פנג שואי שנתי לשנת הארנב (2011)

כל בניין מגורים ומסחר מושפע מאנרגיה בין אם רואים אותה או לא. בכל שנה, מיליוני אנשים קונים, קוראים או נתקלים בספרים על איך להתקין את סידור הפריטים, הריהוט והמאפיינים המיוחדים בחלל המגורים. שנת 2011 היא שנת הארנב, בסינית היא נקראת ארנב המתכת היין, או 'שין מאו'. לפני שנתחיל להעריך את האנרגיה הקוסמית של הפנג שואי לשנה, עלינו להבין שהפנג שואי משפיע על מצב הרוח שלנו, הפסיכולוגיה, המזל וגורמים רבים אחרים בחיים. על ידי זרימת המערכת הקוסמית שלנו ויישור האנרגיה סביבנו, נוכל לחיות חיים הרבה יותר הרמוניים ומוצלחים. הפתגם הישן אומר "גורל אחד, שני מזל, שלושה פנג שואי". לפנג שואי יש השפעה ברורה על חיינו בין אם אנו בוחרים להאמין בו או לא. ברור שהחינוך והדברים שאנו בוחרים לעשות משפיעים גם על המזל שלנו. אם אתה במחזור טוב, עם פנג שואי, אתה יכול לשפר את המזל הטוב, מצד שני, אם אתה במחזור רע, הפנג שואי יכול לעזור לך להפחית את ההשפעות השליליות של מזל רע.

להלן סיכום של מה שכל אחד יכול לעשות עם ידע מוגבל בפנג שואי. שימו לב שאם אינכם בטוחים לגבי תצורות הפנג שואי של הבית שלכם, שכרו איש מקצוע שיעריך את ביתכם. מלבד אנרגיית הפנג שואי השנתית, ייתכן שתצטרך לקחת בחשבון את השימוש בשיטות סיניות מסורתיות אחרות כגון כוכבים מעופפים, שמונה אחוזות וכו'. לכוכב השנתי יש גם השפעה על הכוכבים המעופפים שנקבעת לפי גורם הזמן. ניתן לשקול שימוש בתכשיטים, קישוטים ופסלים. למרות שחלקם עשויים לראות בהם אמונה טפלה, לבעלי חיים מסוימים כגון כלבי הדרקון, קירין ופי יאו, אם הם ממוקמים כראוי, יכולים להיות בעלי תכונות הגנה עוצמתיות. אם אתה מתכוון לבצע שינויים בפנג שואי לשנת 2011, הקפד לעשות זאת לאחר ה-4 בפברואר 2011.

הדוכס הגדול של צדק (82.5º – 97.5º מזרח)

בכל שנה, האסיאתים שחובבים פנג שואי תמיד מודאגים קודם כל מהיכן מתגורר "הדוכס הגדול" במשך השנה. זהו אזור שבו קיים חוסר איזון אנרגטי בשל האינטראקציות שלו עם כוכב הלכת צדק והקוסמוס. זה אזור שאסור להפריע לו. לשנת הארנב, הדוכס הגדול ממוקם במזרח, לכן הימנעו משיפוצים ופעילויות גדולות באזור זה של הבית. גם ה-5 כוכבים הלא משמחים עבר לגזרה הזו מה שהופך את הגזרה המזרחית לאזור שקשה עוד יותר להתמודד איתו. דברים שכדאי להיזהר מהם ותיקונים במגזר המזרחי:

• הימנע מצבעי אדום ואדמה בגזרה זו.

• הנח שישה מטבעות בשורה או חפצי מתכת כאן.

• מומלצים גם קישוטי דרקון פליז, ברונזה, כסף או זהב.

• כלבי פי יאו (רצוי שניים) הם קישוטים פופולריים מאוד המשמשים לפייס את הדוכס הגדול.

• אם יש לך מגזר אחר של כניסה לבית, נסה להשתמש בזה במקום במגזר המזרחי. אם הכניסה המזרחית בלתי נמנעת, נסה לא לדפוק או לטרוק את הדלת עם הכניסה.

• ניתן להשתמש גם בקלאבש או ב-Wu Lu Gourd.

כוכב לבן אחד שנתי (צפון מזרח)

השנה, ה-Romance Star טס לגזרת צפון מזרח. למי שמעוניין לשפר את ההיבט הרומנטי בחייכם, או להגדיל את האפשרויות לפגוש אנשים, הנח חפצי מתכת ומים באזור זה של מרחב המחיה שלך. צליל מתכת כמו שעון מתכת או תיבת נגינה יכול לעשות את העבודה. מומלץ מים גם לאזור זה. אם הייתם בוחרים באלמנט זה או אחר, בהחלט לכו על מתכת מכיוון שהאזור הצפון מזרחי מייצג את כדור הארץ. בעזרת מתכת, אתה מספק גשר בין כדור הארץ לאנרגיית המים של אזור זה.

