטרנט והיתה לי חוויה נפלאה.

עכשיו כל מה שאתה צריך כדי להשלים את מרחב המחיה החיצוני האידיאלי שלך הוא גריל!

עד הפעם הבאה, קניות שמחות. דייב

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.