צור חללים חיצוניים עבור ריהוט המרפסת שלך

יותר ויותר אנשים חושבים מחוץ לגבולות הקירות והחדרים לעיצוב חלל מגורים חיצוני. הנה הדרך הקלה שלך לעצב את החלל החיצוני הטוב ביותר עבור ריהוט המרפסת שלך. השתמש בעצות אלה כדי ליצור סביבת מגורים חיצונית שתאהב.

באופן מדהים, רבים מעקרונות עיצוב הפנים והקישוט חלים גם על החלל החיצוני. ראשית תרצו ליצור חדר חיצוני באמצעות משוכות, סריג, אבן או צמחים. זה מכניס סדר לאזור עצום של כאוס.

השימוש במילה "כאוס" אינו מסיק בלגן או הזנחה אלא מרחבים פתוחים לא מוגדרים. על ידי סגירת השטח, אתם מייעדים ומגדירים את מרחב המחיה החיצוני שלכם ויוצרים תחושת רוגע ושלווה מסודרת. זה גם עוזר לפשט את דרישות העיצוב שלך.

כמו בחדר פנימי, התחל במיפוי החלל על נייר גרפי. חשבו במונחים של מרחב קשור. קטן מדי בחצר רחבת ידיים, והוא יופיע ו"ירגיש" שבור. יותר מדי פטיו ורהיטים בחלל קטן יהפכו בקלות לעמוסים ומגבילים.

בניגוד לחדר פנימי בו החדרים המשותפים הם בעלי צורה מרובעת או מלבנית, לחלל חיצוני אין מגבלות כאלה. נצלו את הפינה הטבעית שהטבע מספק. הוסף ספסלים, סבכות, מזרקות ואפילו קשתות כדי להוסיף מגוון גיאומטרי ומרחבי נסיגה מזמינים.

עם זאת, האזור העיקרי יצטרך כמה יישומי קישוט בסיסיים. עצב את החלל שלך באמצעות איזון של צבע, משקל ומיקום הרהיטים. כלול את כל מה שבחוץ שהופך את ההתכנסות הפנימית לנוחה ומרגיעה; כיסאות, שולחנות אפילו תאורה צריכים להיות מוגדרים לתוך ערכת העיצוב הכוללת.

איזון והתנגדות לבלגן הם גם היבט חשוב שיש לקחת בחשבון. אם אתה עובד עם שטח גדול למה שלא תיצור "חדרים" ייעודיים לפונקציות ספציפיות. צור שביל לאזור האוכל המוביל לביתן בעוד שביל אחר יכול להיפתח לפינת ישיבה נוחה עם ריהוט פטיו עם תכונת מים בנושא.

המיקום של ריהוט המרפסת שלך יצטרך להיות גם אזור שטוח המאפשר ניקוז מים יעיל. בריכת מים במפלט החיצוני שלך היא אף פעם לא תכונה אטרקטיבית!

עבודה ממקום גבוה, למטה. מדידה סטנדרטית שיש לזכור היא 1 אינץ' של שיפוע עבור כל 10 רגל של שטח פנים.

התכנון שלך חייב ללכת מעבר לאביב על ידי התחשבות בטמפרטורות הגבוהות יותר בעונת שיא הקיץ. למרות שאתה עשוי ליהנות מחום השמש על הפנים שלך, במיוחד במהלך האביב, זה יכול להיות נורא לא נוח באמצע "ימי הכלב של הקיץ". במידת האפשר בחרו בחלל המספק שילוב נהדר של שמש וצל.

צור צל באמצעות מטריות, גזיבו, סוככים או פרגולות יפות. מטפסי הפרגולה הנפוצים יותר לגידול קל הם: בוגנוויליה, זלזלת, אפונה מתוקה, בוסטון קיסוס ו-Climbing Hydrangea Vine.

היכן וכיצד אתה מציב את ריהוט המרפסת שלך חשוב כל כך לנוחות הכללית של מרחב המחיה החיצוני שלך. עם קצת תכנון תהיה לך הרבה נוחות קיץ ליהנות!

About admin

Check Also

הגורמים החשובים ביותר לבחירת ריהוט משרדי מנהלים

בין אם אתם מנהלים עסק משלכם מהבית או מבניין משרדים, כדאי לשקול השקעה בריהוט משרדי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.