קישוט חדר תינוק עם פנג שואי

מזל טוב! זה עתה הוספת עוד אהבה חדשה לחיים שלך – התינוק שלך.

אני בטוח שבוודאי עשית את כל עבודת הבית שלך והכנת כל מה שאתה יכול לחשוב עליו, כגון הודעות לתינוקות, מכנסי תינוקות, רצועה לתינוק, ספר שמות לתינוקות, תמונות תינוקות, מתנות לתינוק, טובות למקלחת, ניסוח הזמנה למקלחת. , כרטיסי תודה לתינוק… וכו'

אבל רגע… מה עם קישוט חדר תינוקות?

אתה מאמין חזק בכוחו של הפנג שואי כי שמעתם עליו הרבה דברים טובים. אפילו דונלד טראמפס מעסיק מומחי פנג שואי כיועץ שלו, למה לא לוודא שחדר התינוק מעוצב היטב עם מערך הפנג שואי הטוב ביותר כסוג של מתנת קבלת פנים לילוד הנפלא?

כשמדובר בעיצוב חדר התינוק עם מערך פנג שואי מתאים, הדבר הראשון שצריך לעשות נכון הוא לשים את מיטת התינוק במצב הנכון. מכיוון שהתינוק שלך ישן רוב הזמן – לפחות לעת עתה, המיטה צריכה להיות ממוקמת מול רקע מוצק כמו קיר, במקום לשים אותה באמצע החדר ללא קיר משני הצדדים כתמיכה . המיטה שנמצאת ממש ליד איזושהי תמיכה תבטיח שהתינוק ינוח בשקט ושלווה – אתם יודעים מה שלום התינוקות – הדפוס האנרגטי שלהם עדיין מאוד דינמי ולכן פגיע מאוד לכל השפעות מהסביבה.

כל חפץ חד צריך להיות רחוק ככל האפשר מחדר התינוק. בפילוסופיית האי-צ'ינג, אובייקטים חדים הם מרכיב ה'אש', המציין גם את המאפיין של שינויים דינמיים. כאשר מניחים בחדר חפצים חדים כמו צמחים בעלי עלים דמויי מחט, התינוק שכבר דינמי מטבעו יהיה דינמי עוד יותר; לכן, ההורים או הבייביסיטרים יתקשו מאוד להרגיע את התינוק. יהיה צורך להשתמש בטכניקות רבות נוספות להרגעת התינוק.

תאורת חדר התינוק צריכה להשתלב היטב יחד – לא כהה מדי וגם לא בהירה מדי. חשוך מדי יהיה יותר מדי עם אנרגיית ה'יין' בעוד שאור מדי יהיה עם אנרגיית ה'יאנג'. זה לא רעיון טוב לגמור כך או כך. מכיוון שהתינוק תופס את העולם החיצון הרבה דרך מסלול האור, מיזוג התאורה היטב יבטיח אנרגיה הרמונית רבה בחדר עבור היילוד, שהיא בעלת חשיבות עליונה.

הקפידו גם לנטרל ריחות חריגים בחדר התינוק, שכן ריחות רעים או לא רצויים הם של אלמנט ה'אדמה' אשר בעת הצתתו יווצר תחושות לא רגועות במערכת העיכול של התינוק. מקרים רבים של אי נוחות בבטן המובילה לבכי נרחב או אפילו למצבים חמורים יותר נובעים מהעובדה שמערכת העיכול של התינוק נמצאת תחת השפעות שליליות, בין אם הן ממקורות פיזיים או לא פיזיים.

בקצרה, מלבד לקשט את חדר התינוק בכל הדברים המפוארים, דאגו לצייד את החדר בפנג שואי טוב – התינוק שלכם יודה לכם על כך! גם כהורה תתפקד טוב יותר.

About admin

Check Also

פנג שואי חתונה משמח

בחירת צבעי חתונה למזל טוב ברגע שכלה מודיעה שהיא מאורסת, חברים שואלים: "מה הצבעים שלך?" …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.