צמחי פנג שואי – שתיים מהאפשרויות הטובות ביותר שלך לגידול מזל טוב

כאשר בוחרים צמחי פנג שואי לבית או למשרד, ישנם שני צמחים במיוחד שתרצו לקבל למזל טוב ולהצלחה לטווח ארוך. במאמר זה נסקור מה הם, כמה טיפים לטיפול וכמה מהמקומות המועילים.

1. לאקי במבוק או צמח במבוק. צמח "Lucky Bamboo" ידוע בשמירה על התכונות האנרגטיות החיוביות הרצויות בצמח. Lucky Bamboo (שמעניין למדי… אינו במבוק אמיתי!) גדל בצורה הטובה ביותר במים ומשגשג היטב במיכלים שיש בהם אבנים או חלוקי נחל, ולא אדמה. הצמח זקוק לכמות נכבדת של אור עקיף ודורש מעט אור שמש ישיר. יותר מדי אור שמש ישיר יגרום לעלים להצהיב.

בפנג שואי, הבמבוק נחשב מזמן לסמל חזק למזל טוב ועקשנות. מכיוון שהצמח משגשג בקלות יחסית, עם מעט ידיים על תחזוקה, הוא שומר על איכות של עצמאות וצמיחה קלה התומכת מאוד בקריירה ובהצלחה עסקית. זהו צמח אידיאלי לאנשים שאין להם אגודל ירוק, אבל עדיין רוצים את יתרונות הריפוי החי של צמח בר מזל בריא בקרבת מקום.

אתה יכול להזמין את Lucky Bamboo באינטרנט, אבל רוב הסיכויים שתוכלו לאתר צמח מתאים בחנויות קמעונאיות גדולות באזורכם. ודא שהצמח שאתה בוחר בריא – הימנע מצמחים שיש להם עלים או גבעולים צהובים. צמחי במבוק הם חזקים, אבל הם זקוקים למים מספקים ולמנה מדי פעם של מזון צמחי כדי לשגשג לטווח ארוך.

מיקומים טובים לצמחי במבוק נמצאים במשרד שלכם, בתחום הקריירה וגם בפינת העושר. אם תבחר בצמח קטן יותר, מיקום טוב הוא על השולחן שלך לכיוון הפינה השמאלית האחורית. הצמח מגלם צמיחה והזדמנויות חדשות…בְּדִיוּק סוג האנרגיה שאתה רוצה לקריירה או לעסק שלך!

2. הזמינו לחייכם צמחי כסף פנג שואי. ישנם שני מפעלים הנחשבים ל"צמחי כסף" וצברו מוניטין של משיכת עושר עבור בעליהם ועבור העסקים שהם מפארים בנוכחותם. הראשון ידוע רשמית בשם 'פאצ'ירה'.

זֶה צמח פנג שואי מגלם וממזג בהרמוניה את חמשת האלמנטים, ויוצר תרופה חיה עוצמתית המסוגלת למשוך עושר רב. הצמח אינו מתאים לשולחן עבודה, מכיוון שהוא יכול לגדול להיות די גדול. הוא מוצג לעתים קרובות בפינות של חדרים שבהם הוא יכול בקלות לעורר ולנקות כל אנרגיות מעופשות השוכנות שם. צמח הכסף הזה לא דורש הרבה טיפול נוסף – רק כמות השקיה ממוצעת ואור שמש עקיף.

צמח הפנג שואי השני הקשור לכסף ולעושר הוא דו-שנתי המכונה "lunaria annua". המתאים ביותר לפינת העושר של הגינה שלך, צמח זה הוא כזה שמתפשט בקלות, המסמל את הכפל של הכסף. תרמילי הזרעים הם אהובים פופולריים בעת חיבור סידורי פרחים מיובשים, ומעניקים לך את היכולת להעביר מגע של עושר בתוך הבית!

כל צמחי הפנג שואי מסמלים צמיחה חדשה, חיוניות וחיים תוססים, באופן טבעי מספקים את האנרגיה להצלחה והזדמנויות. ראה היכן אתה יכול ליישם את תרופות הצמח החיות העוצמתיות האלה באזורים הנזקקים שלך ותיהנה מהתוצאות!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.