שני כוכבים שחורים שנתי (דרום)

הכוכב השני השחור מכונה לעתים קרובות כוכב המחלה. לשנת 2011, זה לא אזור טוב בכלל שכן כוכב המחלה מתגבר על ידי השריפה מהדרום. אם האזור הדרומי של הבית שלך הוא חדר האמבטיה, חדר האורחים, הכביסה או המחסן, אז זה פחות מדאיג אותך. בפנג שואי של הכוכב המעופף, כאשר ה-2 וה-9 מתאחדים, יש פוטנציאל גבוה יותר של חוסר מזל.

תרופות:

• הניחו שישה מטבעות מתכת באזור זה.

• הימנעו מעבודות בנייה או שיפוצים גדולים. אם אתה צריך לעשות זאת, הזמינו איש מקצוע שיבחר תאריך לשיפוצים.

• ניתן להשתמש במטיל פליז כדי להגן על עושר.

• Metal Wu Lou Gourd (Calabash) מומלץ גם כדי להפחית את ההשפעות של כוכב המחלה.

• הימנע מצבעי אדום ושימוש באש (למשל נרות וציוד אלקטרוני) בגזרה זו.

• כמה ספרים שנתקלתי בהם בהונג קונג המליצו למקם עצים בגזרה זו כדי להילחם באנרגיית האדמה. באופן אישי, אני מעדיף להפחית את האנרגיה הרעה לפני שנלחם בה.

כוכב שלושת ירקן שנתי (צפון)

הכוכב הזה לא רע כמו שני הכוכבים השחורים וגם לא הדוכס הגדול, אבל אתה צריך להיות מודע לויכוחים ומחלוקות באזור זה של הבית או היחידה העסקית. התרופה עבור אזור זה היא פשוטה. מכיוון שלכוכב שלושת הירקן יש אנרגיית עץ, השתמשו בצבעים אדומים ובחפצים הקשורים לאש כדי להפחית את חוזק העץ. הימנע משימוש בתכונות מים במגזר זה במשך השנה, אלא אם יועץ הפנג שואי אבחן את האזור הזה כראוי תוך שימוש בכוכבים מעופפים. אין לתלות פעמוני רוח או להניח מכשירים מתכתיים באזור זה.

ארבעה כוכבים ירוקים שנתי (דרום מערב)

זה מכונה לעתים קרובות ככוכב האקדמי או המלומד. זה שולט לא רק בכישרונות אקדמיים ואמנותיים, אלא גם בחלקים אחרים כגון קריירה, נסיעות, חוכמה, השכלה ויחסים בין אישיים. לרוע המזל, כוכב זה טס לגזרה הדרום מערבית המחזיקה באנרגית כדור הארץ, כתוצאה מכך, הכוכב האקדמי חלש יותר השנה בגלל ההתנגשות שלו עם אנרגיית כדור הארץ. על מנת להעלות את האנרגיה של הכוכב האקדמי, יהיה עליך להניח ארבעה מקלות במבוק באגרטל מים. אל תמקם צמחים עם אדמה באזור זה מכיוון שתוכל ליצור קונפליקט במגזר זה לאלו שלומדים. הימנע מהצבת חפצי מתכת מכיוון שזה יחליש את הכוכב האקדמי. יש מדף ספרים או פגודה מעץ באזור זה גם משמח.

חמישה כוכבים צהובים שנתיים (מזרח)

כפי שהוזכר קודם לכן על הדוכס הגדול, מגזר זה אינו מתאים לפעילויות מרכזיות. זה לא הכל אבדון ואפלה כשאנחנו עוסקים בפנג שואי. המפתח הוא זיהוי המגזרים הרעים ומציאת התרופות המתאימות. תרופות סיניות מסורתיות רבות כוללות שימוש במי מלח או בשישה מטבעות סיניים באזור זה. שיטות אלה עשויות לעבוד אבל חשוב יותר להימנע מהפרעה למגזר הזה. השתמש יותר מתכת באזור זה. אנא עיין בתיאור לעיל על הדוכס הגדול לתרופות בתחום זה.

שנתי שישה כוכבים לבנים (דרום מזרח)

The Six White Star הוא כוכב טוב למי שרוצה לשפר את מזלם בקריירה. זה נחשב גם לכוכב צבאי שהוא נוח למי שהם פוליטיקאים או קצינים. מכיוון שלכוכב הלבן ששת יש אנרגיית מתכת ואילו לדרום מזרח יש עץ, היינו דורשים גשר על מנת לשפר את המתכת. לשם כך, מקם יחד פריטים הקשורים לאש וגם לאדמה. מבחינה הגיונית, היית רוצה שהעץ יזין את האש, והאש תחזק את האדמה, ואז האדמה תוכל לחזק את המתכת. אתה יכול גם למקם גביש קוורץ אמיתי או כדורי קריסטל באזור זה כדי להפעיל את האנרגיה של הכוכב הלבן.

