קביעת ערך ריהוט טיק

ישנם מעט אביזרים או רהיטים לבית אשר ניתן לראות באופן מציאותי כבעלי ערכם ההתחלתי או כבעלי הערכה. עץ טיק אמיתי איכותי יעריך ככל שהוא יתבגר. אם התמזל מזלכם שקיבלתם ריהוט עתיק מעץ טיק, בהתאם לאיכות הנוכחית, ייתכן שירשתם רהיט בעל ערך רב.

כיצד אוכל לקבוע את איכות רהיטי הטיק שלי?

עץ טיק, בהיותו עץ קשיח, הוא צפוף מאוד ובעל גרגירים הדוקים. העץ צריך להיות ללא פגמים וקשרים ולא להיות צבוע או מוכתם. כל תרגול יפגע בעץ ויקטין את אורך חייו (ידוע שהטיק מחזיק מעמד לאורך דורות במצבו הטבעי) מאחר והצבע או הכתם יאטמו בשמן הטיק העשיר. אם טיק נצבע או מוכתם, ייתכן שיהיה ניתן להחזיר את העץ למצבו המקורי.

תסתכל על גרגר העץ. הטיק האיכותי ביותר הוא בעל גרגירים הדוקים מאוד, חלק למגע וללא סדקים. עץ טיק שהושאר בחוץ יהפוך מהגוון החום-דבש העשיר לאפור כסוף. אנשים רבים טועים בגוון זה כאילו העץ פגום – ויש כאלה שאף לוקחים זאת כסימן שיש צורך לצבוע או לצבוע את העץ.

אם אינכם בטוחים לגבי שווי ההערכה של רהיטי הטיק שלכם, תוכלו לבקש שהפריטים שלכם יוערכו על ידי שמאי רהיטים מקצועי. ודא שהאדם שאתה בוחר להעריך את הטיק שלך הוא אחד שהעריך רהיטי טיק.

כיצד אוכל לשמור על הערך של רהיטי הטיק שלי?

אחת הסיבות שאנשים בוחרים ברהיטים מעץ טיק היא האיכות ואורך החיים של עץ הטיק. טיק הוא למעשה רהיט עץ שניתן לראות בו כהשקעה.

כאשר אתם מחפשים רהיטים מעץ טיק, חשוב לקנות עץ טיק מקורי מסוחר בעל מוניטין. ידוע שחלק מהסוחרים הפחות מוכרים מוכרים עץ "דמוי טיק". שמור את כל הניירת שלך מהרכישה שלך כיסאות מעץ טיק, שולחנות או ריהוט חוץ במקום בטוח כדי לתעד את ערכו המקורי ופרטי רכישה.

לעולם אל תצביע או תכתם את רהיטי הטיק שלך. פעולה זו תגרום נזק לצמיתות לעץ. אם אינך רוצה שעץ הטיק שלך יפתח את הפטינה הכסופה, תוכל למרוח שמן טיק אמיתי על החלקים כדי למנוע מהעץ לשנות את צבעו. באשר לתדירות היישום, התייעץ עם סוחר הטיקים לגבי תדירות היישום המומלצת לאקלים שלך.

בין אם אתם רוכשים רהיטים מעץ טיק להשקעה או פשוט ליהנות, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהרהיטים שלכם יהיו באיכות הגבוהה ביותר בקנייה מסוחר בעל מוניטין.

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.