צבע דלת פנג שואי – החשיבות של הדלת הקדמית/ראשית שלך כולל טיפים על פנג שואי דלת אדומה

להלן עשרת הטיפים המובילים שלי לשיפור זרימת הצ'י לדלת הכניסה או לכניסה לביתך:

1. שמור על דלת הכניסה או הכניסה שלך נקיים ממכשולים כגון שקי אשפה, עצים וחפצי משחקים לילדים. בהיותך מקור הצ'י אינך רוצה לחסום אנרגיה חיונית מלהיכנס הביתה.

2.ברגע שנכנס, אל תחסום את המסדרון עם נעלי בית, מעילים, נעליים, אופניים ותיקים רבים. למרות שכדאי לחלוץ נעליים כשנכנסים לבית כדי להבטיח ניקיון תרצו גם לאחסן אותן בחלל שתוכנן במיוחד עבורם. אחסנת נעליים גם מבטיחה לשמור על האנרגיה של העולם החיצון נפרד מהעולם הפנימי של הבית שלך.

3. ודא שאתה משתמש בדלת הכניסה שלך. לפעמים זה מפתה להשתמש במוסך או בדלת צדדית, תלוי איפה אתה מחנה את המכונית שלך. המשמעות היא שלכל הצ'י החיובי שמחכה להיכנס לביתך אין לאן ללכת – זה צ'י מבוזבז ולכן מייצג הזדמנויות מבוזבזות. לכן, התרגל להשתמש בדלת הכניסה שלך כנקודת הכניסה הראשית לביתך.

4.ודא שדלת הכניסה שלך נפתחת בקלות ובאופן מלא. דלתות הנצמדות או נדבקות על מחצלת פנימית ימזערו את זרימת הצ'י. באותה מידה, תקן את כל המנעולים והצירים שנדבקים. אם אתה מתקשה לפתוח את דלת הכניסה שלך אתה עלול להיתקל בקשיים במסע חייך ולהחמיץ הזדמנויות חיוניות.

5.ודא שדלת הכניסה שלך נראית בבירור, במיוחד אם היא נמצאת בצד הבית. אם המבקרים אינם בטוחים באיזו דלת כניסה לדפוק

אתה עלול למנוע הזדמנויות חדשות לבוא בדרכך. ניתן לתחום בבירור את החלל סביב דלת הכניסה בעזרת שיחים, קישוטים, תאורה (עדיף מדליקים) וצבע. סמלי תיחום גם ישפרו את תחושת ההגנה שלך.

6. התקן אורות בהירים משני צידי הפתח כדי להרים את האנרגיה של הכניסה עם אנרגיית יאנג חיובית. אתה יכול גם להשתמש בתאורה

להרים את הצ'י בתוך דלת הכניסה כך שהאורחים ירגישו מרומם בכניסה לחלל שלכם.

7.וודא שיש לך דופק פליז מוצק, כך שתמצא ממש אחיזה לאן אתה חותר בחיים. אביזרי פליז ואביזרי פליז צריכים להישמר תמיד מלוטשים כדי להסיט את הצ'י השלילי מכניסה לבית.

8.ודא שהדואר או תיבת הדואר שלך במצב תקין. תיבת הדואר שלך מייצגת את הקשר שלך עם העולם החיצון. כל בעיה בתיבת הדואר שלך עשויה שוב למנוע הזדמנויות להגיע בדרך שלך. אותו דבר לגבי פעמון הדלת שלך שצריך לעבוד כל הזמן.

9. צבע דוהה או מתקלף הם אינדיקציה לצ'י מדולדל, אז אם דלת הכניסה שלך נראית קצת עצובה, תן לה ללקק צבע רענן. מעל הכל, וודאו שלכלוך, לכלוך תנועה ולשלשת ציפורים לא יצטברו מבחוץ.

10. שביל מתעקל לדלת הכניסה שלך עדיף על שביל ישר מכיוון שלצ'י יש סיכוי להתפתל עם הקימורים (סמלי שאתה הולך עם הזרימה). קווים ישרים מאיצים את זרימת הצ'י ולעתים קרובות יכולים להכריע את הכניסה לבית שלך.

אחת הדרכים להתגבר על זה היא להציב מראת בא גואה חיצונית (עם סימוני טריגרמה מבחוץ) על הדלת כדי להסיט את הצ'י. אם זה לא יערער, ​​דפיקת דלת פליז מבריקה תשרת את אותה מטרה.

אתה יכול גם לתלות פעמון רוח ליד דלת הכניסה שלך כדי להאט את זרימת הצ'י (הכי טוב פעמון של חמישה גלילים). שוב, הצבת שיחים ועציצים סביב דלת הכניסה שלך תעצור את הצ'י הזורם המהיר. עם זאת, אסור לאפשר לשיחים ושיחים לצמוח בצדי השבילים.

הכיוון של דלת הכניסה שלך חשוב!

בפנג שואי הכיוון של דלת הכניסה שלך חשוב ביותר. בתור 'פה של צ'י', כיוון דלת הכניסה מציין איזה סוג אנרגיה נפוץ או משחק בבית.

לדוגמה, אם יש לך דלת כניסה הפונה צפונה, תרצה להיות מודע לאזור 1 של הבא גואה בבית ולכל הבעיות הנלוות. יכול להיות שלאדם עם דלת כניסה הפונה לצפון יש בעיות הקשורות לקריירה או שהוא עצמאי מאוד ומתקשה לקיים מערכת יחסים ארוכת טווח.

כשאתה מגלה את כיוון דלת הכניסה שלך, עמוד בתוך דלת הכניסה עם הגב למסדרון או הפנים של הבית שלך והביט ישר החוצה מדלת הכניסה. לעולם אל תפנה לכיוון דלת הכניסה שלך כשאתה עומד ישירות מולה ומביט לתוך הבית.

ישנם צבעים וחומרים מסוימים התומכים בצורה הטובה ביותר בכל כיוון דלת כניסה (ואזור הבא גוואה). על ידי בחירת הצבע והאלמנט הנכונים תתמוך ותזין את הצ'י הנכנס לביתך. להלן מספר קווים מנחים שעליך לעקוב אחריהם:

דלת הפונה צפונה (אזור אחד של ba gua): כחול, שחור, לבן, עץ

דלת הפונה לצפון מזרח (8 אזור של בא גואה): כתום, סגול, צהוב, טרקוטה

דלת הפונה מזרחה (3 אזורים של ba gua): ירוק, כחול, טורקיז, עץ

דלת הפונה לדרום מזרח (4 אזורים של ba gua): ירוק, טורקיז, כחול, עץ

דלת הפונה דרומה (9 אזורים של ba gua): אדום, ורוד, סגול, עץ

דלת הפונה לדרום מערב (2 אזורים של בא גואה): ורוד, אפרסק, משמש, כתום, צהוב

דלת הפונה מערבה (7 אזורים של ba gua): צהוב, לבן, זהב, מגנטה, כסף

דלת הפונה לצפון מערב (7 אזורים של ba gua): מגנטה, זהב, כסף, לבן, צהוב

כשהתחלתי להכיר את הפנג שואי לא ממש רציתי לצבוע את הדלת שלי בצהוב בהיר (הייתה לי דלת כניסה מול NE). עם זאת, החלטתי ללכת על זה וזה היה מפתיע כמה אנשים הגיבו על העליזות של דלת הכניסה שלי וכמה הם אהבו את זה. אז, נסה את זה ותראה אם ​​יש לזה השפעה חיובית!

זכויות יוצרים 2008 – כל הזכויות שמורות ל- Easy Feng Shui

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.