כוכב שבעה שוד שנתי (מרכז)

השנה כוכב 'החייל השבור' כלוא בארמון המרכז. הכוכב הזה מייצג שוד, הונאה, גניבה, רכילות ודקירות גב. יש לטפל בכוכב הזה או שייתכנו אפשרויות לאובדן עושר ופריצות. אל תשתמש בצבעים אדומים במרכז הבית שלך ונסו להימנע מנרות וציוד אלקטרוני כאן. גם כאן יש להימנע מפעמוני מתכת וכלים מתכתיים. התרופה הטובה ביותר למגזר זה היא להציב כאן מים. אם אתה מתכוון להשתמש בתכונות מים בגזרה זו, ודא שהמים זורמים לאט. מים שמתרסקים או תוססים באזור זה יפעילו בטעות את כוכב השוד. אם יש לך ספק, אתה תמיד יכול לשדרג את מערכת האבטחה והאזעקה שלך.

שמונה כוכב לבן שנתי (צפון מערב)

מבין כל הכוכבים, כוכב שמונה הוא הטוב ביותר שכן הוא שולט בכוכב המעופף לתקופה זו עד 2023. אנרגיית האדמה המשמחת של שמונה הכוכבים שוכנת באזור מתכת שבו הונו מופחת לשנת 2011. למי ש אוהב למקם קריסטלים בבית, זה האזור שבו זה אמור להשתייך לשנה זו. האיכות הטובה ביותר של גבישי קוורץ שנבחרו ביד מומלצים והם חייבים להיות ממוקמים כראוי וגלויים בצפון מערב לשנת 2011. עושר ותהילה ימצאו גם באזור זה בעולם ואכסה זאת בחודש הבא בתחזיות השנתיות שלי לשנת 2011 אם חדר השינה שלך ממוקם בצפון מערב, אתה יכול גם לשקול למקם כאן קריסטל אמטיסט כדי לחזק את הכוכב הלבן שמונה. גם צפון מערב צריך להיות נקי מעומס. סינים רבים נוטים למקם 8 חלוקי נחל לבנים מיושרים בצורת צלב כמו התמונה המוצגת בטבלת הכוכבים. חלוקי הנחל הלבנים יכולים גם לחזק ולמצק את אנרגיית האדמה בגזרה זו.

כוכב שנתי תשעה סגול (מערב)

זה אמור להיות כוכב מוצלח מאוד מכיוון שהוא נחשב לכוכב עושר 'עתידי' עם השפעה מברכת בתקופה הנוכחית הזו. לשנת 2011, כוכב תשעת הסגולים, נציג אנרגיית האש, מתנגש עם אנרגיית המתכת של המערב. כדי להחמיר את המצב, שלושת הרציחות השנתיות מתגוררות במגזר הזה. אל תניח חפצי מתכת באזור זה מכיוון שאתה עלול להפריע לאנרגיה השלילית של שלושת ההרג. עדיף לעכב שיפוצים או פעילויות גדולות באזור זה של הבית לשנת 2011. תרופות לאזור זה יכללו מים וחפצי עץ. צמחים ירוקים או פרחים טריים הגדלים במים יהיו הפתרון הטוב ביותר שלכם. אם אתה מעוניין להציב קישוטים סיניים כדי לטפל בשלושת ההרג, רבים ישתמשו בשני כלבי קירין מול שלושת ההרג.

סיכום

דוח זה מציג בפניך אפשרויות רבות מבחינת מה שאתה יכול לעשות כדי לפזר את האנרגיה השלילית לשנת 2011 ולשפר תחומים ספציפיים בבית שלך. זו בשום אופן לא שיטה מרפאה שכן הכוכבים המעופפים השנתיים הם רק היבט אחד של מערכת שלמה של פנג שואי. על מנת למקסם את השימוש בפנג שואי, ייתכן שתרצה להתייעץ עם מתרגל פנג שואי מקצועי שיוכל לחשב את הכוכבים המעופפים של הבית שלך על סמך זמן, ולשלב את תיאוריית שמונה אחוזות כדי לאתר מגזרים הקשורים לבריאות שלך, עושר וקריירה. זכרו שהאנרגיות של הבית משתנות לעיתים קרובות ואינן סטטיות בשום פנים ואופן. שילובו של ארבע עמודי גורל מקצועיים יכול לספק דיוק רב יותר בקביעת כל הכיוונים החיוביים והלא נוחים שלכם.

פנג שואי עוסק לא רק באיזון והרמוניה, הוא עוסק גם בזרימה של המערכת הקוסמית שלך. קשה מאוד למקסם את השימוש בשיטות פנג שואי ללא הבנת האדם והאנרגיה הקוסמית שיש ברשותו.

אני מאחל בזאת לכולם שנה טובה ובריאה של הארנב!

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.