פנג שואי – שימוש במראות ואקווריומים

למראה תפקיד חשוב בפנג שואי. אל תשמור על מראות הפונות לכניסה מכיוון שהיא משקפת בחזרה את האנרגיה הטובה שנכנסה לבתינו. מראות ליד שולחן האוכל טובות, אך מראות ליד הכיריים הן פנג שואי גרועות מאוד. מראות המשקפות את שולחן האוכל משפרות מזל טוב, בעוד שמראות המשקפות את בלון גז הבישול או הכיריים עלולות להיות קטלניות.

אקווריום עם דג זהב: דרך מצוינת להגביר את המזל הטוב בבית היא להחזיק כמה דגי זהב באקווריום או בקערת דגים. אתה צריך לשמור תשעה דגי זהב, מתוכם שמונה צריכים להיות בצבע אדום או זהוב ואחד צריך להיות שחור. אם דג הזהב שלך מת, אל תדאג, קנה עוד כמה והחלף אותם.

מאמינים גם שכאשר דג מת בבית שלך, זה לוקח איתו חלק מהמזל הרע, שאם לא כן היה נופל על בן משפחה. הימנעו מאחזקת דגי זהב בחדר השינה, או במטבח או בשירותים. זה יכול להוביל לכמה הפסדים מהותיים. המקום הטוב ביותר להחזיק אקווריום הוא בסלון, והכיוון הנכון הוא במזרח, דרום מזרח או צפון.

תכונות מים, אם נשמרות כהלכה, יכולות להביא מזל מצוין. אבל אם הם נשמרים בצורה לא נכונה הם מוכיחים שהם מזיקים מאוד. לעולם אל תניח אקווריום בצד ימין של הדלת הראשית שלך. הסינים של פעם נהנו להציג בכתביהם ובסמלים משובחים בבתיהם, מה שמביא להם מזל. הסמלים השונים כמו צלב, מגן דוד, OM, מגן בית לחם, קרסנט וכו' יכולים להיות מוצגים באופן חופשי ברוב חלקי הבית. הימנע מהצגת סמלים כאלה בחדרי אמבטיה ושירותים.

About admin

Check Also

פנג שואי בארון – להוציא את השלדים

בפנג שואי, לארונות יש חשיבות רבה כמו סלון או חדר שינה. הם אינם אזורים נסתרים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.