פקחי בית מסתגלים לצרכי וירוס הקורונה

עם החששות האחרונים של נגיף הקוביד -19, המכונה גם וירוס הקורונה, עסקים 'היו צריכים להסתגל לדרכים חדשות לנהל עסקים. אחת הדרכים להסתגל היא להוסיף שירותים נוספים במענה לצרכים. אחר הוא להתאים את האופן שבו הדברים נעשים.

החששות בנוגע להתפשטות וירוסים וחיידקים מהווים דאגה של ממש והיא בהחלט הובאה לראש של כולם בגלל המגיפה העולמית של נגיף הקורונה. אנשים מגבירים את הריחוק החברתי בינם לבין עצמם ובאזורים מסוימים נסגרו ברים ומסעדות ואנשים קיבלו הוראה להישאר בבית כדי לסייע במניעת התפשטות הנגיף.

עבור נדל"ן ברוב המקומות נמשכת קניית הבתים והדירות וכתוצאה מכך נמשכות גם בדיקות הבית. לבדק בית מומלץ שמעט מאוד אנשים יגיעו לבדק הבית וכמובן יישארו במרחק של לפחות 6 מטרים זה מזה. לא עוד לחיצת יד כשהפקח פוגש את קונה הבית. הפקחים שוטפים ידיים בתדירות גבוהה יותר ומורחים חומר חיטוי ידיים לעתים קרובות יותר. רבים לובשים כפפות ומסיכות פנים. יש ללבוש מסכות פנים רק אם הוא חולה או מטפל במישהו שידוע כנשא של הנגיף. אם קונה או פקח בית חולים, עליהם להישאר בביתם כדי לסייע במניעת התפשטות. בדרך כלל רוכשי דירות אינם ממש ליד הפקח מכיוון שיש סיכון נמוך להעברה. כך שהשינוי של אופן ביצוע בדק הבית לא השתנה בהרבה.

החשש נובע בעיקר מכך שלרוכשי הדירות יש חששות לגבי מעבר לבית שעלול איכשהו להיות נגוע. זה כמובן מדאיג מכיוון שבעל הבית החדש אינו יודע מי היה בבית ממש לפני המעבר שלו, זה עורר שירותים חדשים מחברות בדק בית.

שירות חדש כזה הוא ערפול או שימוש פיזי של חומר חיטוי לבית כדי לעזור להרוג חיידקים ווירוסים. הבקשה מתבצעת לאחר שהמוכרים העבירו את הדברים שלהם החוצה ולפני שהבעלים החדשים הכניסו את הדברים שלהם פנימה. Habitation Investigation מציעה את השירות ללא תשלום ללקוחות קונים את הבית שלהם באמצעות "חברה אחות" יועצי איכות הסביבה מאוהיו. שירות זה עוזר לרוכשי הדירות להרגיש טוב יותר לא רק בהסתכלות בבית, גם במעבר לבית בו גרים לאחרונה זרים.

שני תפקידים של בדיקות בית היא לספק מידע לרוכש הבית כדי שיוכלו לקבל החלטה מושכלת ולעזור להסיר רבים מהאלמונים הקיימים בעת רכישת דירה. חומר החיטוי הוא דרך נוספת לעזור להפחית את החשש מהלא נודע. כמובן שזה לא מונע מהבית "להידבק" לאחר הטיפול, זה כן מספק קצת שקט נפשי.

About admin

Check Also

אילו שירותים מגיעים לך מחברת ניקיון אג"ח?

בעולם העמוס של היום, אנשים עוברים כל הזמן ממקום למקום, חלקם בגלל דרישות העבודה שלהם, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.