ציוד למטבח מסחרי: נקודות עיקריות שכדאי לזכור

ציוד זה דומה למכשירי החשמל הנפוצים בבית מבחינת תפקוד, אך הם משתנים מבחינת גודל וקלות השימוש.

רשימת בדיקה למטבח מסחרי

מטבח הוא לא פחות מליבה של כל מסעדה. כאן, פקודות ניתנות חיים. זה המקום לא רק לבישול אלא גם לציפוי ולניקוי. בדרך כלל, ציוד למטבח מסחרי כולל את מדיח הכלים, אזור אחסון המזון ומקום לאחסון כל הכלים, הכלים ושאר ציוד המטבח בצורה מסודרת היטב.

עלות ציוד למטבח מסחרי היא בהחלט דאגה גדולה מעבר לכל ספק. כמה נתוני כסף עצומים לפתיחת מסעדה עשויים להקסים אדם, אבל הוא מבין מהר מדי שזה הולך לקצר אחרי השקעה במגוון חדש לגמרי של צידניות, גרילים ותנורים. לכן, עדיף להתרחק מכל מעשן מסחרי או יצרן גלידה תעשייתי עד שהבעלים או המנהל יהיו בעלי דעה ברורה לגבי קונספט ההגשה והתפריט שמוודא שצלעות מעושנות, הגשה רכה ופריטי מזון אחרים יהיו חלק בלתי נפרד מהתפריט. .

בדומה לרכב חדש, גם ציוד המטבח פוחת ברגע שהם עוזבים את החנות. ישנה דרך קלה לחסוך כמות עצומה של כסף במהלך ההפעלה על ידי רכישת ציוד משומש. עם זאת, צריך לעבור את הסיכון של חומרים שאינם באחריות, אבל כמה טווחי ציוד ספציפיים, למשל, טווחי גז נוטים פחות להיכשל גם במהלך תקופת האחריות.

כיצד לבחור את הציוד הטוב ביותר למטבח מסחרי?

ציוד הם חבריו הטובים ביותר של שף. הוא סומך עליהם לבשל, ​​להכין ולסיים את המנה הרשומה בכרטיס התפריט. למרבה הצער, אם פריט בודד לא יספק את השירות שלו כל המטבח ייסגר. כאשר מתחילים ובעת התקנת החלפת ציוד עם חלקים שונים, החשש הגדול מכולם הוא עלות המכשיר. ציוד למטבח מסחרי הוא השקעה גדולה, והבלבול התרחש במהלך הבחירה, האם לקנות מכשיר חדש מאולם תצוגה או לרכוש מכשיר משומש מסוחר או בבית מכירות פומביות. התשובה פשוטה, יש לבחור את הציוד לפי זמן השימוש שלו ותקופת חייו. רכישת ציוד חדש תמיד תהיה לטובתכם באמצעים שונים. זה עשוי לחסוך את עלות התיקון וכאבי הראש כשהם יורדים לכביש. מספר ציוד למטבח כמו טיגונים מסחריים נהרס עם הזמן או שהם עלולים אפילו לדלוף. החיווט החשמלי הישן עלול להזיק, בהתאם לעקביות הבישול.

מכשירי חשמל מסחריים אחרים כמו מכונות קרח הם עוד סוג שמומחים ממליצים לקנות חדשים נגד שימוש מראש. הרעיון מאחורי זה הוא שיש להם יותר מדי חלקים קטנים שיכולים להמשיך להיכשל שוב ושוב ולהתרחש לך הפסדים עצומים. זיהום הוא טרגדיה נוספת עם ציוד משומש והם מסוגלים מספיק להפיל את הדירוג של המטבח האהוב שלך.

About admin

Check Also

כיורי מטבח: מיון, שירות ועוד

כדי להתרחק מחווית ניקוז יש לשים לב בעת התקנה זהה שכן זהו אזור המטבח שיצטרך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.